Strava pejska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DomiJenkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.17 15:54
Strava pejska

Dobrý den, poradil by mi někdo prosím? Náš pes měl poslední dobou občas zažívací potíže, pravděpodobně mu nesedly granule, co jsme nedávno koupili a s těmi předminulými jsme také nebyli moc spokojeni, prozatím mu na doporučení veterináře vaříme, ale do budoucna bych rozhodně radši sehnala nějaké kvalitnější granule (ne žádné supermarketovky prosím), nemáte někdo s nějakými konkrétní zkušenost? Chtěla bych jít nejlépe do nějakých Vámi vyzkoušených, ať to zase není průšvih. Předem moc děkuji.

Reakce:
ŠárkaKöll
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 10:11

Já kupuju granule Husse a pejskovi jako jedny z mála opravdu sedly a vyhovují mu, takže podle mě super!

VerčaVeruš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 21:03

My máme s touto značkou taky moc dobrou zkušenost, máme 4 psy, takže se mi dost líbí, kolik druhů granulí na stránkách nabízí, že jsme mohli vybrat každému ty, které se mu nejvíce hodí.

DomiJenkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.17 20:18

To vypadá skvěle, díky moc za tipy, prokouknu to! :-))

Davidhomer
38 příspěvků 29.12.17 13:24

A jsou ty granule i pro menší pejsky?

Venda33
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.18 18:03

Dobrý den, mám stejnou otázku jako @Davidhomer . Chceme si pořídit štěňátko, hodně lidí mi doporučilo husse, tak mě zajímá které z těchto granuli vašim pejskům nejvíce chutnaly?

Ttucnakova
3 příspěvky 21.01.18 18:06

Já mám zkušenosti jenom s kočičím husse takže asi moc neporadím. Ale čičákovi moc chutnají.

Sandruss
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 19:33

My jsme zkoušeli husse pro pejsky s citlivým zažíváním, mám doma labradora který na to trpí, s husse se to výrazně zlepšilo, mají spoustu specializovaných krmiv (od obeznich psu az po kastrovane) určitě tam budou i pro štěňata. Třeba tyhle vypadají skvele https://czech.husse.com/valp-15-kg obsah masa 63%, jen tak pro představuněkterá krmiva v supermarketu nemají ani ty 4%…

Reanata
123 příspěvků 08.03.18 13:41

Doporučuji tuhle stránku, kde je napsáno co v granulích je a co tam nemá být.. https://www.psikrmivoradce.cz/, Husee neznám, mám vyzkoušené Essential Food kuřecí i rybí a chutnají moc :-)

Pellinnka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.05.18 08:30
Obojky

Granule jsem taky dlouho řešila, pořád jsme to střídali, teď pejskovi vaříme. :-) jinak chtěla jsem se zeptat, nevíte někdo o nějakém obchodě, kde šijí obojky na míru? Chtěli bychom pořídit nějaký pěkný kvalitní obojek naší jezevčici. Třeba se jménem v nějaké pestré barvičce, jsem z Brna, obešla jsem pár zverimexů a všechny obojky co jsem viděla jsou buď moc úzké, nebo se mi nělíbí barva,,materiál, cena.. Chtěla bych aby byl širší a pevný. Předem děkuji za rady.

Magduše
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.05.18 14:30

I já vařím. myslím že je to lepší než kupovat kolikrát ty hnusy, co se tváří jako granule. Ale je mi jasné, že ne každý na to má čas. Jinak moje dvě čivavy mají klasický obojek se štítkem z 4doxu. Je na nich napsané mé jméno a čislo. U nás ve městě to nikdo nemá a když jdeme na vycházku, spoustu páníčků se mě ptá, kde jsem to koupila :-) Jinak si tam můžeš nechat vyšít cokoli, i barvu si můžeš vybrat. Kupovali jsme tam i postroje a na nich mají reflexní prvky. Za mě nejlepší obchod s věcičkami pro pejsky, kvalita je skvělá a mně se moc líbí, že si člověk ve finále koupí věc, přesně podle svých představ.

Kikina96
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.05.18 22:30

I já obchod doporučuju, jsem z Brna a prodejnu 4dox jsem objevila náhodou. Jako vášnivá pejskařka jsem neodolala a koupila si tam mikinu s psíma ušima, ve předu mám nášivku naší feny rotvajlera a vzadu vyšité její jméno. Něco podobného jsem tam pak objednávala i své kamarádce, která psy miluje nadevše, k narozeninám a byla z toho unešená, takže jen takový malý tip, že tam mají i spoustu pěkných věcí na lidičky :-)

JarkaHor
12 příspěvků 15.06.18 21:21
@Kikina96 píše:
I já obchod doporučuju, jsem z Brna a prodejnu 4dox jsem objevila náhodou. Jako vášnivá pejskařka jsem neodolala a koupila si tam mikinu s psíma ušima, ve předu mám nášivku naší feny rotvajlera a vzadu vyšité její jméno. Něco podobného jsem tam pak objednávala i své kamarádce, která psy miluje nadevše, k narozeninám a byla z toho unešená, takže jen takový malý tip, že tam mají i spoustu pěkných věcí na lidičky :-)

Jé a kde v Brně mají prodejnu? TO jsem vůbec nevěděla, že tu někde něco takového máme :). Chci se právě podívat na ty jejich výcvikové vesty a ráda bych si ji prvně vyzkoušela než se rozhodnu ji pořídit

strakosova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.18 17:01

Mají Jarko obchůdek na Mendláku :)

LidušFinuš
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.18 21:41

Ahoj, máte někdo prosím tip na granule, co chutnají i vašim pejskům vybíravkám? Máme totiž doma malého jezevčíka, vyzkoušeli jsme pár značek granulí, ale zatím s žádnými nejsme moc spokojení, buď mu nechutnaly, nebo měl pak problémy se zažíváním atp., tak si trochu nevím rady… Na ceně úplně nezáleží, on toho moc nesní, hlavní je pro nás složení. Předem moc díky za tipy.

DenisaCZ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 22:54

Já kupuji buď nějaké granulky ze supermarketu, podle toho jak mají akce, takže s konkrétní značkou úplně neporadím, no a nebo vařím a to je taky vždycky moc spokojenej, akorát je to občas složitější co se času týče…

Kratochvilovka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.18 17:19

Taky máme jezevčíka a pořád by nejradši někde lítal :-D Granule kupuju od toho, co jsme si ho pořídili, Brit a zatím úplně bez problému, srst má krásně hebkou, zatím nikdy neměl žádné zažívací problémy ani nic podobného a chutnají mu, takže za nás pecka :-)

Pája Koláčková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 09:36

Souhlasím, my kupujeme našim pejskům Brit Premium by Nature (teď akorát změnili obal a částečně složení - k lepšímu, ale tak hlavně, že pořád oběma chutnají :-)) + mají krásnou srst, za nás jednička.

Váš příspěvek