Laserová operace očí, oční klinika Horní Počernice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
LiborkaKryslova
111 příspěvků 22.6.18 14:20
@catwoman12 píše:
Mám jít za týden na operaci na kliniku Horní Počernice a začínám mít z toho trošku stažený žaludek, přece jen to operace očí… Už jsem na klinice byla a jsou tak fakt milý a všechno mi vysvětlili, ale já nějak nevím, jsem z toho rozhozená, tak kdyby někdo měl nějaké čerstvé zkušenosti, tak budu jen ráda.

Ahoj, vím, že se mi to říká, když už mám pár měsíců po operaci, ale opravdu není důvod k obavám, je to fakt na klid a pohodu. Byla jsem operována taky v Horních Počernicích a úplně bez starostí a komplikací, takže pevné nervíky a kdybys měla u zákroku pocit nervozity, tak si klidně od nich ten prášek na sklidnění vem, já si ho vzala a šlo to levou zadní.. :hug: :D

naslouchalkaa
149 příspěvků 27.6.18 18:33
@catwoman12 píše:
Mám jít za týden na operaci na kliniku Horní Počernice a začínám mít z toho trošku stažený žaludek, přece jen to operace očí… Už jsem na klinice byla a jsou tak fakt milý a všechno mi vysvětlili, ale já nějak nevím, jsem z toho rozhozená, tak kdyby někdo měl nějaké čerstvé zkušenosti, tak budu jen ráda.

@catwoman12 úplně Ti rozumím, já sem to měla stejně a pak když přišlo na samotný zákrok(taky jsem byla na klinice Horní Počernice), tak to ze mě spadlo a tím, že to byla taková rychlovka, tak ani nebyl snad čas se bát. Takže hlavu nahoru a těš se jak budeš krásně vidět u teď v létě..:)

Zdenuucha
194 příspěvků 28.6.18 18:21

jojo, je vždycky nejlepší se soustředit na ty pozitiva než negativa, jak píše @naslouchalkaa teš se že to budeš mít za sebou a klídek od brýlí, sama to znám, brýle jsem nositla hodně let a na klinice Horní Počernice jsem se brýlí zbavila definitivně a opravdu mi to za to stálo… :andel:

veorinka
101 příspěvků 29.6.18 11:53
@catwoman12 píše:
Mám jít za týden na operaci na kliniku Horní Počernice a začínám mít z toho trošku stažený žaludek, přece jen to operace očí… Už jsem na klinice byla a jsou tak fakt milý a všechno mi vysvětlili, ale já nějak nevím, jsem z toho rozhozená, tak kdyby někdo měl nějaké čerstvé zkušenosti, tak budu jen ráda.

@catwoman12, když jsem to zvládla já, tak ty taky… Na klinice Horní Počernice, to byla brnkačka a to ti říkám já, která by do žádnýho zdravotního střediska nešla ani za milión :palec: a sem bych se i vrátila 8)

PavluseLll
99 příspěvků 19.7.18 12:56
Oční klinika Horní Počernice

Taky jsem si nechala oči operovat v horních počernicích, kde mi bylo vydeletováno cca 2,5 dioptrie na dálku. Vidím zas po letech skvěle… a brýle jsem už hodila do koše… Vše přitom proběhlo naprosto bezbolestně, bez jakéhokoliv životního omezení a především velmi rychle, což bylo pro mě top.

stehana
70 příspěvků 16.8.18 20:07

No, na operaci očí má každý jiný názor, někdo trvrdí že jo někdo zase že ne, ale pro mě teda rozhodnutí bylo správně. Od 15 jsem měla špatné oči a až teď jsme se rozhodla podstoupit na klinice Horní Počernice zákrok a super. Očka mám jak nový a bez bolesti… Super…

Michaelkaelka
56 příspěvků 19.9.18 20:57

Na oční kliniku mě přivedl můj dlouholetý problém s očima. I můj ošetřující lékař v mém bydlišti mi nazanačoval, že taková operace není od věci. Tak jsem si vyhledala vše o tomto středisku a nechala se objednat na vstupní prohlídku. Vykomunikovala jsem tam vše co jsem potřebovala a do několika dnů jsme měla oči odooperované a nelituji. Měla jsem to udělat daleko dřív, ale po bitvě každý generál.

miladae
75 příspěvků 2.11.18 18:02

Tak tady to už znám jak svý boty. Oči mi tu operovali vlastně 2×, jednou pravé jednou levé, takže to bylo na delší lokte, ale jsem za to ráda, mám to za sebou a spolupráce, komunikace a tak, jsem prostě spokojená. Fakt palec nahoru, klidně doporučuju i dalším, co se chtějí zbavit brýlí. ????

NellaVary
61 příspěvků 5.12.18 18:40

Operaci jsem podstoupila, protože to už byla poslední možnost, aby si taky užila život bez nějakých brýlí nebo čoček, pričemž mi oboje překáželo. Jsem ráda, že jsem našla takvou kliniku a jsem spokojená i s následnou péčí, kterou mi zde poskytují. Za sebe jsem spokojena. 

wanderwom
23 příspěvků 30.1.19 21:26

Nemám žádnou zkušenost s nějakými zákroky, ale docházím k nim jak na kontroly, tak občas zajdu i do té jejich optiky, abych si tam něco vybrala. A zatím mě nezklamali. Sestra s doktorem úplně na pohodu a v optice maj fakt výběr.

marcelkaaaaa
54 příspěvků 8.3.19 07:43

Mám před nedávnem aplikované nitrooční čočky na klinice Horní Počernice a jsem zatím opravdu velmi spokojená. Doufám, že oči budou v pořádku co nejdýl, když to stálo co to stálo… Ale už teď je dobře a bez problémů.V každém případě oční operaci můžu doporučit.

bezinkaterez
28 příspěvků 2.5.19 20:52

Mývala jsem před lety popelníky na očích jak blázen a rozhodla jsem se kvůli tomu podstoupit operaci očí… Měla jsem na výběr z několika klinik, ale nakonec padla volba na tuhle a asi dobře, že tak, protože oči mi tam fakt srovnali skvěle a tím, že jsme se teď přestěhovali blíž k Praze, tak to mám k nim na kontrolu i kousek. ????

janavana12
65 příspěvků 13.6.19 20:10

Vyléčili mi tady dlouho trvající oční problém, takže já bych neměnila. S panem doktorem jsem do dnes v komunikaci, takže mám i takový fajn pocit, že kdyby něco tak prostě jen zavolám. 

Roztocilkaa
132 příspěvků 15.8.19 20:37

Od roku 2011 jsem zas zpět v bezbrýlovém světě. A upřímně si to fakt užívám, neměla jsem brýle zas tak dlouho, ale stačilo to abych věděla, že brýle nechci… 

reandrea
46 příspěvků 24.1.20 19:08

Operaci očí jsem si tady vybrala už před 6 lety, když jsem zákrok opravdu potřebovala. Od té doby mám oči fakt v pořádku, žádné komplikace ani problémy po operaci ani během těch let nenastal. 

000anonym000
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.3.20 13:00

Vím, že na klinice hodně frčí všelijaké operace, ale já osobně teda docházím jen na kontroly zraku se synem. Sestry se k němu hezky chovají a nemá obavy se jít k panu dr. ukázat. 

Orchidejka67
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.4.20 15:56

Osobně jsem pro jakoukoliv operaci, která má přispět k pohodlí. Proto jsem podstoupila operaci obou očí už před hooodně dlouhou dobou a jsem ráda, že jsem se tak rozhodla. Klinika Horní Počernice byla sice až moje 2 volba, ale nakonec to i přesto na ní dopadlo a nelituju. Fakt oči mám ‘‘vycentrovaný‘‘ a vidím nádherně.

Albeon
74 příspěvků 19.6.20 17:51

Hezká, čistá klinika… Postarali se o mě pěkně a dneska už mám očí bez obtíží.

Tannos
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.20 14:02

Doporučuji při nějakých vážnějších očních problémech… za mě fakt jedna z těch lepších služeb…  

Amanda34
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.20 18:28

Dobrá služba. Měli jsme zde už několik očních prohlídek a vždy to bylo Ok.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek