ZRADA co dělat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SimonaOstrava  23.06.17 21:11
ZRADA co dělat

Citím, že se svemu muži nelíbím, jsem už úplně na nervy ;(
A hlavně si myslím, že on má nějakou mladší milenku. Nahodou jsem slyšela jak po telefonu hovořil s kamou o nějaké Jance, že se mu líbí atd.. Nevím co dělat, přece mu neřeknu: hele to je konec, a já chci rozvod, protože jsem něco slyšela a se mi zdá, že ty máš nějakou mladší. Vždyt i když je to všechno pravda on mi nic nepřízná ;((((

Reklama

Reklama

Reakce:

cototoje  23.06.17 23:09

Možná se prostě chlapa zeptej co se děje, a řekni, že citiíš, že jste se něják od sebe vzdalili
pokud je normální asi pochopí!!!

monikalisaana  24.06.17 10:57

Anebo bude lhal, jak to chlap!
já jsem podobné problémy vyřešila s pomocí detektiva, a žadné mluvení by tady nic nepomohlo
ted' jsem štastná, po rozvodu!

barborkakrs  25.06.17 10:31

Vidím, že jsi měla taky to štěsti, že jsi bohatá
přece služby detektivů jsou strašně drahé…

Nevimnevimco  25.06.17 14:48

Já jsem měla trošku jinou situaci. Vůbec se to netýče partnerských vztahů, tak radší nebudu o tom psát. Taky jsem přemyslela na detektivy, ale všechno jsem přepočitala a se ukázalo, že když sama si budu svým detektivem bude levněji
přečetla jsem několik článku, nakupila jsem odposlechy, skrýté kamery a po několika týdnech jsem věděla, co jsem potřebovala :P
Hlavně pomohla mi stranka odhalit-pravdu.cz

Davidpost
13 příspěvků 29.06.17 10:51

Tak můj názor chlapa je, že by jste si nejdřív měla promluvit přímo s mužem a ne dělat nějaké závěry, když v podstatě nic konkrétního nevíte.

amode  22.07.17 14:39
Zalezi jen na Vas

Dobry den,
pokud je Vam s muzem hezky, nereste to, z jednoho telefonatu nemuzete Nic vyvozovat. Prece je lepsi, kdyz se libi zena nebo ne? Nad malickostmi bych se ani nepozastavovala, Vam se nelibi nejaky muz?

Šebetka
25 příspěvků 11.09.17 14:12

Nejlepší bude když si o tom promluvíte:)

Vodak
32 příspěvků 14.09.17 09:33

Myslím si, že by bylo nejlepší kdyby jste si o tom promluvili a nedělala si ukvapené závěry, když nemáš žádnou jistotu, že se to opravdu děje

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama