Kvalitní nádobí do kuchyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martastep
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.21 15:20
Kvalitní nádobí do kuchyně

Můžete mi prosím někdo poradit, jak vybrat kvalitní nádobí do kuchyně, které je vhodné na indukci? Vybavuji si nově kuchyni v novém domě, tak bych chtěla kompletně nové nádobí.

Reakce:
Adammmova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.21 01:07

Myslíte hrnce? nebo pánve nebo co přesně myslíte? já jsem celkem nedávno vybírala nové pánvičky a vybrala jsem si sadu nerez pánviček, na kterých se mi perfektně smaží jen s minimem tuku.

Martastep
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 21:56

Také bych právě chtěla koupit pánve, kde by stačilo dát jen minimum tuku. Nepřipaluje se vám to v tom?

Adammmova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.21 20:26

Tak třeba pánvičky jsem si kupovala tuto sadu 3 pánví https://www.doleo.cz/…--24--28-cm/ a tam stačí opravdu jen kápnout kousek oleje nebo dát kousek tuku pod maso a můžete smažit. Nic se mi na pánvičce nepřichytává. Po vychladnutí navíc pánvičku stačí jen opláchnout vřelou vodou a rychle ji zchladit. Pak už ji jen vytřete pomocí ubrousku.

LuckaVychilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.22 04:55

Já mám v kuchyni takového nádobí, že mi rozhodně vydrží navěky ????. Manžel je ze mě dost nešťastný, protože mu to přijde zbytečné, ale já mám na každý kus nějaké využití. Dokonce i na takové velký hrnec, který jsem si objednala z https://www.smaltovane-nadobi-sfinx.cz/…na-mleko/62/ . Původně sloužil jako konvička na mléko, ale my nemáme krávu, kterou bych mohla podojit a nalít do něj čerstvé mléko, tak do něj dávám polévku :-).

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu