Hladina cukru v krvi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pavlapetiii
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.21 17:26
Hladina cukru v krvi

Jak se vám daří držet správnou hladinu cukru v krvi pokud už máte problém? Co pro své tělo děláte?

Reakce:
Martasrncova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 14:54

Snažila jsem se tělu pomoci hlavně změnou jídelníčku a pohybem. Trochu to pomohlo, ale pořád to nebylo dobré. Kamarádka mi potom doporučila přírodní doplněk stravy, který obsahuje právenku latnatou. Můžete si o ní něco zjistit i na wikipedii. Na dokáže tělu pomoci ke správné činnosti a také ke správné hladině cukru v krvi.

Pavlapetiii
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.21 21:20

Co vám ta kamarádka doporučila? A při měření cukru jste pak viděla nějaké zlepšení?

Martasrncova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 22:37

Kamarádka mi doporučila potravinový doplněk https://www.herbalworld.cz/…6070018.html A přesně tak jak se ptáte. Po pár dnech jsem při měření cukru začala sledovat zlepšení hladiny cukru v krvi.

Janabrezinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.22 19:51

Opravdu se dá takto bojovat se zvýšenou hladinou cukru v krvi? Máte někdo další takovou podobnou zkušenost?

Klarazdrazilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.2.22 19:52

Mám hodně ráda přírodní medicínu, a proto jsem při tomto problému začala hledat nějaké přírodní řešení a narazila jsem na extrakt z kotvičníku zemního, který dokáže při pravidelném a dlouhodobém užívání upravovat hladinu cukru v krvi.

Janabrezinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.22 23:16

To jsou nějaké kapky nebo prášky? Kde jste na to narazila jak píšete?

Klarazdrazilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 12:41

Objednávala jsem ho ze stránek internetového obchodu https://cbdsvet.cz/…-gana-herbs/ Když se na ty stránky podíváte, tak tam najdete kompletní popis. Mají spoustu výdejních míst, které také najdete na jejich stránkách. Opravdu doporučuji vyzkoušet a uvidíte, že budete jistě spokojená.

Váš příspěvek