Imunita po covidu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sindeja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.21 17:07
Imunita po covidu

Ahote všichni. Umíte mi poradit nejaký vitamin po prodělané nemoci covid? Co je na to nejlepší?

Reakce:
Execa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.21 19:41

Potřebuješ vitamin D a třeba i tohle https://www.naturevia.cz/…e/imunohelp/

Houta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.21 20:25

Jestli jsi po covidu, potřebuješ vitamin D a C, aby jsi podpořila imunitu

Alison66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.22 18:43

Mám výbornou zkušenost s ImunoHelp od www.naturevia.cz. Je to komplex vitaminů C a D3, rostlinných extraktů a vysoké dávky organicky vázaného zinku pro podporu imunity.

nikica2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 11:48

Doporučili mě ho v lékárně pro jeho složení – Vitamin C, D, Echinacea, Rakytník, šípek, acerola a Zinek.

KamaKami
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.22 20:57

Potřebuješ brát vitamin D, probiotika a klidně i nějaká imunohelp na podporu imunity

Loriii
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.22 11:18

Jsem veganka, nemohla jsem najít nic na imunitu v rostlinné kapsli, toto můžu.

wendulinaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.1.22 15:08

Hledala jsem  něco na nakopnutí imunity po užívání antibiotik a tohle mi v lékárně doporučili přidat si  k probiotikům.

Ilianela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.22 21:24

Všichni mají po covidu oslabenou imunitu a je vhodné brát vitaminy, potravinove doplnky, idealne dečko, omega 3 a imunohelp

Jenena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.22 21:15

Potřebuješ vitamin D a C.

Sabusi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.22 15:39

K posílení imunity jsem spokojená s multivitamínem od www.rosenpharma.cz

Zuzka Pomalá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.5.22 17:49

Klasické vitaminy. D, C, teď hodně sluníčka a pobyt na čerstvém vzduchu. A já teda sama stále používám hygienický gel na ruce , který si přelévám do menší lahvičky. Jestli je nějaké pozitivum, tak je to právě tohle. Lidi si podstatně více začali mýt ruce. Vidím to třeba v práci kolem sebe, kdy si lidé myjí ruce před jídlem. Před dvěma lety nevídané. :)

Teodoraaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.22 18:17

Na stránky Rosenhparma jsem se dívala. Mají výběr různých vitamínových přípravků.

Alison66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.22 21:12

Jsem spokojená s jejich Pinio nasal kapkami. Skvěle ulevují při rýmě.

žanet22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.5.22 12:16

Tip na Pinio nasal kapky a sprej na úlevu při rýmě, vítám.

jankavlanka11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.22 11:59

Vitamín D bych určitě viděla jako takový základ. Někde jsem četla, že když ho berete pravidelně, tak to působí i jako taková prevence proti covidu a vlastně i jiným nemocem. Co se týče té imunity, tak já teď nedávno četla, že na její posílení je prý dobrá i Chaga, viz https://zivotavyziva.cz/chaga/ Znáte to? Přemýšlím, že bych to vyzkoušela.

Mareksoucek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.6.22 21:01

Myslel jsem si, že se mi imunita po covidu časem vrátí do normálu. Je to už však skoro rok a půl a pořád to není ono a jsem od té doby často na hromadě. Co pomůže k lepší imunitě v této situaci?

Karluskad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.22 22:05

S manželem jsem to měla to stejné, také se nám nějak moc dobře po prodělání koronaviru nedařilo, a tak jsem nám chtěla trochu pomoci k lepší imunitě. Koupila jsem speciální vitamíny pro může a druhé pro ženy, které dokáží zlepšovat imunitu.

Mareksoucek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.6.22 16:11

Takže jste kupovala dvě balení? Jedno speciálně pro muže a druhé pro ženy? Jaké jste kupovala ty pro muže?

Karluskad
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.6.22 10:01

Já jsem to brala v této sadě https://www.kingrayshop.cz/…k-od-kingray pro nás oba, ale teď jsem se kvůli vám ještě dívala, že se to tam dá koupit i samostatně.

Váš příspěvek