Kožená peneženka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vendulaliskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.20 21:51
Kožená peneženka

Kde sehnat kvalitní pravou koženou peněženku?

Reakce:
Radimzavrel
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.20 23:16

Já jsem dostal od manželky pěknou koženou peněženku. Hodně dlouho jsem totiž sháněl nějakou kvalitní, která dlouho vydrží. Manželka mi pořídila peněženku ze stránky kozena-penezenka. cz a jsem s ní opravdu spokojený. Už ji mám asi rok a pořád vypadá jako nová. Holt se pozná pravá kůže, žádná umělotina.

Janapalankova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.20 22:45

Pokud jde opravdu o kvalitu, tak mohu doporučit kvalitní kožené peněženky z opravdu pravé kůže z internetového obchodu penezenkylp. cz Kupovala jsem tam peněženku skoro pře rokem a při běžném používání vypadá pořád jako nová. Kožená je prostě kožená

Elvinra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.22 12:48

Ahoj holky, objednala jsem z www.zoot.cz koženou peněženku ale došla špatná barva, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. :) Zkousela jsem a jde to pouzit i vickrat, takze sharuju, at si udelame radost vsechny. :)

terezpedro
93 příspěvků 10.6.22 12:29

Co nechat vyrobit vyloženě na zakázku i třeba s monogramem? :-)

Hanka3214
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.22 11:50

Já teď kupovala pěknou mamce, zadání znělo, že to musí být nutně červená peněženka a kupovala jsem na stránkách https://www.penezenky-ahal.cz/…nky-cervene/. Byla jsem moc spokojená s kvalitou provedení i rychlostí dodání, mají tam za mě pěkné kousky, celkem mě zaujaly i pánské dárkové sady, to mám v plánu pořídit manželovi na Vánoce :) ale ty s monogramem viz předchozí komentář jsou taky zajímavé :)

Jana X
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.22 12:17

Jojo, není nad kůži a koženou peněženku. Taky mám tenhle materiál asi nejraději. To platí i o dalších doplňcích. Třeba pouzdro iPhone 12 mám taky kožené a je pravda, že na něj nedám dopustit. Už několikrát mi to zachránilo ten telefon, který je sám o sobě dost drahý a nedovedu si představit, že bych o něj přišla. :)

Váš příspěvek