Koronavirus imunita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lada345
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.20 00:07
Koronavirus imunita

Chtěla jsem se zeptat co a jak děláte pro ochranu před koronaviru? Teď nemyslím roušky a být doma. :roll: Ale berete něco na posílení organismu?
My zkoušeli straně moc, mám dobrou zkušenost s betulinem, ale zajima mě váš názor. Fakt mám strach a chci se co nejvíc připravit. Na wobenzym jsem toho slyšela hodně, ale ta cena je strašná. :? :(

Reakce:
Lucík2B
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.20 11:16

My se snažíme pro imunitu dělat maximum po celý rok, a to tak, že se snažíme jíst zdravě, hodně zdravých tuků (ryby, ořechy), každý den velká dávka ovoce a zeleniny ve všech podobách, dodržujeme pitný režim, dostatečně se hýbeme (já plavání a chůze, manžel běh a jízda na kole). Z doplňků stravy bereme pravidelně jen vitamín D a já kvůli riziku osteroporózy, kterou máme v rodině, ještě vápník (občas ho šoupnu i manželovi ;) ). Vyzkoušeli jsme několik různých výrobců a nakonec si oblíbili Biomin. Jsou to Slováci, výrobci léčiv, takže „skoro“ místní ;) A všechno je to z přírodních surovin, třeba ten vápník se vyrábí jen z vaječných skořápek. No a pak ještě třeba tak 2× do roka si děláme takovou posilující kúru s probiotiky. A to je vše. Neříkám, že se nám vždycky každá viróza vyhne, ale nikdy nás to nepoloží :mavam:

katulka125
30 příspěvků 6.5.20 19:58

Já mám dobrou zkušenost s klasickým magnesiem, podle mě je dobrý téměř na všechno, na imunitu, únavu, křeče a spoustu dalších, teď v době koronaviru jsem jej ještě doplnili o zinek, protože sme jej našli na internetu ve výhodném balíčku

PetraTkalka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.20 18:45
Imunita

Já si také posiluji imunitu pořád a ne jen teď, když jsou lidi vystrašení z nějakého koronaviru. To, že budeš teď chvíli na posílení imunity něco brát, ti moc nepomůže. Chce to užívat nějaké doplňky po celý rok nebo aspoň od podzimu do jara. Mně se nejvíc osvědčila šťáva z rakytníku, kterou si objednávám z https://www.herbavis.cz/…kt/rokivital . Mám díky ní dobré pití a zároveň si posiluji imunitu, takže takové dva v jednom.

Jan Horvath
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.5.20 19:43
Co dělám

Pravidelně se otužuji studenou sprchou.
Zobu multivitamíny (Reflex Nutrition)
Snažím se chodit ven, aspoň na krátké procházky a na sluníčko.
Zpravodajství o koronaviru beru s odstupem.
Piju hodně vody.
Poslouchám audio nahrávky na zvýšení imunity .
No a dokonce jím víc zeleniny, což mě samotného překvapuje. :mrgreen:

Váš příspěvek