Koronavirus imunita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lada345
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.20 00:07
Koronavirus imunita

Chtěla jsem se zeptat co a jak děláte pro ochranu před koronaviru? Teď nemyslím roušky a být doma. :roll: Ale berete něco na posílení organismu?
My zkoušeli straně moc, mám dobrou zkušenost s betulinem, ale zajima mě váš názor. Fakt mám strach a chci se co nejvíc připravit. Na wobenzym jsem toho slyšela hodně, ale ta cena je strašná. :? :(

Reakce:
Lucík2B
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.20 11:16

My se snažíme pro imunitu dělat maximum po celý rok, a to tak, že se snažíme jíst zdravě, hodně zdravých tuků (ryby, ořechy), každý den velká dávka ovoce a zeleniny ve všech podobách, dodržujeme pitný režim, dostatečně se hýbeme (já plavání a chůze, manžel běh a jízda na kole). Z doplňků stravy bereme pravidelně jen vitamín D a já kvůli riziku osteroporózy, kterou máme v rodině, ještě vápník (občas ho šoupnu i manželovi ;) ). Vyzkoušeli jsme několik různých výrobců a nakonec si oblíbili Biomin. Jsou to Slováci, výrobci léčiv, takže „skoro“ místní ;) A všechno je to z přírodních surovin, třeba ten vápník se vyrábí jen z vaječných skořápek. No a pak ještě třeba tak 2× do roka si děláme takovou posilující kúru s probiotiky. A to je vše. Neříkám, že se nám vždycky každá viróza vyhne, ale nikdy nás to nepoloží :mavam:

Váš příspěvek