Nechce jíst tuhou stravu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marketavalachova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.3.20 14:44
Nechce jíst tuhou stravu

Co mám dělat, když se starám o mámu, která je ležák, a odmítá mi jíst tuhou stravu? přece ji nenechám vyhladovět, ale ona mám prostě s pozřením normálního jídla problém.

Reakce:
Gabinenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.20 23:41

Stejný problém jsem řešila s tátou, který je po mrtvici. Nevěděla jsem mu jaké jídlo mu připravovat, co jsem mu třeba mixovala, tak to nechtěl jíst. Pořád si stěžoval, že má hlad, ale dohromady nic sníst nedokázal. Pak jsem se radila s doktorkou, která mi poradila, abych u něj vyzkoušela nutriční drinky, které se používají i v nemocnicích, a jsou také schválené suklem jako kompletní náhrada stravy. Od té doby je máme pořád doma, a táta si i sem tam dá normální jídlo, ale převážně se stravuje pomocí těchto drinků.

Marketavalachova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.20 14:58

Takže Vám řekla i nějaký odborný název? nebo bych se měla jít zeptat do nemocnice? kupovala jste je kde?

Lilianka12345
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.20 17:48

Podle mne stačí jen normálně stravu pomixovat. Efektivně, levně. Ale jsme holt národ lenochů, kteří ani neumí dětem udělat svačinu do školy.

Gabinenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.20 12:08

Nutriční drinky Nutricomp Drink Plus nebo jejich slanou variantu Soup koupíte v lékárnách, ale i přes internetové lékárny. S tím mixováním můžete mít pravdu, ale budete si muset každé jídlo připravovat, a neuhlídáte třeba všechny potřebné výživové hodnoty.

Váš příspěvek