Co na nižší hladinu železa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VeronikaFrank
5 příspěvků 14.3.20 18:06
Co na nižší hladinu železa?

Zdravím, při odběrech mi vyšlo nižší železo, poradíte co užívat? S čím máte dobré zkušenosti? Děkuji.

Reakce:
Marketka009
10 příspěvků 18.3.20 22:55

Dobrý večer, doporučuji Captafer. Bere ho dlouhodobě moje maminka na nedostatek železa a je s ním moc spokojená. Hlavně jí nedělá střevní potíže, jako klasické železo.

Adela36
32 příspěvků 20.3.20 23:31

Dobrý večer, Captafer je super, taky ho užívám a jsem moc spokojená. Pokud by jste chtěla nějaké info, napište :)

VeronikaFrank
5 příspěvků 22.3.20 12:08

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je při jeho užívání nějaké doporučení nebo naopak i omezení? Nevíte, kde bych se dočetla víc informací nebo kde by se dal případně objednat? Děkuji.

Adela36
32 příspěvků 24.3.20 14:24

Zdravím, tady najdete veškeré informace https://captafer.cz/. Důležité je jíst stravu, ve které je železo obsaženo, ale vše je na jejich stránkách. Captafer si tam rovnou můžete i objednat.

MajkaLaskava
17 příspěvků 25.3.20 12:38

Dobrý den, bývám často unavená a bez energie. Podle toho, co jsem četla by to mohlo být i nedostatkem železa. Takže moc děkuji za tip, Captafer jsem si hned objednala a vyzkouším ho :)

Váš příspěvek