Kde objednat oblečení pro děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AliceVec
14 příspěvků 12.11.20 13:37
Kde objednat oblečení pro děti?

Dobrý den, kde nakupujete oblečení pro děti, když jsou zavřené obchody? Poradíte?

Reakce:
Adela36
72 příspěvků 14.11.20 22:57

Dobrý večer, já jsem tip na dětské oblečení dostala od kolegyně z práce a jsem spokojená. Mrkněte na stránky https://www.anyface.cz/ určitě něco vyberete.

VeronikaFrank
35 příspěvků 18.11.20 23:54

Zdravím, mají krásné oblečení pro děti, díky za tip! Nevíte jak to mají s materiálem - je kvalitní?

Adela36
72 příspěvků 21.11.20 22:18

Ano, na těle je vždycky bavlna, takže je oblečení na nošení moc přímené. Navíc se oblečení ani po několika vyprání vůbec nevytahalo, takže je kvalitní :)

Ivana99901
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.20 16:25

No, já třeba našla velice super stránku na levné oblečení. Je to sice online sekáč , ale jeho velikou výhodou je to, že je to kupované od lidí a nejsou to žádné „šméla“ jak se lidově říká :-D Mrkněte se na jejich stránky, třeba Vás tam také něco zaujme.

VeronikaFrank
35 příspěvků 23.11.20 08:10

@Adela36 Tak moc díky :) Mají krásné věci, takže už mám z Anyface objednáno :)

Miruss65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.21 10:33

Ahojky, my jsme třeba před zimou také tápali nad tím, kde s manželem nakoupíme nové zimní oblečení pro naše dvě dětičky (z toho loňského samozřejmě vyrostly). Právě z toho důvodu, že to máme tak na 1 sezonu se nám nechce utrácet za oblečení nové, proto většinou kupujeme přes eshop second hand ;-)

EditkaMalinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.21 22:10

Hodně jsem si oblíbila different. Mají tam moc pěkné značkové kousky za super ceny :)

TynuskaKa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.21 19:40

Koukám, že je nás dost co tam nakupujeme :) mně se líbí ty jejich akce! www.different.cz/

EditkaMalinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.21 20:12

Přesně jak píšeš. Pro mě je to příležitost, když můžu za rozumný peníz koupit něco značkového :)

Marcella6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.21 05:32

Hele a je to dětské značkové oblečení kvalitní? Nejsou to vyhozené peníze?

EditkaMalinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.9.21 16:45

Tak konkrétně značka gap co dětem kupuju je hodně kvalitní :)

Marcella6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.10.21 21:31

Všimla jsem si, že tam mají super akce, takže se tam dá nakoupit za poměrně levno že?

Milana Nožičková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.21 10:53

Zdravím, osobně bych se vyhnula velkým obchodům. Já nakupuji lokální přímo v Chrudimi nebo Pardubicích. Nedávno jsem ale četla i PR článek o tom, jaké oblečení je pro děti vhodné, tak to ještě celé přehodnocuji. :) Ale jak říkám, vyhýbám se velkým řetězcům. Osobně je pro mě vhodnější to koupit třeba na přímo u Adlera nebo tak. Naštěstí si u nás děti moc nepotrpí na nějaké módní výstřelky. :-D

JaninaMalla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.21 16:02
@Marcella6 píše:
Všimla jsem si, že tam mají super akce, takže se tam dá nakoupit za poměrně levno že?

Přesně tak, mají tam každou chvíli nějakou akci a teď myslím zase a to 15% úplně na všechno :) takže jsem už něco málo pokoupila na Vánoce

Ditta11
19 příspěvků 31.10.21 22:26

Krásný oblečení šijou na kulisarny.cz, zkuste kouknout :)

Zdrazilovaiva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.21 17:23

Ahoj, potřebovala bych trochu poradit s oblečením pro dítě. Mám doma zatím první dítě, takže dost nabírám zkušenosti. U několika kousků oblečení se mi stalo, že mu to tak jako dráždilo pokožku. Můžete to být třeba prášek? Používám jen jelena pro děti, měla bych vyzkoušet jiný prášek? Ale je zajímavé, že třeba oblečení, které mi dala máma ještě po mě s bratrem mu vůbec nevadí…

Evarumunska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.21 15:07

Může to být třeba nějaká alergie na něco v oblečení, hele mě se osvědčilo kupovat pro děti jedině oblečení z bio bavlny, která je prostě přírodní a tak kůži nijak nedráždí. Navíc jsem našla obchod, kde mají opravdu nádherný výběr.

Zdrazilovaiva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.21 15:45

Kde to oblečení z bio bavlny kupujte? Máte na to nějaký speciální obchod?

Evarumunska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.21 15:30

Oblečení jsem kupovala z obchodu https://www.tamaiti.cz/ , který ho má z certifikované organické BIO bavlny. To je prostě pro děti velmi důležité. Je to prostě oblečení, které znají ještě naše babičky. Kvalitní, drží barvu i tvar.

MarikaLounova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.21 15:00
@Evarumunska píše:
Oblečení jsem kupovala z obchodu https://www.tamaiti.cz/ , který ho má z certifikované organické BIO bavlny. To je prostě pro děti velmi důležité. Je to prostě oblečení, které znají ještě naše babičky. Kvalitní, drží barvu i tvar.

Jsem ráda, že jsem tady k tomu eshopu dostala, protože mám dcerku atopika takže musím hledět na kvalitu materiálu a tady je všechno na jednou místě z bio bavlny, takže mi to ulehčí spoustu práce s hledáním a už se těším na to až nám přijde první balíček :).

JandinkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.21 19:45

Já na to značkové moc nejsem. Přijde mi nekvalitní a hlavně, že se s těmi věcmi roztrhl pytel.

HadekTana
17 příspěvků 20.11.21 22:04

Taky se snažím kupovat oblečení z certifikovaných matierálů, krásný a opravdu kvalitní jsem teď kupovala tady https://www.eldin.cz/ je to česká výroba, a fakt to mají krásně šité, žádné nezapošité nitě apod.

Gabculka65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.21 21:37

S tou kvalitou naprosto souhlasím a není dnes jednoduché něco takového najít, ale dostala jsem od jedné maminky v diskuzi doporučení tady na ten obchod www.eldin.cz kde jsem dělala minulý týden první objednávku a jsem nadšená! Oblečení je krásné, materiály jsou velmi příjemné a to zpracování vypadá velmi kvalitně a to za hodně dostupné peníze.

DenisaNova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.21 23:05
@MarikaLounova píše:
Jsem ráda, že jsem tady k tomu eshopu dostala, protože mám dcerku atopika takže musím hledět na kvalitu materiálu a tady je všechno na jednou místě z bio bavlny, takže mi to ulehčí spoustu práce s hledáním a už se těším na to až nám přijde první balíček :).

Jsem ráda, že jsem se tady k tomu eshopu dostala, protože sestra má taky dítě s ekzémy, takže jsem jí tam koupila dárkovou poukázku :)

MarkétaProcházková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.21 12:31

Tak to se zkusím podívat, co mají, protože jak o tom píšeš, tak to vypadá dobře :). Chci, aby to oblečení klukům vydrželo aspoň nějakou chvíli a já se nemusela neustále rozčilovat jak se někde něco páře nebo se rozjíždí švy, jak je to nekvalitně udělané :(.

Dankadanna1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.21 23:24

Super tip, mají krásný věci

HadekTana
17 příspěvků 27.11.21 21:47
@Dankadanna1 píše:
Super tip, mají krásný věci

Jestli myslíš mě tak není zač, vždy ráda podpořím českou výrobu

Váš příspěvek