Kde objednat oblečení pro děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AliceVec
14 příspěvků 12.11.20 13:37
Kde objednat oblečení pro děti?

Dobrý den, kde nakupujete oblečení pro děti, když jsou zavřené obchody? Poradíte?

Reakce:
Adela36
64 příspěvků 14.11.20 22:57

Dobrý večer, já jsem tip na dětské oblečení dostala od kolegyně z práce a jsem spokojená. Mrkněte na stránky https://www.anyface.cz/ určitě něco vyberete.

VeronikaFrank
35 příspěvků 18.11.20 23:54

Zdravím, mají krásné oblečení pro děti, díky za tip! Nevíte jak to mají s materiálem - je kvalitní?

Adela36
64 příspěvků 21.11.20 22:18

Ano, na těle je vždycky bavlna, takže je oblečení na nošení moc přímené. Navíc se oblečení ani po několika vyprání vůbec nevytahalo, takže je kvalitní :)

Ivana99901
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.20 16:25

No, já třeba našla velice super stránku na levné oblečení. Je to sice online sekáč , ale jeho velikou výhodou je to, že je to kupované od lidí a nejsou to žádné „šméla“ jak se lidově říká :-D Mrkněte se na jejich stránky, třeba Vás tam také něco zaujme.

VeronikaFrank
35 příspěvků 23.11.20 08:10

@Adela36 Tak moc díky :) Mají krásné věci, takže už mám z Anyface objednáno :)

Miruss65
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.2.21 10:33

Ahojky, my jsme třeba před zimou také tápali nad tím, kde s manželem nakoupíme nové zimní oblečení pro naše dvě dětičky (z toho loňského samozřejmě vyrostly). Právě z toho důvodu, že to máme tak na 1 sezonu se nám nechce utrácet za oblečení nové, proto většinou kupujeme přes eshop second hand ;-)

EditkaMalinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.21 22:10

Hodně jsem si oblíbila different. Mají tam moc pěkné značkové kousky za super ceny :)

TynuskaKa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.8.21 19:40

Koukám, že je nás dost co tam nakupujeme :) mně se líbí ty jejich akce! www.different.cz/

EditkaMalinova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.9.21 20:12

Přesně jak píšeš. Pro mě je to příležitost, když můžu za rozumný peníz koupit něco značkového :)

Marcella6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.9.21 05:32

Hele a je to dětské značkové oblečení kvalitní? Nejsou to vyhozené peníze?

Váš příspěvek