Vrásky - okolí očí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DzusikG
4 příspěvky 9.11.20 14:56
Vrásky - okolí očí

Zdravím, začínají se mi trochu dělat vrásky/váčky pod očima, nějaké rady, co s tim? :nevim: :roll:

Reakce:
BeruskaJJ1
3 příspěvky 10.11.20 15:04
oči

Jsou na to dobré krémy séra atd. pokud nepomůžou tak plastika :lol:

SvestickaS
5 příspěvků 12.11.20 13:51
Prevence

Důležitá je prevence, pak už se to nedohání snadno :jazyk: zkus něco intenzivního z lékárny nebo možná od dermatologa jestli chdodíš

Korálek_205
16 příspěvků 19.11.20 08:54

Krémy pomůžou jenom u těch začínajících ale taky ne u každý. Já jsem ho používala dlouho ale ty výsledky nic moc. Nakonec jsem se kámoškou nechala přesvědčit na výplně. Vím že to něco stojí ale jsem ráda že mám alespoň na pár měsíců vždy pokoj. Už takhle chodím asi druhým rokem k dr. Gabryšové a jsem spokojená. Ty vrásky krásně vyhladí a pleť je hladká. 

DzusikG
4 příspěvky 19.11.20 11:22
Výplň

A nebolí ty výplně? jak to vlastně funguje, prostě dostanete injekci a jde se domů? :) jinak nějaký tip na to sérum nebo krém nebo něco? :andel:

Korálek_205
16 příspěvků 20.11.20 09:26

@DzusikG Ne nebolí to vůbec. Ona ty místa znecitlivý, takže nic necítíte. A ano potom jdete normálně domů. Trvá to jenom několik minut. Někdy trošku ta místa zčervenají, ale to ani není vidět. Jinak jsem užívala krémy od Loreal, nějaký od Olay a taky sérum od Clinique, ale u mně výplň je prostě nej.

Váš příspěvek