Vánoční dárek pro přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klaraprecechtelova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.20 22:04
Vánoční dárek pro přítele

Můžete mi doporučit dobrý dárek pro přítele, který by mu mohl udělat radost? Když jsem se ho ptala, tak mi vyjmenoval jen to co už má zničené, jaké je peněženka sklíčko na mobil atd… ale to se mi zdá málo…

Reakce:
Pacovakaterina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.20 23:03

A co třeba nějaký kvalitní kožený opasek? Pokud třeba často nosí oblek, tak by to určitě využil. Levné nekvalitní opasky totiž vypadají příšerně a kazí celkový dojem. Já jsem zrovna v létě kupovala manželovi opasek k obleku z internetového obchodu penezenkylp. cz.

Ivetasladkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 02:31

A co třeba nějaká láhev kvalitního alkoholu? Myslím si, že každý chlap si sem tam nějakou tu skleničku dobrého alkoholu rád dá. Já třeba svému příteli kupuji pravidelně výbornou whisky z Vizovic. Objednávám to vždy z jejich stránek eshop. rjelinek. cz.

Anna3454
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.20 08:40

Já kupuju většinou zážitky, pánskou kosmetiku a oblečení. Pro přítele je něco vybrat je vždy nejtěžší. Dobré tipy na originální dárky jsou tady https://www.ekody.cz/…-pro-pritele

Ivuška69
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.20 15:12

Proč málo? Lepší koupit věci, které reálně využije, než vymýšlet blbosti. Letos se mi to obzvlášť potvrzuje, protože financí není nezbyt, a tak si každý dárek dvakrát rozmyslím, než ho koupím. A to mě ještě letos zachránila vánoční půjčka , jinak bychom měli pod stromkem pěkné prázdno.

Jitule.mar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.20 15:36

Nejlepším dárkem jsou podle mě hodinky. Takový dárek opravdu nikoho neurazí. Když navíc vyberete nějaké chytré hodinky, které mají spoustu funkcí, tak určitě uděláte dobře. Já můžu doporučit stránku smartomat. cz, odkud máme oba s přítelem chytré hodinky.

Váš příspěvek