Kanabinoidy CBD květy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martinparez
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.21 00:28
Kanabinoidy CBD květy

Užíváte pravidelně CBD květy? Zajímalo by mě, jestli to má na tělo uklidňující účinky tak jako klasická marihuana?

Reakce:
Filipskvaril
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.21 17:36

Pravidelně si dávám odrůdu Strawberry, která je perfektní https://www.cbdcko.cz/…wberry-kush/ THC, které obsahuje klasická marihuana není právě to co může za uklidňující účinky, takže i CBD květy to dokáží bez stavu zkouření.

wendulinaa
75 příspěvků 18.4.21 12:25

Kvalitní produkty s kanabionidy pomáhají také od stresu a od bolesti. Užívám CannaCare kapky Drops s CBD 15%, spolehlivě fungují.

žanet22
78 příspěvků 22.4.21 09:45

Dobře, a nemáte strach že je to návykové, nebo že budete nějak omámená?

wendulinaa
75 příspěvků 24.4.21 17:44

Tzv. "zhulení“ u certifikovaných výrobků nehrozí. Jejich produkty CBD a CBG nemění stav vědomí a nemají ani žádné vedlejší účinky.  Obsahují 0 % THC. Jde o čisté přírodní produkty získané nejmodernějšími technologiemi v přísně kontrolovaných laboratorních podmínkách.

žanet22
78 příspěvků 26.4.21 13:02

Děkuji za informaci, rozhodla jsem se že vyzkouším CC Relax CBD kapsle.

Teodoraaa
20 příspěvků 28.4.21 08:01

Na www.cannacare.cz nabízí i přípravky CBG, jsou vhodné k užívání přes den. To mě vyhovuje kombinovat s CBD na noc.

Aneta54
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.21 23:00

Ahoj, CBD květy jsou super, jelikož ale nejsem zrovna příznivcem kouření, využívám CBD olej, který se dnes dá sehnat už na každém rohu. Oproti klasické marihuaně není psychoaktivní, není tedy třeba bát se zhulenosti. Navozuje příjemný, relaxační efekt a uklidňuje úzkost. V dlouhodobém měřítku také zlepšuje imunitu, co jsem se tak dočetla na tomto webu .

Váš příspěvek