Kanabinoidy CBD květy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martinparez
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.21 00:28
Kanabinoidy CBD květy

Užíváte pravidelně CBD květy? Zajímalo by mě, jestli to má na tělo uklidňující účinky tak jako klasická marihuana?

Reakce:
Filipskvaril
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.21 17:36

Pravidelně si dávám odrůdu Strawberry, která je perfektní https://www.cbdcko.cz/…wberry-kush/ THC, které obsahuje klasická marihuana není právě to co může za uklidňující účinky, takže i CBD květy to dokáží bez stavu zkouření.

wendulinaa
81 příspěvků 18.4.21 12:25

Kvalitní produkty s kanabionidy pomáhají také od stresu a od bolesti. Užívám CannaCare kapky Drops s CBD 15%, spolehlivě fungují.

žanet22
78 příspěvků 22.4.21 09:45

Dobře, a nemáte strach že je to návykové, nebo že budete nějak omámená?

wendulinaa
81 příspěvků 24.4.21 17:44

Tzv. "zhulení“ u certifikovaných výrobků nehrozí. Jejich produkty CBD a CBG nemění stav vědomí a nemají ani žádné vedlejší účinky.  Obsahují 0 % THC. Jde o čisté přírodní produkty získané nejmodernějšími technologiemi v přísně kontrolovaných laboratorních podmínkách.

žanet22
78 příspěvků 26.4.21 13:02

Děkuji za informaci, rozhodla jsem se že vyzkouším CC Relax CBD kapsle.

Teodoraaa
26 příspěvků 28.4.21 08:01

Na www.cannacare.cz nabízí i přípravky CBG, jsou vhodné k užívání přes den. To mě vyhovuje kombinovat s CBD na noc.

Aneta54
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.7.21 23:00

Ahoj, CBD květy jsou super, jelikož ale nejsem zrovna příznivcem kouření, využívám CBD olej, který se dnes dá sehnat už na každém rohu. Oproti klasické marihuaně není psychoaktivní, není tedy třeba bát se zhulenosti. Navozuje příjemný, relaxační efekt a uklidňuje úzkost. V dlouhodobém měřítku také zlepšuje imunitu, co jsem se tak dočetla na tomto webu .

Alzbettteska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.22 23:02

Rozhodla jsem se, že bych chtěl cbd květy vyzkoušet, protože mám opravdu neuvěřitelný problém se spánkem. Za noc jsem schopná se třeba 8 krát probudit a potom to má celkově vliv na můj život přes den. Doporučíte mi něco pro začátečníka?

Klaramartinkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.22 17:11

Byla jsem na tom podobě. Přes noc jsem vůbec nemohla spát a pak přes den jsem byla hrozně unavená a vyřízená. Proto jsem vyzkoušela léky na spaní. V noci jsem po nich spala, ale ráno jsem se probouzela jako po vypití několika vín. Proto jsem hledala nějakou přírodní alternativu a právě cbd květy mi pomáhají k dobrému spánku celou noc. Ráno se pak po nich probouzím opravdu odpočatá a svěží. Jelikož nejsem moc dobrá v balení, tak si proto kupuji rovnou ubalené

Alzbettteska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.1.22 10:57

Jaké cbd květy máte vyzkoušené, že jsou na to dobré? Kde je kupujete?

Klaramartinkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.1.22 17:06

Pokud chcete poradit, tak můj nejoblíbenější vzorek je https://cbdsvet.cz/…kywalker-og/ Ale mají i jiné dobré, zkoušela jsem toho od nich už více. Mají to dobře zabalené, protože květy si tak drží dobrou vlhkost.

NelaOla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.22 21:03
@Klaramartinkova píše:
Pokud chcete poradit, tak můj nejoblíbenější vzorek je https://cbdsvet.cz/…kywalker-og/ Ale mají i jiné dobré, zkoušela jsem toho od nich už více. Mají to dobře zabalené, protože květy si tak drží dobrou vlhkost.

Co ještě byste tedy prosím doporučila? Ráda se inspiruji?

Mia Mia k
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.22 18:07

Souhlasím s holkama, cbdsvet.cz znám, kupuji kratom, i květy.. občas olej. Fajn věcičky

Váš příspěvek