Názor na alternativní medicínu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dolakova44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.21 13:12
Názor na alternativní medicínu

Jaký názor máte na alternativní medicínu a léčitelství? Myslíte si, že může někomu opravdu pomoci?

Reakce:
Zuzanavari
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.21 17:28

Pokud by měla někomu alternativní medicína pomoci, tak tomu musí prvně sám porozumět. Musíte začít vnímat své vnitřní emoční a duchovní tělo, které musíte mít v pořádku. Od toho se potom odvíjí i celkový zdravotní stav člověka. Já jsem na to přišla ve svých 30 letech, kdy jsem začala svému vnitřnímu tělu naslouchat a začala to řešit.

Dolakova44
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.21 13:30

Něco málo jsem si o tom už také načetla. Vím, že máme každý 7 čaker a každá ovlivňuje něco jiného, jakým způsobem se však dá zvýšit vibrace každé z nich?

Zuzanavari
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.3.21 21:25

Podívejte se na stránky https://www.kristalovapostel.cz/…lova-postel/ . Je to křišťálová postel, která má přesně naskládané a speciálně vybroušené krystaly. Celkem jich tam najdete sedm a každý je zaměřen na jednu ze sedmi odpovídajících čaker. Pomocí světelných paprsků dokáže pozitivně působit na každou z nich. Dokáže je otevřít a správně navibrovat.

Skripalka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.5.21 08:37

Já mám na alternativní medicínu hodně otevřený pohled. Některé věci jsou pro mě už trochu za hranou, ale některé zase kvituji a velmi ráda využivám. Třeba tyhle protein drink mix nápoje, které piju při hubnutí. :) Naopak se snažím vyvarovat právě klasickým Ibalginům a klasické syntetické medicíně. Ne že bych tomu nevěřila, ale i když to pomůže od bolesti hlavy, docela vám to rozhodí další vnitřní orgány.

Váš příspěvek