Dárek pro tatínka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Klaradoslikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 00:52
Dárek pro tatínka

Dlouho jsem přemýšlela, co bych měla koupit pro tátu na Vánoce, a nakonec jsem objednala na radu kamaráda hruškovici ve 3 litrové lahvi od Jelínka. Mají ji na eshopu eshop. rjelinek. cz Myslím si, že je to super dárek pro tátu, který má pálenky rád

Reakce:
Ivetttka78
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.21 22:29

Hledám pro tatínka nějaký vtipný dárek. Tatínek co chce, tak si prostě koupí. Díky tomu je opravdu hodně složité ho něčím překvapit. Máte nějaký nápad?

Domuuusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.21 01:33

Hele můj táta je úplně to stejné. Nedávno slavil 50, tak jsem mu nechala udělat triko, kde je napsáno nejlepší ročník a obrázek vína. Doplní tam i ročník podle toho, jaký jim zadáte. Vypadá to dobře a udělalo mu to radost. O to u dárku přeci jenom jde nejvíc.

Ivetttka78
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.21 01:23

Kolik to stálo, když se to takhle na míru upravovalo?

Domuuusa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.21 21:56

Koupila jsem ho za 379 Kč, přímo toto tričko https://www.fajntricko.cz/…starsi-lepsi , pokud byste se chtěla podívat. Měla jsem ho za 3 dny doma, takže opravdu rychlovka. Najdete tam i tabulku velikostí triček, podle které jsem velikost bez problémů trefila.

Kamillllaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.21 21:50

Koupila bych mu kvalitni parfem, to oceni kazdy chlap, ted se da pouzit treba Notino slevovy kod na 15% slevu na vsechno, vcera jsem tam taky nakupovala :)

LibuseRoutova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.6.21 09:11

To náš táta si přeje už nějakou dobu veslovací trenažer, takže jsme se na něj s mamkou složily a koupily mu ho. Upřímně takovou radost jsme absolutně nečekaly.

TerezKoutkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.21 18:58
@LibuseRoutova píše:
To náš táta si přeje už nějakou dobu veslovací trenažer, takže jsme se na něj s mamkou složily a koupily mu ho. Upřímně takovou radost jsme absolutně nečekaly.

Jaký model jste mu koupily? Taky se teď po nějakém dívám, ale ještě si nejsem jistá, od které značky ho vzít a jestli jít radši do toho vzduchovo magnetického nebo kde je odpor přes pružné lano.

Váš příspěvek