Neurogenní tetanie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Kerris
4 příspěvky 16.9.15 20:51

Chtěla bych poprosit o kontakt na paní v Ostravě. Nebo alespoň jméno. Moc děkuji.

Kerris
4 příspěvky 17.9.15 09:47

Karoli, muzete mi, prosim, napsat kontakt na tu pani z Ostravy? Jsem tu nove zaregistrovana, tak se omlouvam za zmatky v prispevcich

mamča37
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.15 08:57

Dobrý den, můžete mi dát prosím kontakt na paní z Ostravska, která pomůže s tetanií? Dcera 17 let touto nemocí onemocněla, bolí ji každodenně hlava, mívá křeče, v noci nespí, nemůže proto chodit ani do školy, tam se vše ještě zhoršuje. Dáváme hořčík, vápník, ale nějak nevidíme zatím výsledky. MUDr chce nasadit antidepresiva. Jde to i bez nich? Prosím, poraďte co Vám pomáhá. Moc díky za rady a za ten kontakt na paní, která umí pomoci.

mamča37
2 příspěvky 21.9.15 09:12

Právě jsem se zaregistrovala, můžete mi tedy zde poslat kontakt na paní z Ostravska. Děkuji moc.

Kerris
4 příspěvky 21.9.15 09:32

Dobry den, taky cekam na kontakt z Ostravy, ale bohuzel. Kdyz tady da nekdo uvede nejak kontakt, hned je smazan. Jak obdrdzet komtakt, aniz bychom porusovali pravidla?

Admin Vitalion.cz
16 příspěvků 21.9.15 12:44
@Kerris píše:
Dobry den, taky cekam na kontakt z Ostravy, ale bohuzel. Kdyz tady da nekdo uvede nejak kontakt, hned je smazan. Jak obdrdzet komtakt, aniz bychom porusovali pravidla?

Dobrý den,
jako registrovaní uživatelé máte možnost využít komunikace prostřednictvím soukromých zpráv zde na Vitalionu.
Pěkný den přeje
Tým Vitalion.cz

Karolína 040
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.9.15 18:52
Reakce

Dobrý den,
velice se omlovám, že reagují, až teď. Zasílám tel. číslo na paní z Ostravy ***.Přeji hodně úspěchu a radost ve tváři. Karolína

Editace adminem 30.9.2015 - odstranění kontaktu

mamča37
2 příspěvky 24.9.15 07:04

Moc děkuji za kontakt.

Aneta234
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.9.15 09:43
Hruza

Dobry den :) prosim, trpim tetanii cca uz 11let :) byli horsi dny ale vice. meně jsem se a tetanii naučila žit. Ale teď jsem po druhe matka, uz v tehu jsem mela v noci stavy
( jakoze jsem se vzbudila, jakoby bych neovladala nohy ani ruce, buseni srdce, dezorientace, nrmihla jsem napsat ani priteli ze mi je spatne, nrposlouchali me ruce) ale vcera se mi teda stalo neco desivejsiho. Priznam se ze nejakou dobu jsem na horcik zapominala, do toho jsem zacala usilovne cvicit a kojim! Ale k veci :) spala jsem a najeednou znami pocit neivladani koncetin… buseni srdce…ale najednou jsem zacala machat rukama nohama! Pritel co lezel vedle me rikal ze to vypadalo strasne jakobych byla necim posedla..??? Prosim dost me to vydesilo, pri predstave ze by vedle me lezela mala 3,5mesicni dcera mi je fakt hrozne! Mohla bych ji ublizit… muj dotaz… myslite ze tohle je taky tetaanie a nebo bych radeji mela zajit k neurologovi…? Desi me epulepsie :/

Pipet40
1 příspěvek 25.10.15 08:52

Prosím také o kontakt na paní z Ostravy, děkuji

Anonym86
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.15 13:25
Karolina 040
@Karolina 040 píše:
Dobrý den,
zasílám kontakt na paní z Ostravy ***.
Hezký den K.

Muzu poprosit o kontakt na pani z Ostravy? ha***

Edit admin - osobní údaje

Ema kasna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.2.16 14:15

Dobrý den paní Cecilko, mohu také poprosit o kontakt na paní z Ostravy??

Zuzka rajčová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.4.16 23:04

Prosím. mohla bych dostat kontakt na tu paní co bydlí v Ostravě.

Davwkovarik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.16 20:23
Neurogenni tetanie

Dobry den zasle mi prosim nekdo kontakt na pani co se tim zaobira? Mam problemy take dekuji muj mail de****

Edit admin - osobní údaje

Sasakoudelikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.16 10:49
Briggs&Stratton

Já mám také tetanii. vím to teprve krátce.

Sasakoudelikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.16 10:59

Tetanus mi doslova zkroutí celé ruce tak, že se mi prsty zakrývají do dlaní. Hrozně to bolí. skřiví mi to ústa, že nemohu mluvit.je to víc a víc bolestivé.

Sasakoudelikova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.7.16 11:37
Moje tetanie.

Začne mi být těžko, špatně se mi dýchá, mám hysterii, zkroutí se mi ruce až to bolí. mám strach! bo

Gity123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.16 15:24
Tetanie

Prosim o kontakt na pani z Ostravy. dekuji Gity.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.16 10:41
Tetanie

Dobrý den, prosím vás, kdo máte tetanii, bolí vás celý den klouby a píchá v nohách i rukách? Navíc mám pocit, že se se mnou všechno točí, i když zavřu oči. Děkuji

PanizOstravy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.8.16 13:28
Tetanie

Tetanie je kombinovaná porucha metabolizmu vápníku, hořčíku a dalších prvků, vitamínů. Rozhodující vliv na vznik a projevy tetanie má stav psychiky, výše stresu a dalších vlivů. Jde říci, že každý má,,svoji" tetanii a projevy. Pokud vám lékař potvrdí tetanii projevy mohou být různé i když podobné. Přeji všem získat radost ze života t. j. Zdraví

Lenila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.10.16 18:05

Zdravím všechny, chtěla bych se podělit o příběh mého skoro 18-ti letého syna. Letos před prázdninama, kdy bylo nezkutečné vedro, byl zrovna víkend a syn jel dopoledne na kole do obchodu. Vešel dovnitř a najednou měl tmu před očima, rozbušilo se mu srdce, až měl pocit, že asi dostal infarkt a celý seslábl. Řekl prodavačce, že mu není dobře, tak ho dala ležet na zem a zavolala záchranku. Ta ho odvezla do nemocnice, v autě mu akorát změřili tlak, synovi se za chvíli polepšilo a moh jet domů. Žádné jiné vyšetření mu neudělali. Podle nich to byl kolaps z toho vedra a nedostatku tekutin. Jenže to jsme netušili, že to byl začátek problémů s tetanii.Po týdnu jel autobusem a udělalo se mu špatně, rozbušilo se mu srdce, začal mít mravenčení v týlu a v končetinách. A to se opakovalo. Raději se pak jízdě autobusem vyhýbal. Po měsíci se stav zhoršil natolik, že nedokázal jet ani v autě. Chtěli jsme jet do města a asi po 1km mu začla brnět hlava, nohy, nos, kolem úst, těžce se mu dýchalo a srdce bilo tak, jak by mu chtělo vyskočit, do toho dostal křeče do rukou, že se mu úplně pokroutily, jako pařáty, byly naprosto tvrdé. Tak jsem mu je masírovala a snažila se ho uklidnit, ten stav trval asi 30min, pak najednou usnul vyčerpáním a bylo dobře. Ale od té doby, když jsme jeli někam autem, tak musel ležet, to mu trochu pomáhalo ale měl obrovský strach a nervozitu.Doma nechtěl zůstat sám, měl strach že mu bude špatně a nikdo nebude u něho, začínal panikařit. Nevěděla jsem co s ním, nemoh chodit ani do školy. Naštěstí k nám do práce nastoupila holčina, která měla podobné problémy. Taky s tím bojovala, nikdo jí nedokázal pomoct až člověk, který ji odblokoval páteř. Zašla jsem se synem k tomuto člověku, ten mu po jednom sezení páteř odblokoval, pak jsem ho ještě objednala na čínskou masáž, kde mu napíchali jehličky. Bylo to až neuvěřitelné jak okamžitě bylo po problémech. Hned na další týden šel do školy. Sice nervozita tam trochu byla, ale všechno to mravenčení, bušení srdce, těžké dýchání zmizelo. Tetanie má prý souvislost s páteří, když je páteř zablokovaná, tak to dělá takovou neplechu. Energie v těle neproudí tak jak by měla, čínská masáž mu pomáhá odstranit napětí a stres. Ale musíme chodit každý týden, než bude úplně v pořádku, protože teď 1 týden vynechal, jelikož byl nemocný a problémy se začaly objevovat znova, sice né v takové míře, ale jsou. Takže zkuste to, třeba to pomůže i vám. Všichni jsme rádi, za jakoukoliv radu. Držím vám všem palce, ať se všichni z toho dostanete.

elza112
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.16 06:18
Tetanie

Dobry den…pred tremi lety jsem take zacala mit projevy tetanie…nemohla jsem dychat-na pohotovosti mi pichli injekci, brnely mi ruce, jazyk, mela jsem deprese, premyslela nad sebevrazdou.Ma obvodni lekarka mi chtela napsat prasky na nervy ja je odmitla.Ani nevim kde ksem se pri hledani pomoci na me problemy docetla o konopi. Konopi bez THC. Zjistila jsem, ze obsahuje spoustu vitaminu, mineralu pro telo prospesnych. Koupila jsem si tedy konopny olej-denne polykam dve polevkove lzice. Nebudete mi asi verit, ale me problemy odeznely a jiz 3 roky mam klid. Nikomu nic nenutim, pouze se delim o to co mi pomohlo…ostatni je na Vas.Iva

elza112
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.16 06:20
@elza112 píše:
Dobry den…pred tremi lety jsem take zacala mit projevy tetanie…nemohla jsem dychat-na pohotovosti mi pichli injekci, brnely mi ruce, jazyk, mela jsem deprese, premyslela nad sebevrazdou.Ma obvodni lekarka mi chtela napsat prasky na nervy ja je odmitla.Ani nevim kde jsem se pri hledani pomoci na me problemy docetla o konopi. Konopi bez THC. Zjistila jsem, ze obsahuje spoustu vitaminu, mineralu pro telo prospesnych. Koupila jsem si tedy konopny olej-denne polykam dve polevkove lzice. Nebudete mi asi verit, ale me problemy odeznely a jiz 3 roky mam klid. Nikomu nic nenutim, pouze se delim o to co mi pomohlo…ostatni je na Vas.Iva
čučoriedka35
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.16 21:46
tetanie

Paní Adamusová, zdravím Vás. Četla jsem Váš příspěvek a zaujala mne analyza minerálu z vlasu. Kde se to dělá? A kdo mne tam může doporučit, neurolog nebo obvodní? Byla mi zjištěna středně těžká tetanie. Nyní procházím těžkým obdobím a tak se zhoršil muj stav. Třes, motání hlavy, svírání v krku, špatné dýchání, v nohou svalové křeče, i v rukou, atd. Beru sice magnesium, občas Béčka a vápník, ale nyní při mém zhoršení si nevím rady. Neurologa mám takového zvláštního, jelikož mám ještě panickou a uzkostnou poruchu, říká že ta tetanie vzniká tímhle. Já tomu moc nevěřím. Byla jsem u něj po půl roce, ani mne nevyšetřil, opsal z min ulosti, co bylo, zakázal mi apaurin, který mi mimochodem jako jediný zabírá na uvolnění svl. křečí a napsal kapačky. Nyní studuji VŠ, již jednou jsem v tomto období musela nadstavbové studium ukončit, jak mi bylo zle. Nerada bych musela i ted. Beru antidepresíva, po nich je to lepší, ale ne nafurt. Školu sem zboznovala, hlavne se učit, jezdit tam a nyní jen sednu k pc a chci dělat něco do školy, už se začnu třást, ruce mi málem neudrží pero, svalové křeče,…Je to i o psychice, pravda, že jak jsem jela do ostravy busem, malem jsme meli nehodu, ještě že prudce zabrzdil. A to byl možná spouštěč. Nemám ráda jízdu autobusem, nerada chodím do školy, jsem nervozni, podražděná, nejsem to ja. Je pravda že 9.11 ted jsem po gynekologickém laparoskopickém vyšetření. V po jdu k obvodní musím to řešit, at mě pošle kde je třeba, taky zajdu na krev a uvidí se.Jo, jako rychlovka na tetanické obtíže zabírá magnetrans, jsou to uzke sacky s praškem 375mg. Pozor, moc nepřehánět, projímají. A také ansilan. Bojuji, ale ted přemýšlím, co to spustilo, zda ztráta ze zaměstnani+špatná zpráva jako výsledek laparoskopie, nebo stres z autobusu, ale ted se nebojim jim jet…nebo toho je na mně moc a je to stres. Kdyby někdo věděl nějakou radu, jak s ní ještě bojovat, ozvete se mi prosím na email. Mám i homeopatika, ale taky to není ono. dík :think:

čučoriedka35
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.16 21:54

Zdravím Vás. Mám středně těžkou tetanii latentní a ted se mi rozjela naplno. Prožila jsem dvě stresující situace, dokonce je zkouškové za chvíli, nervy pracují. Já mám k tetanii i antidepresiva, zjistili mi ještě uzkostnou a panickou poruchu. Dlouho jsem se natrapila, než se našla kombinace léků, co mi vyhovuje. S nima se držím, ale ted jsem byla na laparoskopii a od te doby nějak není dobře, klasické tetanické projevy…Já také nemohla spát, ale pan doktor mi nasadil trittico a usnu jak miminko. Když jsem nevyspaná, tetanie se mi zhorší. Nemohu ani kouřit, pít zrnkovou kávu. Bohužel bych potřebovala zhodnotit hodnotu serového magnesia i ostatních minerálů. Nevím ale kde to dělají…S dcerkou zajděte i pro antidepresiva. Není to žádná ostuda, dnes je má každý druhý. Mě pomohla. Držím dcerce pěstičky, at je jí brzy lépe.

čučoriedka35
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.16 22:10

Pro Lilly: Nečekej na nic a najdi si dobreho psychologa a psychiatra. Antidepresiva ti pomuzou, daji ti nejaka slaba a v omezene miře, když jsi těhotná, ale na nic bych nečekala. Hlavně ansilan jena křeče a pak z homeopatik zklidní ašvaganda. Mám ted težké období opět se mi to zhoršilo, půjdu na krev, ale poprosím o kontakt na to, kde se dělá rozbor vlasu. Lilly drž se, věř že vím co prožíváš, rychlovka pak je magnetrans, Magnex b6, k tomu vitaminy B a vapnik. Nikdy ne jen hořčík. Z homeopatik také parathiroidinum na vstřebávání a maka, ta má plno vitamínů, sice mi nechutná, ale za ty roky už jsem si zvykla pomaha mi na slabost a vyčerpání. Přeji pevné nervy a zdravíčko

Ivana56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.12.16 20:50
rada nad zlato
Dobrý den, mohla bych poprosit o kontakt na paní z Ostravy. Děkuji Ivana R. @Karolína 040 píše:
Dobrý den,
chtěla bych poděkovat za radu a doporučení na paní z Ostravy. Léčim se u ni necelý rok a pokroky jsou znatelné. Nemám žádné záchvaty, ani stahování svalstva, je mi docela dobře. Je vidět, že s tetanii má zkušenosti. Je důležité být trpělivý a naslouchat jejim radám. Moc, moc děkuji, opět mám radost ze života. Karolína
Veve66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 20:59
Neurogenni tetanie

Dobry den, pred pul rokem mi zjistili neuro. tetanii, ktera mi dela problemy v zivote a chtela bych taky moc poprosit kontakt na tu pani z ostravy, bo chci byt zase zdrava a zit.ne jen prezivat…dekuji moc, protoze uz si nevim rady a pritom beru poctive magnezko aj sem tam lexaurin, ale je mi stale spatne…pomozte mi prosim a dejte kontakt na tu pani z ostravy

Agenoria
1 příspěvek 27.2.17 20:40

Dobrý den, chci Vás poprosit o kontakt na paní z Ostravy. Moc děkuji. Petra

beskaiv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.3.17 19:58
neurogenní tetanie

Dobrý den, mohu porosit o kontakt na paní léčitelku z Ostravy, tetanií se trápím již 12 let. Děkuji

Maculin1
1 příspěvek 10.4.17 21:46
Tetanie

Dobrý den, také moc prosím o kontakt na paní z Ostravy, děkuji Markéta

Mili.K11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.17 13:49
tetanie

Dobrý den, mám také velké problémy nejspíše s touto nemocí, závratě, bušení srdce, mravenčení a pálení v končetinách, obavu vyjít z domu… Taky jsem hodně přibrala, protože opravdu vysedávám doma. Jsem na to vše sama, jelikož děti jsou dospělé a jsem vdova… Mám po 4 operacích páteře, čeká mě pátá a taky jsem měla před 8 lety mrtvici. Jsem z toho všeho vyděšená, nevím, co dělat. Zjistila jsem, že kromě magnesia pomáhá i vitamín B12. Pokud má někdo nějaké rady, tak napište, a taky bych ráda kontakt na p. z Ostravy. Zdravím, Milena.

Veroniik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.17 11:23
Tetanie

Dobrý den, prosím o kontakt na paní z Ov, co léčí tetanii ( karolina 040). Hořčík mi nezabírá :( Cítím se už přes 2roky unavená, pocit na omdlení, někdy se nemůžu dodýchnout nebo dozývnout, mám bolesti břicha…nekdy mám pocit úplně paniky z těch stavů, buší mi srdce. Vyšetření soni břicha, gastroskopie, kolonoskopie, EEG vše ok. Mam prokázanou tetanii i přes EMG a údajně syndrom dráždivého tračníku. Díky moc za rady!! rony. zidkova@seznam.cz

Alena Binarová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.9.17 20:11
Tetánie

Milá paní Adamusová, ráda bych s vámi mluvila. Je to možné? Mám taky tento problém.
Prosím, budu čekat. Tel. 728 977 418
Děkuji Binarová

hana1977
1 příspěvek 24.10.17 14:23
Tetánie/kontakt z Ostravy

Dobrý den, moc Vás prosím o kontakt na paní z Ostravy (tetánie se horší).

Nick08
1 příspěvek 18.6.18 11:15
Tetanie - prosba

Dobrý den,
hrozně ráda bych se spojila s paní z Ostravy.
Můžu někoho požádat o kontakt, email cokoliv?
Předem moc děkuji:)

Ivinekkl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.19 22:27
tetanie

Dobry den, prosim o pomoc. Jsem zoufala. mam 21 mesicniho syna a nemoc mi komplikuje zivot. Nemam zadne hlidani a vysilenim padam na hubu. Prosim kvvuli syna o kontakt na pani z Ostravy. Budu opravdu vdecna.

Kataxa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.19 14:45
Tetanie

Mohu prosím poprosit o kontakt na pani z Ostravy, co léčí tetanii? Moc děkuji.

Kataxa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.19 14:55
Tetanie

@Achillea mohu poprosit o kontakt na pani, co se tímto zabývá? Moc děkuji.

Lussy34
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.19 08:28
Tetanie

Mohla bych poprosit o informace o sirupu? Tetanie zatím vítězí, chci ji porazit. Díky moc

Ria Kucerova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.19 15:33

Dobrý den prosím o pomoc u neurogenni tetanie

Karinka91
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.20 19:54

Můžu poprosit o kontakt na léčitelku tetanie z OVY?

Karinka91
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.20 19:54

Můžu poprosit o kontakt na léčitelku tetanie z OVY?

bohdan23
1 příspěvek 31.5.20 19:02

Dobrý den, mohl bych dostat kontakt na paní z Ostravy (tetanie) moc by mi to pomohlo, děkuji hezký zbytek dne

Tatiana hajašova 12345
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.20 22:35

Dobry den, ja jsem čitala ze mate tetaniu a ze ste brala nejakej sirup, prosim vas mužete mi řeknut jak se jmenuje mam tetaniji a strašne mi strpčuje život prosim vas pomužte mi :) Ďekuji za vaši odpoveď :)

Tatiana hajašova 12345
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.20 22:40
@Ivana56 píše:

Prosim vas dáte mi čislo na pani z ostravy? Na lečitelku z ostravy?

Katiko11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně dnes v 11:34

Dobrý deň, vela vecí ktoré tu popisujete sedí aj na vedlajšie účinky- ATB (otravou) fluorchinolónom. Ak ste brali Antibiotiká ako Ciprofloxacin, levofloxacin, ofloxacin..len si spomeňte!..Kludne to mohlo byť kvôli zápalu moč. mechúra, alebo ľadvín, ktorý ste prekonali pred rokom.Ale ak Vám predpisuje doktor opakovane tento druh ATB, lebo ich účinok je najlepší :palec:,tak máte velký problém, lebo dochádza k vážnemu poškodeniu vašich mitochondrií.!!Možno sa tu práve nájdete!..
Prejavuje sa to:zášklby, cukanie, pálenie vo svaloch, bolesť kostí, kĺbov, pukanie vo všetkých kĺboch z dôvodu straty kolagénu, celková slabosť a únava, úbytok svalovej hmoty, nevysvetitelné zápaly, ktoré sa presúvajú do rôznych častí tela, silná bolesť hlavy-točenie- závraty, zdvojené videnie, zhoršené videnie, bolesť očí, suché oči, suchá pokožka, nechutenstvo, silná bolesť brucha, časté hnačky príp. krv v stolici, pocit na zvracanie, problém s koordináciu, problém s pamäťou, triaška, brnenie v rukách alebo nohách, necitlivosť v prstoch alebo naopak precitlivelosť. Bzučanie v nervoch, zápal nervového systému, horenie celého tela, silné potenie, bolesť krčnej chrbtice a záhlavia, tinnitus, v horších prípadoch raptúra šľiach, neschopnosť sa postaviť na nohy, Zrýchlený srdečný rytmus, zvýšený krvný tlak, panický strach, úzkosť, nervozita a silné depresie. ÁNO, TO VŠETKO SPÔSOBUJÚ FLUORCHINOLONOVÉ ANTIBIOTIKÁ. Narušia váš periférny alebo centrálny nervový systém. Po všemožných vyšetreniach Vám doktori nič vážnejšie nezistia a nazvú to tetaniou. V USA na to existuje diagnóza FQAD (Fluorchinolone Associated Disability).
Otrava Floxom spôsobuje porušenie krátkych nervových vlákien (Small Fiber Neuropathie),ktorá sa dá zistiť iba boipsiou kože u neurológa. V horšom prípade (neliečenom) môže prejsť do polyneuropatie.
PRVÁ POMOC:odporúčajú sa vysoké dávky Magnézia citrát 900 mg/ rozložiť na deň, GABA 1-2 tab./ deň závisí od intenzity vašich depresií, Uridin Monofosfát 300mg/1× týždeň, kyselina R-alfa lipoová 600mg/deň, Konzym Q10 100mg/ deň, Vit. B1 Thiamin 200mg/deň,.Vit D 5000+vit K12 200/deň, N -Acetyl L cystein 600 mg/ deň, vit B12 (pascoe) najlepšie formou injekcií, vit. komplex od A-Z, Krill olej v kapsulách( dá sa kúpiť v DM drogérii pri vit. doplnkoch),želatina z rýb 5g /deň, kurkuma, ashwagandha na dobré spanie, probiotiká 3× denne, Vit C (najlepšie s bioflavonoidom).
Na bolesť pomáha MSM gel, DMSO gel
Magnézium môžete prijímať aj kúpeľom v Epsom. soľ 30 min. alebo potieraním bolavých miest príp. Kúpele nôh každý deň 30-40 min.
Samozrejme je nutné zmeniť aj stravu, oxidačný stres v bunkách a jej opätovné relapsy vyvoláva nevhodná strava a stres + fyz námaha (šport),príp. ochorenie ( viróza).ŽIADNE ĎALŠIE ATB, žiadne tablety proti bolesti a antidepresiva, kortikoidy a ŽIADNY CUKOR a sacharidy (včetne fruktózového- len čierne bobule),ZEMIAKY, RYŽU, Káva, čierny čaj, LEPOK, a ak sú žalúdočné problémy ani mlieko!).Doporučujesa všetko v BIO-kvalite včetn e mäsa bez ATB z obchodu. Dodržiavať intervalový pôst: najesť 4 hod. po prebudení a 4 hod pred spaním. Pri relapsoch sa doporučuje Ketónová dieta, Low carb, Logi dieta, atď. všetko dostupné na nete.Stav by sa do dvoch rokov mal zlepšiť, v dôsledku regenerácii nervov.Ale v priebehu tohoto obdobia sa môžu relapsy vrátiť (ale budú stále slabšie až úplne zmiznú. Nezabúdajte na dopĺňanie Magnèzia a zdravú a vyváženú stravu aj keď sa budete cítiť uź dobre! Želám vám skoré uzdravenie!

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek