Jakou vybrat elektronickou cigaretu ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
miparime
7 příspěvků 24.6.13 08:09
Jakou vybrat el.cigaretu ?

Zdravím všechny chtěla bych poradit při výběru elektronické cigarety. Brouzdám už 3 dny po internetu, ale jsem bezradná vůbec nemám šajnu, kterou vybrat. Můžete mi dát aspoň nějaký stručný návod podle čeho vybrat? Jsem slabší kuřák tzn. 6-8 cigárek denně.

Reakce:
VlastičkaL.
51 příspěvků 23.10.17 11:02

Ahojky, zaměř se na sílu baterie a výkon, musí to tam být napsané. Dále jaké má možnosti napájení například a obsah nikotinu. Jestli si na 8 cigárkách tak nějakou střední cestu. Nejsilnější obsahy nikotinu bývají až opravdu hodně silné :)

kometaH
107 příspěvků 31.10.17 14:46

Souhlas s Vlastičkou. Mě tedy vybíral přítel protože jsem na tom dost podobně. Ty baterie jsou docela podstatné protože se často porouchají ale každý kvalitní eshop nebo prodejna by ti to měla vyreklamovat pokud je tam záruka. Já jsem ted na startovní sadě od vapour2 a podle mě pro ženský je to dobrý cigáro. Hlavně tam máš do začátku všechno. Přítel si jednou objednával takovou větší a přišla na části zabalená a jen ta hlavice nám dala zabrat, protože jsme měli návod jen v cizích jazycích :D u téhle to máš dva postupy a je hotovo.

Mmonis78
46 příspěvků 6.12.17 13:40

@kometaH Ahooj, mohla bych se jen zeptat kolik jste za tu cigaretu dala a jestli jste si tam ještě něco přiobjednávala? Hledám nějakou jednoduchou, kvalitní a ne moc drahou a ta vapour 2 se mi líbí. Akorát moc nevím po které sáhnout. Je jich tam totiž docela dost, jakou máte přesně vy? Ta stěma květinkama se mi zamlouvá.

kometaH
107 příspěvků 12.12.17 16:22

Ahooj, mě vyhovují ty cartridge a mám ten standart kit ale ten dražší jak tam máš i tu květinovou to je ta nějaká řada ex myslím. Jinak jsem si k tomu nic nepřiobjednávala. Přítel mi to teda dal a bylo tam všechno. Jediné co jsme objednávaly byly náplně no. Podle mě do začátku dobré.

Veruunkaa6
117 příspěvků 3.5.18 19:17

Můžu se zeptat elektro kuřáků jestli si upřímně myslíte, že je ta elektronická zdravější? Četla jsem o tom hrozně moc věcí a pořád nevím na jakou stranu se přiklonit. :D

kometaH
107 příspěvků 9.5.18 14:09

@Veruunkaa6 Já teda kouřím tu elektronickou od vapour2 už rok a musím říct, že od dob co jsem kouřila cigarety jsem to hodně zmírnila. Ubrala jsem nikotin na nulu a kouřím to spíš už ze zvyku a že je to pro mě takový relax. Takže si myslím, že to v sobě bude mít něco lepšího, někomu to i pomohlo přestat kouřit.

Veruunkaa6
117 příspěvků 23.5.18 10:18

@kometaH Ono je to asi každý pes jiná ves. Zkouším sama přestat totiž a né a né se toho zbavit. To stím navolením si sílu nikotinu se mi právě líbí, že by mi to mohlo trochu pomoct. Koukala jsem na tu Vapour2 přímo na tu mini kit EX na zkoušku. Jak silný bych si měla koupit ten e-liquid? Kouřím cca 6-8 cigaret denně a práskací LMka.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu