Jak zhubnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
papin
1 příspěvek 4.12.14 23:42
jak zhubnout

Dobrý den poradítemi jak zhubnout

Reakce:
Kackaaa.S
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.19 09:56

Ahoj, léto se rychle blíží a taky řeším, jak rychle zhubnout do plavek. Bez chemie a bez jojo efektu. Nechci držet žádné drastické diety.

Evelinka88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.19 17:51

Doporučuju super slimkomplex od Dr. Martin. Doporučil mi ho přímo výživový poradce a je super. Teď jsem se svou váhou opravdu spokojená.

Kackaaa.S
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.19 20:00

Děkuji za rychlou reakci. Pohledám na netu víc informací.

JirinaMichalkova
8 příspěvků 11.6.19 12:11

Zkuste se podívat na tenhle článek https://ifarmacie.cz/…-na-hubnuti/ Jsou tam vypsány bylinky, které pomáhají při hubnutí. Já osobně nadváhou netrpím, ale tyhle byliny používám pravidelně společně s dalšími. Dělám převážně různé čaje ale používám je i při vaření. Určitě bych celkově zkusila upravit jídelníček na více zdravých a přírodních věcí a zvýšit pohyb, ať už je to klidně jen chůze. Lepší začít pomalu a postupně zvyšovat intenzitu - běh, kolo, plavání…

Jančakecalka
75 příspěvků 22.7.19 14:25

Mě se osvědčila Keto Dieta, sice to není nejlevnější, ale efekt byl úžasný a od té doby si držím váhu, kterou jsem měla po ukončení Ketodiety. A netrpěla jsem ani hladem, což považuju za velký bonus.

Kraska5
25 příspěvků 6.2.20 11:39
@Jančakecalka píše:
Mě se osvědčila Keto Dieta, sice to není nejlevnější, ale efekt byl úžasný a od té doby si držím váhu, kterou jsem měla po ukončení Ketodiety. A netrpěla jsem ani hladem, což považuju za velký bonus.

A vrátila jste se po Keto Dietě zpět k normálním jídlům? A vše bez problémů?

Konrad55
9 příspěvků 17.2.20 10:49
Hubnutí

Ahoj co děláte abyste byli hubení? Nevím jak začít.

Kraska5
25 příspěvků 17.2.20 15:30
@Konrad55 píše:
Ahoj co děláte abyste byli hubení? Nevím jak začít.

Hlavně sport a strava, ale jak začít? To si musí ujasnit každý sám

Ronal
10 příspěvků 18.2.20 15:53

Já jsem si koupil domů běžecký pás a kila mi jdou krásně dolů.

Konrad55
9 příspěvků 23.2.20 13:35

A jaký máš? Nerozumím tomu a nevím jaký si mám koupit.

Ronal
10 příspěvků 25.2.20 16:03
Beata Bor.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.20 13:31
Rada pro začátečníka

Ahoj, já se v začátcích inspirovala dnes mým oblíbeným magazínem , kde jsem se dozvěděla spoustu informací a vyvrátilo to mnoho mých doměnek. Určitě bych pro začátek upravila stravu. Nemusíš začít drasticky, ale stačí nahradit bílé pečivo, například krekry nebo žitnými chleby či lámankovým chlebem z Lidl obchodu. Určitě jíst také méně umělých sladidel (sladkosti, bílí cukr) a jíst po 3-4 hodinách. Pozor, určitě se nepřejídat.

V neposlední řadě je zapotřebí zapojit nějakou tělesnou aktivitu (Činnosti v práci nestačí, tělo si na stereotyp zvykne a nespaluje tolik). Hodně se dočteš, že je skvělé běhat, ale to není moc kardio sport, který mám ráda. Proto jsem začala s prcek chodit na trampolíny, skáčeme přes švihadlo, chodíme na brusle, kolo a 1-2 týdně si zajdu na skupinové cvičení HIT nebo TRX. Nejdůležitější je opravdu pevná vůle a silná motivace.

DenisaTokackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.20 05:59
Hubnutí

Ahoj, pohybem a úpravou jídelníčku. Já se snažím každý den běhat, nebo sednu na kolo a nejím sladké. To je jediné, co jsem udělala a kila jdou pěkně dolů. Super jsou také proteiny, ty v hubnutí hodně pomohou. Přesvědčila mě o tom kamarádka, která také pije proteinové nápoje. Když jsem se o ně začala zajímat, tak jsem si našla pěkný článek na https://www.testino.cz/proteiny , kde je pěkně vysvětlený význam proteinů, takže doporučuji si dělat každý den proteinové nápoje a uvidíš, že kila půjdou dolů :-).

Markéta Mašínská
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.20 08:49

Naprosto souhlasím, že bez pohybu se zhubnout prostě nedá. Holky co cvičíte doma a nechodíte do posilovny, jaké vybavení doma máte?

Lenka Novotná3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.20 09:24

My máme doma takový základ, jako rotoped, běžecký pás, podložky, čínky a posilovací lavici. To nám doma stačí, cvičíme pravidelně doma a do posilovny nechodíme.

Váš příspěvek