Jak zhubnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
papin
1 příspěvek 04.12.14 23:42
jak zhubnout

Dobrý den poradítemi jak zhubnout

Reakce:
Kackaaa.S
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.19 09:56

Ahoj, léto se rychle blíží a taky řeším, jak rychle zhubnout do plavek. Bez chemie a bez jojo efektu. Nechci držet žádné drastické diety.

Evelinka88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.19 17:51

Doporučuju super slimkomplex od Dr. Martin. Doporučil mi ho přímo výživový poradce a je super. Teď jsem se svou váhou opravdu spokojená.

Kackaaa.S
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 20:00

Děkuji za rychlou reakci. Pohledám na netu víc informací.

JirinaMichalkova
2 příspěvky 11.06.19 12:11

Zkuste se podívat na tenhle článek https://ifarmacie.cz/…-na-hubnuti/ Jsou tam vypsány bylinky, které pomáhají při hubnutí. Já osobně nadváhou netrpím, ale tyhle byliny používám pravidelně společně s dalšími. Dělám převážně různé čaje ale používám je i při vaření. Určitě bych celkově zkusila upravit jídelníček na více zdravých a přírodních věcí a zvýšit pohyb, ať už je to klidně jen chůze. Lepší začít pomalu a postupně zvyšovat intenzitu - běh, kolo, plavání…

Jančakecalka
36 příspěvků 22.07.19 14:25

Mě se osvědčila Keto Dieta, sice to není nejlevnější, ale efekt byl úžasný a od té doby si držím váhu, kterou jsem měla po ukončení Ketodiety. A netrpěla jsem ani hladem, což považuju za velký bonus.

Váš příspěvek