Jak zhubnout

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
papin
1 příspěvek 4.12.14 23:42
jak zhubnout

Dobrý den poradítemi jak zhubnout

Reakce:
Kackaaa.S
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.5.19 09:56

Ahoj, léto se rychle blíží a taky řeším, jak rychle zhubnout do plavek. Bez chemie a bez jojo efektu. Nechci držet žádné drastické diety.

Evelinka88
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.5.19 17:51

Doporučuju super slimkomplex od Dr. Martin. Doporučil mi ho přímo výživový poradce a je super. Teď jsem se svou váhou opravdu spokojená.

Kackaaa.S
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.19 20:00

Děkuji za rychlou reakci. Pohledám na netu víc informací.

JirinaMichalkova
8 příspěvků 11.6.19 12:11

Zkuste se podívat na tenhle článek https://ifarmacie.cz/…-na-hubnuti/ Jsou tam vypsány bylinky, které pomáhají při hubnutí. Já osobně nadváhou netrpím, ale tyhle byliny používám pravidelně společně s dalšími. Dělám převážně různé čaje ale používám je i při vaření. Určitě bych celkově zkusila upravit jídelníček na více zdravých a přírodních věcí a zvýšit pohyb, ať už je to klidně jen chůze. Lepší začít pomalu a postupně zvyšovat intenzitu - běh, kolo, plavání…

Jančakecalka
105 příspěvků 22.7.19 14:25

Mě se osvědčila Keto Dieta, sice to není nejlevnější, ale efekt byl úžasný a od té doby si držím váhu, kterou jsem měla po ukončení Ketodiety. A netrpěla jsem ani hladem, což považuju za velký bonus.

Kraska5
32 příspěvků 6.2.20 11:39
@Jančakecalka píše:
Mě se osvědčila Keto Dieta, sice to není nejlevnější, ale efekt byl úžasný a od té doby si držím váhu, kterou jsem měla po ukončení Ketodiety. A netrpěla jsem ani hladem, což považuju za velký bonus.

A vrátila jste se po Keto Dietě zpět k normálním jídlům? A vše bez problémů?

Konrad55
12 příspěvků 17.2.20 10:49
Hubnutí

Ahoj co děláte abyste byli hubení? Nevím jak začít.

Kraska5
32 příspěvků 17.2.20 15:30
@Konrad55 píše:
Ahoj co děláte abyste byli hubení? Nevím jak začít.

Hlavně sport a strava, ale jak začít? To si musí ujasnit každý sám

Ronal
12 příspěvků 18.2.20 15:53

Já jsem si koupil domů běžecký pás a kila mi jdou krásně dolů.

Konrad55
12 příspěvků 23.2.20 13:35

A jaký máš? Nerozumím tomu a nevím jaký si mám koupit.

Ronal
12 příspěvků 25.2.20 16:03
Beata Bor.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.20 13:31
Rada pro začátečníka

Ahoj, já se v začátcích inspirovala dnes mým oblíbeným magazínem , kde jsem se dozvěděla spoustu informací a vyvrátilo to mnoho mých doměnek. Určitě bych pro začátek upravila stravu. Nemusíš začít drasticky, ale stačí nahradit bílé pečivo, například krekry nebo žitnými chleby či lámankovým chlebem z Lidl obchodu. Určitě jíst také méně umělých sladidel (sladkosti, bílí cukr) a jíst po 3-4 hodinách. Pozor, určitě se nepřejídat.

V neposlední řadě je zapotřebí zapojit nějakou tělesnou aktivitu (Činnosti v práci nestačí, tělo si na stereotyp zvykne a nespaluje tolik). Hodně se dočteš, že je skvělé běhat, ale to není moc kardio sport, který mám ráda. Proto jsem začala s prcek chodit na trampolíny, skáčeme přes švihadlo, chodíme na brusle, kolo a 1-2 týdně si zajdu na skupinové cvičení HIT nebo TRX. Nejdůležitější je opravdu pevná vůle a silná motivace.

DenisaTokackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.8.20 05:59
Hubnutí

Ahoj, pohybem a úpravou jídelníčku. Já se snažím každý den běhat, nebo sednu na kolo a nejím sladké. To je jediné, co jsem udělala a kila jdou pěkně dolů. Super jsou také proteiny, ty v hubnutí hodně pomohou. Přesvědčila mě o tom kamarádka, která také pije proteinové nápoje. Když jsem se o ně začala zajímat, tak jsem si našla pěkný článek na https://www.testino.cz/proteiny , kde je pěkně vysvětlený význam proteinů, takže doporučuji si dělat každý den proteinové nápoje a uvidíš, že kila půjdou dolů :-).

Markéta Mašínská
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.8.20 08:49

Naprosto souhlasím, že bez pohybu se zhubnout prostě nedá. Holky co cvičíte doma a nechodíte do posilovny, jaké vybavení doma máte?

Lenka Novotná3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.9.20 09:24

My máme doma takový základ, jako rotoped, běžecký pás, podložky, čínky a posilovací lavici. To nám doma stačí, cvičíme pravidelně doma a do posilovny nechodíme.

pavlinamrackova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.5.21 14:46
Jak rychle zhubnout

Na tuto otázku se hrozně těžce odpovídá, protože každé tělo funguje uplně jinak a nakaždé funguje jiný tip diety pohybu a hubnutí obecněě. našla jsem pěkný článek na téma jak rychle zhubnout https://www.proslim.cz/jak-zhubnout/ kde jsou popsané takové ty základy a nejlepší způsoby ale sama mám zkušenost že jsem musela chvíli zkoušet nežjsem našla to co opravdu funguje.

Skripalka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.5.21 14:00
Hubnutí

Já vím, že tohle je taková nepopulární odpověď, ale když chcete zhubnout, hýbejte se a jezte zdravě. Každé jídlo se dá udělat ve zdravé variantě. Třeba i klasická koprová omáčka která sama o sobě není příliš tučná. Jen do toho nesmíte nalít mnohaprocentní smetanu, ale vzít jenom nějakou light verzi, která to příjemně osvěží. :)

Volky8
21 příspěvků 16.6.21 18:19

Jakože nejlepší je nějaká vyvážená strava a dostatek pohybu, ale někdy to už nejde a třeba nějaký boost. Dobré jsou například nejake pilulky na hubnutí a osobne si myslím, že nejlepší jsou ty eslim, ale i ty ostatní jsou podla mna good celkem :)

Jana Kaslová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.21 22:43
Lymfatická masáž

Na hubnutí se mi osvědčila Lymfatická masáž . Pokud jste z Prahy a okolí, doporučuji.

Karollinka30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.21 17:36

Pokud chceš zhubnout, tak je potřeba se začít stravovat jinak i když se to takhle těžko radí, když tě neznáme a pak taky zařadit pohyb ;) jiní utrácejí nesmyslné peníze za proteinnové pytlíky, já jsem si udělala radost a koupila si posilovací věž :)

Lailinka5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.11.21 17:39

Nesmyslné peníze? Kááámo :D Já jsem si ty „pytlíky“ koupila a jako díky bohu, že jsem to udělala. Kila letí dolů sama, já jsem nadšená, motivujeme mě to, jídla mi chutnají a hlavně nemám pocit hladu :)

PavlusBaumi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.21 15:16

Nápodobně, díky nim se mi změnil život a dokopala jsem se stravovat úplně jinak. Mám za sebou třítýdenní program a teď se udržuju díky tady těmto one meal jídlům https://nupo.com/…al-prime-cz/

polaskovaval
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.21 15:51

Já teda z vlastní zkušenosti můžu říct, že pokud chce člověk zhubnout, tak je dobré se prostě začít nějak hýbat. Různé přípravky na hubnutí atd jsou dobří pomocníci, ale bez pohybu to nikdy nepůjde. Mně osobně v tomto třeba hodně pomohly brusle . Ty jsou podle mě na hubnutí super.

Lulinda5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.12.21 23:07

Ano, pohyb je důležitý, ale prostě hubnutí je z 80% o stravě. Tak to prostě je :)

Váš příspěvek