IPhone ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanksaodstrciolva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.19 09:57
iPhone ano nebo ne?

Holky máte některá koupeného iPhona? Je to složité? Zvládla bych to? Když jsem do teď měla jen anroidové telefony?

Reakce:
Blanksasvozilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.19 09:47

Bez problému, jejich operační systém je velice jednoduchý, z toho bych vůbec neměla strach, já jsem si koupila iPhone z bazaru v Brně s roční zárukou, za den jsem si na ovládání zvykla.

Hanksaodstrciolva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.19 13:29

Vy jste sehnala bazarový iPhone s roční zárukou? Kde proboha?

Blanksasvozilova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.19 13:37

Koupila jsem ho z obchodu, kde se specializují na prodej bazarovým apple výrobků macbookarna. cz

Holisa
24 příspěvků 25.9.19 12:40

Iphone je super a hlavně hodně vydrží. Určitě bys to zvládla. :palec:

radikaa
19 příspěvků 26.9.19 14:40

Iphone v této době má skoro každý. Od nejmladších po nejstarší :lol: Určitě to zvládnete i vy.

terezpedro
63 příspěvků 16.10.19 12:44

Když se podíváš kolem sebe, určitě u většiny lidí vidíš iphone. Určitě bys ho zvládla ovládat i ty.

sharik009
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.20 12:17
sharik

Ja jsem kupovala iphone pred par lety na appletrh.cz
Jako novy a taky s rocni zarukou.

Muina
45 příspěvků 25.3.20 11:27

Já se taky bála přejít z androida na iphone, ale bylo to úplně v pohodě a teď jsem s ním fakt spokojená, vůbec se neseká, ovládá se dobře, a když si zvykneš tak je to podle mě lepší než android

kometaH
105 příspěvků 1.4.20 19:09

Za mě 100% iphone!

Marta.H9
5 příspěvků 21.4.20 12:02

Iphone se mi zdá mnohem jednodušší v používání, a hlavně nepotřebuješ řešit nějaké ty antiviry atd.. Za mě je to srdcovka už dobrých x let.

Kraska5
19 příspěvků 29.4.20 13:59

Taky mám iphone a jsem spokojená, sice je to na prd že do telefonu se nedá skoro nic stáhnout, u androidu jsem byla zvyklá si stáhnout písničky normálně z uložto ale tady to nejde, ale to je asi jediná věc co mi nevyhovuje. Teď jsem si pořídila i iwatche a ty jsou hodně hodně dobrý :D

Váš příspěvek