Inzulín léky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monika Hradilová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.14 13:28
inzulín léky

Dobrý chci se zeptat, manžel je diabetik 2.typu a byl delší dobu v zahraničí. Dnes je neděle a došel mu inzulín, kde by ho mohl dnes sehnat. K lékaři pro inzulín jde až v úterý

Reakce:
lyricka
11 příspěvků 1.3.17 13:38
hmm

Insulín mu dají nebo předpis na každé pohotovosti, vždyť by zemřel, když by jej nedostal, na to má pamatovat!!!

Martinakolarova47
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.2.22 22:44

Jakým způsobem se vám nejlépe daří držet si správnou hladinu cukru v krvi? Lze to?

Petramrackova55
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.2.22 00:08

Zcela určitě to jde a je to jen o správném životním stylu a celkově dobrému přístupu ke svému tělu. Když jsem musela začít brát prášky na cukrovku, tak jsem si o tom opravdu hodně načetla a narazila jsem u toho i na doplněk stravy, který dokáže tělu pomoci ke správné hladině cukru v krvi při pravidelném užívání. Díky němu jsem se po pár měsících dokonce zbavila i léků na cukrovku. Vše jsem u toho však konzultovala s doktorem.

Martinakolarova47
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.2.22 15:30

Za jak dlouhou dobu jste viděla nějaké výsledky? Za jak dlouho vám to pomohlo?

Petramrackova55
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.2.22 22:42

Už po pár dnech. Začala jsem pravidelně užívat potravinový doplněk http://www.glukorizin.cz/…zin-tobolky/ , díky kterému jsem zlepšení zaznamenala během asi 4 dnů. Pravidelně si totiž cukr měřím, takže tohle mohu sledovat.

Váš příspěvek