Gabanox tablety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Bromail
3 příspěvky 10.11.14 09:21
Gabanox tablety

Má tady někdo zkušenost s Gabanoxem? Dostala jsem ho na klidové bolesti v nohách…vždy kvůli nim nemůžu usnout. Ale příbalový leták mně vystrašil.


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Marketula  15.11.14 17:51
Gabanox

DObrý den, já byla teď neurologii pro podezření na zánět trojklanného nervu, ale je fakt, že extrémní bolesti zatím nemám a trvá to asi měsíc, kdy mě to zlobí. A pár dní beru ještě k tomu antibiotika na zánět dutin. No a paní doktorka mi také napsala tento lék + Medracet, ale upřímně, zatím to brát rozhodně nebudu. Zkusím nějakou alternativu nejspíš. Dost mě to vyděsilo. Hlavně mě zarazilo, že nejdu na žádné další vyšetření, třeba CT nebo resonance. Hned tyhle hnusy.

 
Bromail
3 příspěvky 15.11.14 20:54

Ano, stejně jsem rozčarovaná i já. Žádné pořádné vyšetření, ale jen se přihazují různé léky bez ohledu na zažívání pacienta. Mám tuto zkušenost z neurologie ve Zlíně.

 
Marketula  16.11.14 00:04

Nezkoušela jste tuto metodu? Dost mě to zaujalo. http://www.spektrumzdravi.cz/…idskeho-tela

 
Rudaa  29.06.17 10:16
Gabanox-účinky

Ano, Marketula má pravdu. Přes veškeré upozorňnování moje obvodní lékařka přes veškeré naléhání nepožaduje odbornější vyšetření, má totiž 2 atestace, ale měla by se používat také i logika. Neurolog napsal Gabanox. Moje zkušenosti- Zvyšuje chuť k práci, opdpadla nechuť k nějakým pracem na baráku, zvětšil se klid v komunnikaci s okolím- jaksi se potlačila nervozita. Gabanox 300mg 1× ráno a 1× večer. Bolesti po pásovém oparu Triojkl. nervu ale trvají. Je to spíše pohodovka než léčení podstaty. Domníval jsem se, že jde o zánět čelní kosti… Protože se na běžných vyšetřeních nic nenašlo, neznamená, že by nemohlo jít o nějaké zapouzdřené ložisko. Jelikož jsem tělesně a snad i,,duševně" v pořádku, přesvědčil jsem jinou lékařku a ta mi předepsala antibiotika + Zovirax a udělal jsem testy. Stav a pocity se nezměnily a tak asi potíže po Pásovém oparu v obličeji je nutno dále trpět. Na 1. lék, klinice v Praze na Léčbě bolesti mi řekli, že pokud nechci brát léky proti bolesti tak nemají nic jiného. Také dobrý,,názor". Nebylo by vhodné se podívat také na podstatu bolesti? Něco se ve tkáni hromadí, uvolňuje a jsou bolesti.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama