Gabanox tablety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bromail
3 příspěvky 10.11.14 09:21
Gabanox tablety

Má tady někdo zkušenost s Gabanoxem? Dostala jsem ho na klidové bolesti v nohách…vždy kvůli nim nemůžu usnout. Ale příbalový leták mně vystrašil.

Reakce:

Marketula 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.14 17:51
Gabanox

DObrý den, já byla teď neurologii pro podezření na zánět trojklanného nervu, ale je fakt, že extrémní bolesti zatím nemám a trvá to asi měsíc, kdy mě to zlobí. A pár dní beru ještě k tomu antibiotika na zánět dutin. No a paní doktorka mi také napsala tento lék + Medracet, ale upřímně, zatím to brát rozhodně nebudu. Zkusím nějakou alternativu nejspíš. Dost mě to vyděsilo. Hlavně mě zarazilo, že nejdu na žádné další vyšetření, třeba CT nebo resonance. Hned tyhle hnusy.

Bromail
3 příspěvky 15.11.14 20:54

Ano, stejně jsem rozčarovaná i já. Žádné pořádné vyšetření, ale jen se přihazují různé léky bez ohledu na zažívání pacienta. Mám tuto zkušenost z neurologie ve Zlíně.

Marketula 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.14 00:04

Nezkoušela jste tuto metodu? Dost mě to zaujalo. http://www.spektrumzdravi.cz/…idskeho-tela

Rudaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.17 10:16
Gabanox-účinky

Ano, Marketula má pravdu. Přes veškeré upozorňnování moje obvodní lékařka přes veškeré naléhání nepožaduje odbornější vyšetření, má totiž 2 atestace, ale měla by se používat také i logika. Neurolog napsal Gabanox. Moje zkušenosti- Zvyšuje chuť k práci, opdpadla nechuť k nějakým pracem na baráku, zvětšil se klid v komunnikaci s okolím- jaksi se potlačila nervozita. Gabanox 300mg 1× ráno a 1× večer. Bolesti po pásovém oparu Triojkl. nervu ale trvají. Je to spíše pohodovka než léčení podstaty. Domníval jsem se, že jde o zánět čelní kosti… Protože se na běžných vyšetřeních nic nenašlo, neznamená, že by nemohlo jít o nějaké zapouzdřené ložisko. Jelikož jsem tělesně a snad i,,duševně" v pořádku, přesvědčil jsem jinou lékařku a ta mi předepsala antibiotika + Zovirax a udělal jsem testy. Stav a pocity se nezměnily a tak asi potíže po Pásovém oparu v obličeji je nutno dále trpět. Na 1. lék, klinice v Praze na Léčbě bolesti mi řekli, že pokud nechci brát léky proti bolesti tak nemají nic jiného. Také dobrý,,názor". Nebylo by vhodné se podívat také na podstatu bolesti? Něco se ve tkáni hromadí, uvolňuje a jsou bolesti.

mn13 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 16:26
Gabanox 300mg

Gabanox 300 proti bolesti na neuropatii. Po přečtení příbalového letáku z důvodu potíží ledvin a slinivky jsem prášek nevzala.
Tím jsem paní dr. urazila, že jí nevěřím a skončila se mnou. Asi nic jiného na tuto nemoc není…jen tyto hnusy.

Rudaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 20:29
Gabanox

Vážená paní. Já jsem již diskutoval s lékaři, jak řeknu o tom, že jsem měl pásový opar, tak je,,věc" vyřízená. Ale já jsem na úrovni a jsem informován. Lékaři mě také,,mnozí" nemají rádi. Gabanox jsem otestoval, je to lék na zklidnění nervů, u mě to navodilo zklidnění psychiky přesto že nejsem psychicky labilní, ale jistá pohoda a nárůst sebejistoty to navodilo. Pokud se potřebujete na něco léčit materielně, tak lék to není.

mn13 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.17 20:38

Děkuji za odpověď. Po 10 dnech na intenzivni péči se zánětem slinivky nenajdu odvahu tento lék dlouhodobě brát. Přeji hodně zdraví.

tom396 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 16:19
gabanox

Před rokem jsem měl krvácení do mozku po léčbě na intenzivní péči jsem byl převezen na internu kde mne rozchodily a propustily do domácího léčení po několika návštěvách na neurologii mi bylo řečeno že další návštěva při zhoršení jelikož mi stále zebe levá noha pod prsty je jako by oteklá a tento a při došlapu je to jako bych šlapal na hřebíky jsem se dostavil na neurologii paní doktorka mne vyslechla a napsala mi gabanox do zprávy napsala 3krát denně 1 tabletu 100mg ale na recept mi napsala 3 balení po 300mg vzhledem že jsem si toto neuvědomil začal jsem lék užívat jak mi bylo sděleno asi po 4 dnech jsem jej musel vysadit začal jsem se motat a byl jsem jako opilý vzhledem k tomuto stavu jsem musel přestat i jezdi autem když mi před tímto stavem nebylo dobře a sedl jsem do auta dokázal jsem se probrat a ožít nyní už to nefunguje a zdravotně to nijak zvlášť nepomohlo pouze to šlapání jako po hřebících ustalo :cert:

Váš příspěvek