Erektilní dysfunkce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martinvv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.9.20 01:06
Erektilní dysfunkce

Nikdy jsem si nepomyslel, že by se mě to mohlo někdy týkat, ale v poslední době mám problém s erekcí. Pročetl jsem si toho hodně, různé bylinky a přípravky na erekci. Máte někdo s tím pozitivní zkušenost?

Reakce:
Vacekc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.9.20 08:49

Vyzkoušejte si i trochu odpočinout. Když jsem hodně pracoval, do toho řešil stavbu domu a měl doma malé dítě, tak jsem měl s erekcí opravdu velký problém. Byl jsem z toho nešťastný, potom jsem trochu zvolnil a bylo to lepší. Jinak teda používám občas prášky na lepší erekci, které fungují, ale docela mi to trvalo, než se mi podařilo narazit na prášky, které opravdu fungují.

TamaraKrylova
121 příspěvků 10.9.20 15:49

Může to být hodně způsobeno stresem, přepracováním nebo únavou. Zkusila bych nejdřív zjistit jestli to nemůže být tahle příčina, až pak bych do sebe zkoušela cpát nějaké přípravky

Martinvv
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.9.20 12:58

To jsem už vše zkoušel, ale moc mi nic nepomáhá. Můžete mi doporučit funkční prášky na erekci?

Holisa
29 příspěvků 16.9.20 09:10

Zeptejte se v lékárně, tam vám určitě něco poradí. Ale pokud je to nějaký vážný tak bych zvážila návštěvu doktora.

Vacekc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.20 08:53

Mohu z vlastní zkušenosti doporučit prášky Viamax, které si objednávám z internetového obchodu supererekce. com

Váš příspěvek