Batoh vs. aktovka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kartouska
22 příspěvků 17.8.20 16:47
Batoh vs. aktovka

Zdravím, poradíte lehký batoh nebo aktovku? Syn má problém se zády, chodíme na rehabilitaci, děkuji.

Reakce:
LaraSol
25 příspěvků 22.8.20 00:42

Dobrý večer, pokud hledáte lehký batoh - doporučuji značku Beckmann - jejich batohy váží jen 900 gr. Navíc je to norská značka, kdy v Norsku děti chodí do školy i několik kilometrů a tak mají batohy šetrné k zádům - jsou ergonomicky tvarované a kvalitní.

LidkaVolna5
23 příspěvků 23.8.20 23:54

Zdravím, souhlasím s Larou - batohy Beckmann jsou opravdu jedny z nejlehčích na trhu, možná jsou i nejlehčí - mají jen 900 gr., takže pokud máte problém se zády, je značka ideální. Syn ho má už dva roky a jsme celkově s batohem moc spokojení.

Kartouska
22 příspěvků 24.8.20 22:59

Dobrý večer, díky za doporučení. Poradíte mi ještě kde mají batohy stále skladem, děkuji.

LaraSol
25 příspěvků 25.8.20 21:38

Zdravím, batohy mají k objednání tady https://www. zdravybatoh. cz/skolni-batohy-pro-prvnacky#attrCh-5-18=true&attrCh-6-72=true.

Blankavic
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.21 23:22

Moje dcera by si pod stromeček přála batoh do školy. Myslela jsem si, že jí ještě klasická pevná aktovka něco vydrží, ale když si to přeje, tak bych jí chtěla udělat radost. Můžete mi prosím někdo poradit, jak vybrat kvalitní batoh vhodný na nošení do školy?

Klaudie222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.21 02:13

Batoh vhodný na nošení do školy, ale i na jiné aktivity pro děti, by měl mít hlavně dobře tvarovaná záda. Proto je důležité vybrat batoh, který má ergonomicky tvarovaná záda a dá se přesně dotáhnout na postavu dítěte. Koupila jsem pěkný batoh pro dceru ve výhodném setu a batoh má navíc velmi lehkou konstrukci.

Blankavic
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.21 00:04

Jaký jste koupila?

Klaudie222
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.21 01:17

Koupila jsem tento set https://www.baagl.cz/…t-fun-stars/ , je tam dokonce uvedná i váha batohu, když je prázdný a nemá ani kilo.

Váš příspěvek