Epilátor nebo depilátor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katka Lénková 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.17 15:56
Epilátor nebo depilátor?

Holky co je podle Vás lepší Epilovat nebo Depilovat?

Reklama

Reklama

Reakce:

LeaČerná
28 příspěvků 15.06.17 14:43

Hele já nevím ale možná depilovat, při epilaci ty chloupky byly takový tvrdší potom…ten vosk mi je prostě vždycky vezme víc..

Filipová Zdena 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.17 11:50

Já jsem si koupila IPL světelný depilátor a jsem maximálně spokojena :-)

Hanka.samova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.17 13:44

U nich jsem si kupovala pilník na paty :-D

Foraxxie
51 příspěvků 07.08.17 16:39

Taky za mě vosk :)

Muclík 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.17 12:29

Na to tohle se nedá jednoznačně odpověď, protože každému vyhovuje něco jiného. IPL světelné epilátory jsou asi nejlepší, ale taky nejdražší, stačí se podívat na dole zmíněný odkaz na eshop holime.cz a porovnat si ceny.

Andulínos
64 příspěvků 22.08.17 16:24

Nedávno jsem si objednala tu „novinku“ od philipse, zatím ještě nejsou nějaké velké pokroky ale dávám to pár měsiců a uvidím :)

Muclík 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.17 15:37
@Andulínos píše:
Nedávno jsem si objednala tu „novinku“ od philipse, zatím ještě nejsou nějaké velké pokroky ale dávám to pár měsiců a uvidím :)

Jakou novinku? A kde?

Šebetka
25 příspěvků 11.09.17 14:24

Za mě určitě vosk

Lenka Plachá 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.17 13:01

Vosk nikdy, jednou jsem dala ne reklamu a koupil si vosk. Nejenom, že to strašně bolí, ještě mě potom zůstali pupínky, hrůza. Teď už jedině Braun LS 5560, který se dá koupit na holime.cz za 1500, bohatě to stačí…

Milada Lesková 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.17 16:29
Vosk nikdy

Zdravím, mám podobné zkušenosti s voskem. Rozhodně doporučuji epilaci.
Shodou okolností jsem taky nakupovala na zmíněném eshopu. ** edit admin - odstraněn odkaz

Milada Lesková 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.17 16:32
@Muclík píše:
Jakou novinku? A kde?

Podle mě toto:
https://www.holime.cz/…dry-epilator

Tam píšou: Zatím nejmodernější epilátor Philips

Ivanka16 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.17 12:36

Ahoj, zmíněný epilátor je super, už ho pár týdnů používám, a pokud jste zastánci epilace, tak je o pravá volba. Každopádně ten eshop holime.cz nabízí i další možnosti, jako depilace, IPL atd. Takže se nikdo nemusí omezovat.

Reanata
123 příspěvků 15.11.17 10:12

Depilace :)

Martina Dobrovolná 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.17 18:12
@Ivanka16 píše:
Ahoj, zmíněný epilátor je super, už ho pár týdnů používám, a pokud jste zastánci epilace, tak je o pravá volba. Každopádně ten eshop holime.cz nabízí i další možnosti, jako depilace, IPL atd. Takže se nikdo nemusí omezovat.

To je pravda, že je tam toho fakt dost… Ale co si má člověk vybrat? Za mých časů, kdy jsme byli rádi za novou žiletku, to bylo jednoduší…

Monika Celnarová 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 10:47

To je pravda, právě proto je velice důležité vybrat si to pravé pro sebe. To znamená, něco si načíst dopředu. Zrovna eshop holime.cz má docela slušnou poradnu včetně článků o tom co je vhodné. Koukala jsem tam i na nějaký videa, takže by to mohlo pomoci.

Monika Celnarová 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.18 13:45
@monika Celnarová píše:
To je pravda, právě proto je velice důležité vybrat si to pravé pro sebe. To znamená, něco si načíst dopředu. Zrovna eshop holime.cz má docela slušnou poradnu včetně článků o tom co je vhodné. Koukala jsem tam i na nějaký videa, takže by to mohlo pomoci.

Takhle to vypadá třeba pro holící strojek:

https://www.holime.cz/…lici-strojek

Neli2014
13 příspěvků 17.06.18 21:25

Jaký sis prosím kupovala? Taky teď sháním.

Linduš_kaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.18 11:16

Mají jich opravdu hodně na výběr, uvidíš, koukni, záleží, co ti bude víc vyhovovat.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama