Dřevěné náušnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenuuule77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.20 21:23
Dřevěné náušnice

Hledala jsem dlouho poslední dárky, které jsem ještě neměla pro ségru a kámošku. Koupila jsem jim náušnice ze dřeva. Myslím si, že je to dobrá originální dárek, který jen tak od někoho nedostanou, já jsem to tedy ještě u nikoho neviděla. Objednala jsem je z internetového obchodu drevozivota. cz

Reakce:
StelaAdamovska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.20 12:24
Náušnice

Náušnice ze dřeva? To slyším poprvé, ale nápad je to teda originální. Nedokážu si ale představit, že bych je měla v uších :-D. Já si kupuji levné stříbrné náušnice , ty nejsou vůbec těžké. Mám jich doma několik, tak si je střídám, když si vzpomenu :-).

Martina776
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.21 11:56

Asi bych také nechtěla kompletně dřevěné náušnice, ale jinak se mi dřevo moc líbí. Možná snad nějakou kombinaci náušnic se dřevem to bych si ještě dokázala představit.

Domcasj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.21 15:57

Neviděla jste nikdy náušnice z chirurgické oceli a leštěným dřevem jako ozdobným prvkem? Koupila jsem si takové na Vánoce a strašně se mi líbí, hlavně si je vždy každý prohlíží. Jsou ručně vyráběné, ale pře to nejsou moc drahé. Koupila jsem je za 1290 korun

Martina776
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.2.21 15:37

Neviděla, kde jste je koupila? Zní to opravdu zajímavě, tak bych se na to podívala.

Mmonis78
47 příspěvků 26.2.21 17:07

Mám dřevěné kruhy naprosto je zboňuju, jen už nejsou tak pěkné protože jsem v nich zmokla jednou a stratily lesk.

Domcasj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.21 15:36

Určitě se na ně podívejte, prodávají je v internetovém obchodě trendly.cz, nemusíte se bát v nich zmoknout dřevěná část je lakovaná, takže tomu déšť ani případně pot neublíží. Vypadají opravdu dobře

drobek.alca
13 příspěvků 28.2.21 11:21

Krásné šperky s dřevěnými komponenty vyrábí BeWooden, zkouste se podívat na jejich e-shop. Je to česká výroba, a jsou opravdu stylové.

milka7
80 příspěvků 5.3.21 13:27

A z jakého dřeva vyrábějí?

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu