Doplněk stravy k řešení různých zdravotních problémů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
overo789
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.20 12:21
Doplněk stravy k řešení různých zdravotních problémů

Dobry den, máte nějaké zdravotní problémy, které chcete vyřešit a u lékařů jste nepochodili nebo jen nechcete organismus zatěžovat zbytečnou chemii? Já osobně nemam rada dnešní chemickou medicínu a raději, když je možnost sáhnu po alternativě. Latka alaptit umí pomoct tělu, aby se léčilo samo zároveň jsou tělu dodávány důležité vitamíny a minerály, které jsou nutné ke správnému fungovaní organismu. Alaptit urychluje regeneraci a pomáhá na buněčné bázi. Zkušenosti s alaptidem jsou takové že vyléčil alergie, pomohl k zastavení rakoviny, astmatikum, zahojil rozsáhle popáleniny za mnohem menší časový horizont, vyléčení lupénky, zlepšení cukrovky, zlepšení zraku, atp. Chcete li se dozvědět více o kontaktujte mě prostřednictvím mailu. Kopcova2@seznam.cz

Reakce:
Michaela.kolma
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.20 20:27
Doplňky stravy

To zní skoro jako zázrak :-D. Je pravda, že doplňky stravy mnohdy dokáží hodně pomoci a člověk se díky nim asi někdy může vyhnout lékům. Já jsem se začala zajímat o doplňky stravy ve chvíli, kdy syn nastoupil do školky a potřebovala jsem tak posílit jeho imunitu. Na možnost doplňků stravy a vitamínů mě přivedl tento článek http://www.hackni-svuj-zivot.cz/…o-s-nimi-je/ , ve kterém jsou doplňky stravy jednoduše vysvětlené, takže je pochopí i naprostý laik.

Váš příspěvek