Doplňky k telefonu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JarmilaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.21 17:08
Doplňky k telefonu

Kde si kupujete doplňky k telefonu jako kryty, sluchátka, ochranné fólie apod? Nejlépe abych všechno sehnala na jednom eshopu kvůli poštovnému.

Reakce:
Indulenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.4.21 19:31

Přišpendlím se, protože budu potřebovat nové ochranné sklo, ale něco kvalitnějšího než jsem měla teď.

naslouchalkaa
157 příspěvků 28.4.21 11:17

Sluchátka i kryt mám z Aliexpressu, sklo na telefonu nemám, nikdy jsem ho nepotřebovala.

Leeniska
26 příspěvků 30.4.21 16:09

To je spíš podle toho kde co objevím :-)

Tykulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.5.21 09:38

Naposledy jsem si kupovala ochranné sklo tady odsud www.studentsky-eshop.cz tam jich mají poměrně dost a za slušné peníze.

olaolae
29 příspěvků 19.5.21 16:20

Alza, wish, aliexpress

Tykulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.5.21 17:22

@olaolae Tak přes ali bych elektroniku nikdy neobjednala, není nad to si ji objednat přes osvědčený eshop i za cenu, že bych si měla připlatit. Je v tom reklamace apod. Jak chceš přes ali něco reklamovat.

JarmilaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.6.21 18:37

Tak jsem si vybrala tady tato sluchátka https://www.student-eshop.cz/…pouzdro/bila a k tomu i ochranné sklo na telefon za moc hezkou cenu, takže díky za doporučení :)

JandinkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.7.21 15:39

Napiš mi pak jak jsi s těmi sluchátkami spokojená :) chtěla bych taky takové a zajímalo by mě jak přehrávají hudbu :)

JarmilaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.21 13:06

Spokojená jsem moc, v uších drží dobře, připojení nevypadává a hudbu přehrávají taky velmi dobře :) za tu cenu jsem fakt mega spokojená.

Ješitná blondýna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.21 16:57

Já to beru tam, kde je to nejlevnější a tam, kde si mi to líbí nejvíc. Třeba fitness sluchátka jsem kupovala tady . Osobně se snažím vyhnout obchodům jako Wish, AliExpress apod. z etických důvodů. Vadí mi to. Takže radši podpořím české prodejce, i když trochu tuším, že většině jsou to vlastně jen přeprodejci. Naštěstí ale těch doplňků jako krytů moc nekupuji, to spíš jen občas někomu jako dárek. :)

Váš příspěvek