Batoh do školy - kvalitní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katunka99
40 příspěvků 11.4.21 00:23
Batoh do školy - kvalitní

Dobrý večer, jaká značka batohů je ideální pro prvňáčky, poradíte? Upřednostňuji kvalitu, batoh může být i dražší, ale chci aby vydržel a byl šetrný k zádům.

Reakce:
Sonycka
38 příspěvků 13.4.21 21:00

Zdravím, za mě je výborná značka batohů Beckmann. Batohy mají lehoučké, mají ergonicky tvarovaná záda, některé batohy mají i z recyklovaného materiálu a nabízí i výhodné sety.

MoneLight
2 příspěvky 18.4.21 15:24

Dobrý den, souhlasím s Sonyckou - batohy Beckmann jsou fakt povedené a vypadají hodně propracovaně. Uvažuju o koupi batohu z nové kolekce Active AIR FLX.

Slávka88
22 příspěvků 21.4.21 23:40

Holky, ten je skvělý - máme ho pro syna - tento https://www.zdravybatoh.cz/…rex-beckmann Má krásný design, je lehoučký, krásně se dá přizpůsobit zádům pomocí samonafukujícího polštářku a je vyroben z recyklovaných lahví.

Katunka99
40 příspěvků 24.4.21 22:39

@Slávka88 Dívala jsem se na video na stránkách o tom novém batohu Active AIR FLX a teda - mají to fakt promyšlené do posledního detaulu :) Batoh se mi hrozně líbí a když už dneska může mít dítě ten nejlepší batoh, proč mu ho nekoupit :) Na to jak je vymyšlený je za super cenu :)

Váš příspěvek