Jak mít spolehlivě zabezpečené auto?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karelpolacek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.4.21 21:48
Jak mít spolehlivě zabezpečené auto?

Můžete mi někdo poradit, jak si spolehlivě zabezpečit svoje auto?

Reakce:
Lejlissa
42 příspěvků 9.4.21 12:26

O jak staré auto jde?

Robertos
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.4.21 23:03

Já už po tomhle pátrám strašně dlouho, někde jsem četl, že je na to dobrý GPS tracker, jinde že je to zase k ničemu, protože to zloděj vyruší. Moc nevím, co si o tom mám myslet.

Richardned
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.21 08:51

Máte pravdu, GPS signál už pro zloděje v dnešní době vůbec nic neznamená. Proto jsem si nechal do auta instalovat aktivní rádiovou jednotku, kterou používá firma sherlog ve spolupráci s vlastní nezarušitelnou rádiovou frekvencí. Díky tomu mají velmi dobré výsledky a dokážou odcizená auta dohledat během chvíle i ve spolupráci s policií.

Robertos
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.4.21 09:03

Takže máte v autě umístěnou nějakou krabičku, která vysílá signál?

Richardned
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.4.21 00:15

Ano, platím si od firmy https://www.sherlog.cz/…ni/automobil jejich balíček zabezpečení automobilu Gold, kde mám aktivní rádiovou jednotku. Tu si musíte nechat jet do auta instalovat a každý rok s ní jezdit na kontrolu, jestli správně funguje. Najdete na jejich stránkách nezávazný poptávkový formulář, oni Vás potom kontaktují a udělají speciální nabídku na konkrétní auto. Díky tomuto zabezpečení jsem dostal i velkou slevu na pojištění.

Váš příspěvek