Bolesti břicha po jakémkoliv jídle, nechuť

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonym1712
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.19 15:08
Bolesti břicha po jakémkoliv jídle, nechuť

Dobrý den, je mi 17 let a už 2 měsíce me trápí bolest břicha někdy průjem kdykoliv něco sním. Stačí i malá porce. Jsem zvyklá nesnídat. Ráda si sama vařím, ale to přestává protože na jidlo už nedokážu ani myslet. Dělá se mi už blbe z toho, že něco vidím a že bych to měla sníst protože vím, jak mi zase bude. Jím teda 1, max. 2 jídla denně a to s velkou nechutí. Dřív jsem měla jídlo ráda teď ho kvůli bolestem nechci ani vidět. Dost jsem kvůli toho zhubla a cítím se být víc a víc unavená. Když jsem si byla s kamarádkou zaběhat, 2 dny poté me vše bolelo a byla jsem úplně bez energie.

Reakce:
Anonym1712
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.19 15:43

Co by to mohlo být a kde bych s tím měla zajít?

777
148 příspěvků 26.5.19 13:44
@Anonym1712 píše:
Dobrý den, je mi 17 let a už 2 měsíce me trápí bolest břicha někdy průjem kdykoliv něco sním. Stačí i malá porce. Jsem zvyklá nesnídat. Ráda si sama vařím, ale to přestává protože na jidlo už nedokážu ani myslet. Dělá se mi už blbe z toho, že něco vidím a že bych to měla sníst protože vím, jak mi zase bude. Jím teda 1, max. 2 jídla denně a to s velkou nechutí. Dřív jsem měla jídlo ráda teď ho kvůli bolestem nechci ani vidět. Dost jsem kvůli toho zhubla a cítím se být víc a víc unavená. Když jsem si byla s kamarádkou zaběhat, 2 dny poté me vše bolelo a byla jsem úplně bez energie.

Problém je spíš v hlavě, poškození mozku nějakým vjemem, který v mysli vyvolal tuhle negativní reakci a dává žaludku instrukce „protestovat“ proti němu. Takže zapátrejte po příčině, kde ten problém začal. Mohl to být nějaký zážitek, článek, nebo i sen. Pak detoxikovat organismus, ale i MOZEK. Je přece součástí organismu a jeho poškození je příčinou většiny zdravotních problémů, ale nevěnuje se mu patřičná pozornost, kromě uměle vytvářených „duševních“ nemocí.
Doporučuji knihy Kdo mi vypnul mozek, Zapněte si mozek od Dr. C. Leaf z vyd. Universepress Zlín (web)

Jančakecalka
36 příspěvků 27.6.19 13:26

Měla jsem podobné příznaky, které mě dohnaly až k lékaři. Nakonec se mi potvrdila diagnoza IBS, čili syndrom dráždivého tračníku. Pomáhají mi hlavně probiotika s kvasinkou S. Boulardii od Biopronu. Někdy se mi zase stane, že mám šílenou zácpu, takže zase vlákninu musím dát a nejčastěji je to stresem vyvolané nebo jídlem, které mi nesedne kvůli této nemoci. Třeba vím, že nemužu jíst tučná, smažená jídla, nadýmavou zeleninu, pít kafe, perlivé nápoje. Naopak mi pomáhají zakysané mléčné výrobky.

Váš příspěvek