Otekla Slznice..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dee888888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 22:26
Otekla Slznice..

Dobry vecer vsem…
Potrebuji radu ci nekoho na koho se mohu obratit…Vse zaclo kdyz mi trhali 7 vpravo nahore…tri dny na to jsem skoncila na infuzi 7 hodin… postupne blokady patere * spasma svaly… pretrvavaji blokady 3.a 4.zebra / svaloveho puvodu… 1.a2.to samy… Ale k veci.. nekolikrat u chyropraktika na prokrupnuti cth prechod krcni hrudni… delany vytery v klasik testu ordinace streptokok vytery delany cas cca 16 hodina… Doktorka neverila delany novy testy cca v 7 hodin rano a nic tam neni.. muze mit souvislost cas odebrani…otekla porad slznice s usazovanim a tecou hleny pres dutiny zadem..bolesti hlavy katastrofalni… lehce pry zvetsene uzliny nad klickem v pravo.. a boulicky na krku tvrde…vylezly hrtan - priklopka.. epiglottis…pry je to normalni… pritom pry hrtan zduri pri zanetu…bolest i pod celisti… konecna verze pry to muze byt od refluxu… takze me se blbe polyka boli mne kolem hrtanu.. hleny se mi usazuji vzadu / overeno laryngoskopii…a pry na pohotovosti s tim nic neudelaji…mam tam zarudnuti / zahleneni.. piskani a huceni v usich.. a vse je v poradku… nemuzete mi nekdo pomoct.. uz premyslim kam se obratit.. zda to treba nemuze mit souvislist s nejakou plisni / kvasinky / parazity? Prosim poradte nekdo… popripadne piste na email : tommydavidek@sez­nam.cz opravdu jsem uz zoufala…dle totiz doktorskych tabulek je vse v mezich… ale ja vim ze je neco spatne… prosim poradte kam se uz ovratit…

Reakce:
Dee888888
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.01.19 22:27

K tomu mam i takove bile tecky pod mandli .. a jeden puchyrek / cep na mandli .. dle doktoru vse normalni …

Váš příspěvek