Aku vrtačka - výběr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zlatkapernicova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.1.22 17:54
Aku vrtačka - výběr

Poradíte mi, jak mám vybrat kvalitní aku vrtačku pro manžela jako dárek? Co by se mu tak mohlo líbit?

Reakce:
Tomassladecek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.22 20:34

Na co přesně mu ji chcete koupit? Já jsem třeba pro sebe vybral co nejsilnější aku vrtačku, tak aby neměla problém vrtat ani do betonu. Ale opravdu hodně záleží na tom, na co přesně chce vrtačku použít. Já s ní nemám problém vrtat ani beton.

Zlatkapernicova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.22 13:46

Tak to takhle asi úplně nedokáži říct na co přesně ji bude používat, ale pokud jste vybíral co nejsilnější vrtačku tak mi může poradit? Jakou jste vybral? Asi vždy bude lepší vybrat tu nejvíc silnou ne?

Tomassladecek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.22 14:29

Určitě mohu doporučit aku vrtačku, kterou jsem kupoval pro sebe https://www.rucni-naradi.cz/…-aku-vrtacka Je to velmi silná vrtačka, která dokáže dotáhnout i vrtat s opravdu velký rázem

urhj56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.22 15:55

Ahoj, zrovna tohle jsem nedávno řešila taky, protože si přítel moc přál AKU „věci“ a já objevila skvělý web - https://www.ynaradi.cz/ . Rozhodně se podívej a doporučuji. Mají zde i AKU vrtačky, ale můžeš se podívat do dalších kategorií a vzít mu něco navíc :) Já byla velice s nákupem spokojená a přítel také. My máme ještě frézu, kompresor, různé autonářadí a mně osobně se líbilo, že jsme si konečně pořídili dobrý žebřík.

Váš příspěvek