Detoxikace organismu a prevence onemocnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milu17
2 příspěvky 25.05.13 18:05
Detoxikace organismu a prevence onemocnění

Dobrý den,

ráda bych rozšířila diskuse o nové téma zaměřené pro všechny kdo se zajímá o zdravý životní styl a detoxikaci organismu. Myslím si, že by každý měl myslet na to, že je potřeba organismus pravidelně čistit i zevnitř. Každý se umývá když je špinavý, ale málokomu dojde, že kvůli tomu co jíme a v jakém prostředí žijeme máme i zaneřáděný organismus. Musíme myslet na to, že veškeré onemocnění vychází zevnitř, pokud nemáme silnou imunitu a čistý a stabilní organismus, nemůžeme se divit, že nás tak trápí civilizační choroby.

Proto se budu velice těšit na Vaše diskuse a názory na detoxikaci a Vaše zkušenosti jak bojujete s civilizačními chorobami.

Reakce:

zinuskaskoupuska 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.15 10:55

@Milu17 Já jsem také pro detoxikaci, dříve jsem to neřešila, ale od doby, kdy jsem začala navštěvovat poradkyni a před záčátkem hubnutí detox přijít musel, tak se vždy jednou za čas pročistím :) Nejsem ale člověk, který by byl schopný být několik dní jen o vodě, takže mám poskládaný tzv. Detoxikační jídelníček na 5 dní a je :)

petraukulele
16 příspěvků 29.06.15 16:27

Také o detoxikaci uvažuji, ale nevím jak na to, u kterých poradců jsi byla?

MalaAdelajda
4 příspěvky 29.06.15 18:05

Já už se sama snažila, ale přišlo mi, že bez výsledku… uvažuji také o poradci…ale kam, aby mě nesedřeli z kůže?

jarka.modra
33 příspěvků 14.07.15 15:58

Jako prevenci povazuji i dobre a zdrave jidlo :) snazim se hodne varit z cerstve zeleniny a jim hodne ovoce a bilynkove caje piji..taky piji hlavne vodu zadne mineralky a tak :) musim rict ze od doby co se takto stravuji tak jsem mnohem mene nemocna nez v minulosti. jinak sleduji recepty na jidlo na strankach pankrackeho rynku- maji moc dobre veci v dennim menu.

mat.scudder
24 příspěvků 28.07.15 11:49
jarka.modra

Souhlas. V dnešní době jsme si zvykli mít na všechno poradce, či jak je dnes moderní říkat „kouče“, namísto toho, abychom poslouchali vlastní rozum a byli vnímaví k potřebám vlastního těla. Detox je fajn, jednou za čas, ale přesně tak jak vy doporučujete, je účinnější mít trvale zdravý životní styl. Jídelníček, nekouřit a nepít přemíru alkoholu. K tomu jen dodám- též mít pozitivní psychické ladění.

Iška 1311
134 příspěvků 30.07.15 06:05

Mně dělá dobře, když se zajdu vypotit do parní lázně. :)

Lenka 6777 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.16 15:09
nayrouse

Váš příspěvek odporuje pravidlům diskuse fóra Vitalion. Reklamní sdělení a zejména odkazy na různé e-shopy jsou zakázány a doufám, že Vás admin brzy zablokuje.

Zuzu.moz1985 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.17 18:52

Ahoj, zkoušeli ste už někdo ten čaj z čagy? Prý má mít taky výborný detoxikačnía pročišťující účinky a dobrý vliv na trávení?

Radka 2587 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.17 14:18

Možná by si nám měl nejdřív osvětlit, co je to vlastně ta čaga?

ušna 3 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.17 15:10

Nevím, co je čaga, ale čaganovy kapky jsou taky velmi účinné.

Rommi.love 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.17 18:42

Pro ty, kdo neví co je to čaga, je to houba, více zde www.medicinashop.cz/…y/houba-caga přijde mi to hodně zajímavý, tak mě zajímaly zkušenosti?

Filipix 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.17 18:44

Náš táta nemá čaj, ale bere teď ty vitaminy, má crohna. Doporučila mu to dokonce doktroka. Takže asi to bude mít účinky fakt dobrý.

Martina.Sadovaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.17 15:03

Máte někdo zkušenosti s detoxem organismu? pomočí čeho? chlorella?

Erikovka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.11.17 15:21

Ano i Chlorella může být jednou z cest k detoxikaci organismu, ale je to docela drahá sranda

Mirinka668 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.17 14:45

Pokud chcete koupit chlorellu levně, tak doporučuji mrknout do obchodu Fitness4u, tam ji mají za dobrou cenu

Erikovka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.17 15:06

Dívala jsem se a mají tam dobré sady Chlorelly za super ceny :-)

Terulinečka
10 příspěvků 31.01.18 13:09

Na detox organizmu si dva dny dám jenom čistou vodu s citronem a take si zajdu na nějakou detoxikační kůru, v dnešní době jich je opravdu hodně. Jako prevenci nebereme nic. Stravujeme se zdravo a pokud už přijde nějaká teta rýma, nebo teplota, zaženeme ji sprejem do nosu a práškem na snížení teploty.

jitule2411
2 příspěvky 06.06.18 13:14

Na detox a obnovu organismu jsou bezva produkty powermatrix

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 21:21

jedna paní tu psala že to kombiinuje s připravkem H2Out a prý je to super. Zkoušel to někdo?

Váš příspěvek