Detox organismus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KateřinaSedl
23 příspěvků 10.1.21 00:48
Detox organismus

Dobrý večer, nemáte prosím tip jak detoxikovat organismus po svátcích. Cítím se pořád plná a potřebovala bych detox jater, díky.

Reakce:
Baliska
38 příspěvků 13.1.21 15:54

Dobrý den, doporučuji Ostropestřec od Naturevia. Já ho kupuje už dlouho, protože jsem po mononukleóze a potřebuju pomáhat svým játrům. Ale je výborný i na detox!

Simoneta11_11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.21 20:22

Taky ho beru, jen nevím, jak dlouho se musí brát. Umíte mi někdo poradit?

MajkaLaskava
31 příspěvků 16.1.21 23:35

Zdravím, za sebe taky Ostropestřec Naturevia vřele doporučuji. Užívám ho už několik let s malými přestávkami a vždycky mi na detox skvěle pomáhá. Běžně se užívá jedna kapsle denně, ale pokud ho berete na detox, tak se doporučují 2 kapsle za den. Já ho užívám dlouhodobě - 2 měsíce užívám a pak třeba měsíc až dva dám pauzu.

Katunka99
58 příspěvků 23.1.21 23:23

Dobrý večer, taky Ostropestřec beru a jsem spokojená. Tady najdete kdyžtak více informací https://www.naturevia.cz/…ansky-250mg/

Niola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.21 14:13

Anooo, taky jsem si ho koupila, doporučila mně ho paní v lékarně. Jen nevím, jak douho ho mám brát? Umíte mi poradit?

StefkaKiri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.21 14:33

Nikdy jsem o něm neslyšela. Jak to funguje? Resp jak poznám, že to se mnou něco dělá? Chodím víc na WC, nebo se potím, nebo jak?

MajdalenkaMajda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.21 18:28

Ahoj všem, taky bych se ráda podělila se svou zkušeností. Já jsem objevila shop houbicky.eu. Znáte jej? Nabízí kapsle, které působí blahodárně na náš organismus. Stačí si vybrat podle toho, na co chcete cílit. Doporučuju.

Váš příspěvek