Detox organismus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KateřinaSedl
14 příspěvků 10.1.21 00:48
Detox organismus

Dobrý večer, nemáte prosím tip jak detoxikovat organismus po svátcích. Cítím se pořád plná a potřebovala bych detox jater, díky.

Reakce:
Baliska
11 příspěvků 13.1.21 15:54

Dobrý den, doporučuji Ostropestřec od Naturevia. Já ho kupuje už dlouho, protože jsem po mononukleóze a potřebuju pomáhat svým játrům. Ale je výborný i na detox!

Simoneta11_11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.21 20:22

Taky ho beru, jen nevím, jak dlouho se musí brát. Umíte mi někdo poradit?

MajkaLaskava
31 příspěvků 16.1.21 23:35

Zdravím, za sebe taky Ostropestřec Naturevia vřele doporučuji. Užívám ho už několik let s malými přestávkami a vždycky mi na detox skvěle pomáhá. Běžně se užívá jedna kapsle denně, ale pokud ho berete na detox, tak se doporučují 2 kapsle za den. Já ho užívám dlouhodobě - 2 měsíce užívám a pak třeba měsíc až dva dám pauzu.

Katunka99
37 příspěvků 23.1.21 23:23

Dobrý večer, taky Ostropestřec beru a jsem spokojená. Tady najdete kdyžtak více informací https://www.naturevia.cz/…ansky-250mg/

Niola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.21 14:13

Anooo, taky jsem si ho koupila, doporučila mně ho paní v lékarně. Jen nevím, jak douho ho mám brát? Umíte mi poradit?

StefkaKiri
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.2.21 14:33

Nikdy jsem o něm neslyšela. Jak to funguje? Resp jak poznám, že to se mnou něco dělá? Chodím víc na WC, nebo se potím, nebo jak?

Váš příspěvek