Alternativní medicína - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hanackova568
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.7.20 10:39
Alternativní medicína - zkušenosti

Máte prosím někdo zkušenosti s alternativní medicínou? Mám problémy se žaludkem a už jsem vyzkoušela snad vše. Sice jsem vždycky říkala, že tomu nevěřím, ale už jsem docela bezradná a chci vyzkoušet všechno.

Reakce:
Vaclavickovahela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.7.20 01:15

Zkušenosti mám, a samé pozitivní. Já jsem přesvědčená, že téměř všechny nemoci mají původ v duševní nerovnováze. Myslím si, že určitě nic nemůžete ztratit.

Hanackova568
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.7.20 03:05

A kde konkrétně Vám pomohli?

Vaclavickovahela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.7.20 19:31

Koukněte na stránky kristalovapostel. cz, kde je spousta informací. Já jsem vyzkoušela snad všechny jejich procedury a opravdu si nemůžu vynachválit.

Vigantol99
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.7.20 02:19
Na problémy se žaludkem

Na problémy se žaludkem- cokoli hořkého, pelyněk, Valofyt, zeměžluč, Kozlíkove kapky, Švédské atd. Ne cukr sušenky stres! V boji se stresem našemu tělu pomáhá také esenciální aminokyselina L-tryptofan, která je obsažena hlavně v červeném mase a vejcích. Musíte antibiotika užívat? Proti jejich nepříznivým účinkům se můžete aspoň částečně ochránit. Během léčby i po ní vypijte každý den sklenici kefíru nebo snězte jogurt s živými bakteriemi, obnovíte tak užitečné bakteriální osídlení střev.
Těsně před užitím antibiotik spolkněte kávovou lžičku rozdrceného lněného semínka, které ochrání vaši žaludeční sliznici. Užívejte B komplex a vitamin C.
http://www.prozeny.cz/…antibiotikum

Váš příspěvek