Akné, co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evča J.
107 příspěvků 8.12.20 16:28
Akné, co s tím?

Zdravím, je mi 25 let a pořád mě trápí akné. Zkoušela jsem snad všechno, ale akné se mi nelepší. Poradíte, co by mi mohlo pomoct? Děkuji za komenty.

Reakce:
VeVeeska6
23 příspěvků 10.12.20 17:28

Dobrý den, já jsem si na doporučení kamarádky koupila konopný balzám s konopným olejem a cannabinoidy. Je potřeba poctivě mazat, ale mě to na akné krásně zabralo.

Evča J.
107 příspěvků 14.12.20 22:33

Dobrý večer, děkuji moc za koment :) Mohla bych Vás poprosit o konkrétní značku, od které balzám kupujete, ráda bych ho vyzkoušela :)

VeVeeska6
23 příspěvků 18.12.20 12:54

Balzám objednávám na jejich stránkách, tady je odkaz https://www.silakonopi.cz/…atinum-30ml/ Vždy si k balzámu kupuju i 5% CBD olej, ten navozuje ideální psychickou pohodu. Tato kombinace mi 100% vyhovuje :)

Evča J.
107 příspěvků 21.12.20 13:54

Aha, díky :) Objednám si balzám i olej a vyzkouším oboje :) Už teď se těším na výsledek!

Andulka5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.21 20:22

Zkus přípravky od iuvenia. Mám jejich mycí gel, essenci a noční krém a pleť se mi o hodně zlepšila a už se mi nedělají ty velké boláky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.6.21 22:50

Evčo, trápila jsem se s tímto problémem dlouhá léta a pomohla až kompletní změna životosprávy. Mělo na mě vliv hodně prostředí, ve kterém jsem pracovala, strava i psychická pohoda. Pokud můžu za sebe doporučit nějaký přípravek přímo na pleť, zkuste koloidní stříbro . Držím palce!

Alesska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.7.21 18:55
@Andulka5 píše:
Zkus přípravky od iuvenia. Mám jejich mycí gel, essenci a noční krém a pleť se mi o hodně zlepšila a už se mi nedělají ty velké boláky.

To je nějaká nová kosmetika?

JandinkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.21 16:18

Doporučuju akné léčit i zevnitř, kde bývá ten hlavní problém, proč se dělá ;) hodně mi pomohly doplňky z funkčních hub a doporučuju mrknou na houbicky.eu, kde jsou k dostání.

Sluníčko09
17 příspěvků 19.7.21 10:13

Já si zašla na konzultaci k homeopatovi a ten mi dokázal jako jediný pomoci, během krátké chvíle jsem měla pleť jako mimino. Chtěla to ale podrobně popsat všechny moje problémy, jak fyzické, tak psychické, naštěští to dopadlo skvělě.

Marketa1974
15 příspěvků 27.7.21 17:39

@Evča J. Dobrý den, synovi míchám domácí dezinfekci, pokud by jste měla zájem, napište

BetuskaBila
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.7.21 15:19
@JandinkaJ píše:
Doporučuju akné léčit i zevnitř, kde bývá ten hlavní problém, proč se dělá ;) hodně mi pomohly doplňky z funkčních hub a doporučuju mrknou na houbicky.eu, kde jsou k dostání.

Mohla by si mi tady nechat odkaz přímo na produkt, který si z těch hub užívala? Vím, že je toho více a ráda dám na tvé doporučení, když ti to pomohlo.

Váš příspěvek