Dárek pro dceru na Vánoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marketaliskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.20 15:26
Dárek pro dceru na Vánoce

Hledala jsem dámskou peněženku pro dcer na Vánoce, která bude mít dostatek úložných prostor. Našla jsem pěknou peněženku za dobrou cenu, kterou bych si klidně koupila i pro sebe pod tisícovku z internetového obchodu qualitymodels. eu

Reakce:
ludmila14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.20 13:37
dárek

Já jsem dcerce dlouho nemohla vymyslet nějaký pěkný osobní vánoční dárek, který by ji skutečně potěšil, až jsem si vzpomněla, že měla kdysi na společných rodinných dovolených moc ráda potápění v moři :-) Našla jsem si tedy na stránkách https://potapeni.seawolf.cz/ , že nabízí kurzy potápění v Praze a zakoupila ji dárkový poukaz, doufám tedy, že se jí bude líbit :-)

Bobinka123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.20 23:28
Dárek pro dceru

Já letos mé dceři mimo jiné kupuji krásný stříbrný řetízek . Už jí je 10, tak by ho už mohla ocenit. Už se moc těším, až si ho pod stromečkem rozbalí! :srdce: Pak kupuji dost praktických dárků (oblečení, knížky, batoh do školy,…)

Danapelikanova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.20 15:35

Letos jsem měla docela problém s výběrem dárku pro dceru. Je jí 10 let, takže hračky už jí pomalu přestávají zajímat. Proto jsem jí koupila dětské chytré hodinky s GPSkou z internetového obchodu smartomat. cz. Jsou krásné růžové, takže si myslím, že se určitě budou líbit.

Hanka8444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.21 20:21
Slevy na dárky

Ahoj, jestli ti mohu doporučit nějaké stránky na to, jak ušetřit na příští rok na Vánoce, tak ti doporučím třeba tento web, kde si můžeš nakoupit různé dárky na různých stránkách a co je na tom nejlepší, tak ve slevách! Respektive to nekoupíš na tomto webu, ale můžeš tam sehnat veliké množství různých slev a kuponů, díky kterým pak můžeš ušetřit docela dost hezké peníze :)

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.21 23:40

Ahoj, my jsme také minulé Vánoce řešili, co všem pořídit k Vánocům a vůbec jsme si nevěděli rady… Nakonec jsme narazili na tuto stránku s peněženkami a tak jsme všem koupili peněženky… Vím, že je to docela dost takový dárek, který se nedá pořizovat neustále, ale přeci jen, jedny Vánoce jsou zachráněny :D

Váš příspěvek