Dárek pro dceru na Vánoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marketaliskova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.20 15:26
Dárek pro dceru na Vánoce

Hledala jsem dámskou peněženku pro dcer na Vánoce, která bude mít dostatek úložných prostor. Našla jsem pěknou peněženku za dobrou cenu, kterou bych si klidně koupila i pro sebe pod tisícovku z internetového obchodu qualitymodels. eu

Reakce:
ludmila14
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.20 13:37
dárek

Já jsem dcerce dlouho nemohla vymyslet nějaký pěkný osobní vánoční dárek, který by ji skutečně potěšil, až jsem si vzpomněla, že měla kdysi na společných rodinných dovolených moc ráda potápění v moři :-) Našla jsem si tedy na stránkách https://potapeni.seawolf.cz/ , že nabízí kurzy potápění v Praze a zakoupila ji dárkový poukaz, doufám tedy, že se jí bude líbit :-)

Bobinka123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.20 23:28
Dárek pro dceru

Já letos mé dceři mimo jiné kupuji krásný stříbrný řetízek . Už jí je 10, tak by ho už mohla ocenit. Už se moc těším, až si ho pod stromečkem rozbalí! :srdce: Pak kupuji dost praktických dárků (oblečení, knížky, batoh do školy,…)

Danapelikanova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.20 15:35

Letos jsem měla docela problém s výběrem dárku pro dceru. Je jí 10 let, takže hračky už jí pomalu přestávají zajímat. Proto jsem jí koupila dětské chytré hodinky s GPSkou z internetového obchodu smartomat. cz. Jsou krásné růžové, takže si myslím, že se určitě budou líbit.

Hanka8444
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.21 20:21
Slevy na dárky

Ahoj, jestli ti mohu doporučit nějaké stránky na to, jak ušetřit na příští rok na Vánoce, tak ti doporučím třeba tento web, kde si můžeš nakoupit různé dárky na různých stránkách a co je na tom nejlepší, tak ve slevách! Respektive to nekoupíš na tomto webu, ale můžeš tam sehnat veliké množství různých slev a kuponů, díky kterým pak můžeš ušetřit docela dost hezké peníze :)

Ivulenka999
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.2.21 23:40

Ahoj, my jsme také minulé Vánoce řešili, co všem pořídit k Vánocům a vůbec jsme si nevěděli rady… Nakonec jsme narazili na tuto stránku s peněženkami a tak jsme všem koupili peněženky… Vím, že je to docela dost takový dárek, který se nedá pořizovat neustále, ale přeci jen, jedny Vánoce jsou zachráněny :D

Ditta11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.21 23:51

Mrkněte sem https://eshop.nobilis.cz/darkove-sady/ mají krásný dárkový sady

Dion913
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.11.21 09:49

A co máte v plánu pro menší děti? Naše milují figurky zvířátek tak jsem jim koupila sadu ale dál jsem úplně bez inspirace…

Liskovazanetk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.21 17:51

Také bych trochu potřebovala poradit s dárek pro dceru pod stromeček. Dceři je 16 a nechci ji kupovat žádnou elektroniku. Oblečení to mám za zakázané od ní, protože co vyberu je podle ní trapné. Co jí teda dát jako překvapení?

Kerie342
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.21 18:28

Tak za mě doporučuji eshop www.lunzo.cz, tam seženeš všechno na jednom místě :)

Helen89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.21 18:30

Já doporučuji kosmetiku.. ta nikdy neurazí. Zkus třeba eshop www.vvitrina.cz

RenataBalová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.21 10:23

Co na Lunzo.cz kupuješ?

Uršula22s
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.11.21 10:46

Tak na tu vvitrinu kouknu, tu neznám

DanaRR
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.21 21:01

Jo, to koukni.. mají tam toho fakt hodně

VandaG
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.21 21:26

Co nějaké oblečení?

IlonaLej
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.21 20:50

Já nutně potřebuji nějaký bio nebo vege šampón.. už na hlavě nemám skoro nic,. všechno je plné silikonů a parabenů a já jsem už skoro plešatá

Jančakecalka
103 příspěvků 12.11.21 09:33

Peněženka je určitě super, já si nedávno koupila u Bati za 600,–, ale fakt hodně praktická, kožená, zdá se opravdu kvalitně zpracovaná, však i moje dcera mi ji málem zabavila:-)Jinak kupuju kosmetiku Yves Rocher, jak pro sebe, tak dceru, jsme moc spokojené. Letos chce holka povlečení, to se mi zas osvědčil Matějovský, tak dávám jako inspiraci někomu:-)

ClaudiaT
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.21 20:16

Tak zkus Ilčo třeba mrknout na www.vvitrina.cz, narazila jsem na ten eshop dost náhodou a hned jsem tam nakoupila a už čekám na balíček

HelenaUj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.21 17:35

Co jsi tam koupila Klaudi?

ZdenaR.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.21 19:43

Teď jsem tam teda najela a nakoupím tam dceři šampóny, má narozky před Vánocema, tak to ocení a využije

ZdenaR.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.21 22:45

Jak tu zminujete to Lunzo.cz, co jste tam koupili? Mně se tam toho líbí strašně moc a chci tam urco nakoupit na Vánoce, ale ráda bych znala reálnou zkušenost..

Lailinka5
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.21 20:45

Já už mám teda starší dceru. Má problematickou pleť a jen tak něco jí nesedne. Má oblíbenou kosmetiku, takže jí budu kupovat vánoční balíček https://www.iuvenio.com/vanocni-darky/.

Leeean
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.12.21 14:14

Každá holka myslím ocení přípravky na vlasy, takže já jak sobě tak dceři a neteři kupuju šampóny atd. zkus třeba www.vvitrina.cz

ivka666
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.21 20:50

Super, díky za tip, kouknu na to vvitrina.cz, vypadá, že tam vyberu taky

Olinka22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.21 21:00

Určitě se nespálíš, když mrkneš na www.lunzo.cz, tam mají spooooustu krásných věcí k Vánocům

Arabellaa
30 příspěvků 8.12.21 23:49

Dám super typ pro starší děti pokud nevadí :) kupuji knihu https://www.familium.cz/…8333166.html .Je to atlas, který rozvíjí kreativitu, protože si ji dotváří děti sami. Což mi přijde jako fajn nápad, aby konečně odložili telefony :-)

ZdenyFive
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.21 18:02

Ten atlas je krásnej, moc se mi líbí

EvčaZ.Č
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.12.21 18:05

Hele a co takhle bělící pasta na zuby?

Jitka Strak.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.21 12:28

Já dceři (17let) nakoupila na www.vitrina.cz, mají tak skvělou vlasovou kosmetiku, tak třeba vás to bude inspirovat

Radunka Takka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.21 19:46

Co konkrétně jsi koupila?

Ofélie22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.21 19:50

Já teď koukám na eshop lunzo.cz, chtěla bych tam koupit set čepice, šála, rukavice.. nakupoval jste tam někdy někdo?

steluska Pat
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 13:22

Máte prosím zzkušenost s hrou Kouzlo Vánoc? Nekupoval jste někdo…?

Ivka Rada
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 13:34

Díky za zmínku výše. Zkusím teda to lunzo.cz

Ivka Racka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.21 11:30
@Ofélie22 píše:
Já teď koukám na eshop lunzo.cz, chtěla bych tam koupit set čepice, šála, rukavice.. nakupoval jste tam někdy někdo?

super, tam kouknu teda.. vypadá to dobře

KarlaKarl
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.21 09:34

Já jsem letos koupila kosmetiku. Vybrala jsem tuto https://www.iuvenio.com/. Mají krásné vánoční balíčky. A kosmetika je to úžasná. Sama ji používám, takže vím, že je super.

Leonadaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.21 15:48

Tak co třeba něco z eshopu www.lunzo.cz Hele tam mají snad vše

mončičandaS
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.22 21:54
@Leonadaa píše:
Tak co třeba něco z eshopu www.lunzo.cz Hele tam mají snad vše

co jste tam pani kdy koupila? Koukam na to a maji tam toho fakt mnoho

JiminkaJim
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.22 10:41

Iuvenio je senzační kosmetika. Oslovilo mě to, že to je česká kosmetika a že netestují na zvířatech. To mi přišlo hodně sympatický. A jinak je to teda bezvadná a kvalitní kosmetika.

ErikaVálka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.22 20:55

Jako já teda musím říct, že to je pravda :) Opravdu to, že netestují na zvířatech, to se dneska nevidí.

Rozazaza
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.4.22 20:59

Ahoj, já jsem iuvenio kosmetiku koupila právě díky tomu, že oni netestují na zvířatech. Pro mě je tohle hledisko hodně důležité.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu