Dárek na míru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alison66
60 příspěvků 20.8.21 12:46
dárek na míru

Pokud hledáte tip na dárek na míru podívelte se na www.onglazz.cz. Určitě se vám to bude líbit. Já od nich dostala dárkový poukaz a jsem nadšená.

Reakce:
Ajkaaa11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.21 13:42

Moc hezký tip, určitě využiju jejich dárkový poukaz, kamarádka bude mít narozeniny, tak by byl vhodný.

nikica2
67 příspěvků 25.8.21 08:26

Taky mě takto zpracovaná fotografie zaujala. Onglazz nabízí dárkové poukazy, určitě ho věnuji kamarádce k narozenímám.

veorinka
106 příspěvků 25.8.21 14:07

To vypadá fakt pěkně i cena docela jde

urhj56
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.21 08:20

Zrovna nedávno jsem dárek na míru nechávala vyrobit pro své malé děti. Jednalo se o placky na batohy a vše jsem řešila přes tuto stránku https://www.udelejsiplacku.cz/ , která mě velice zaujala. Můžete si navíc zvolit vlastní motiv čehokoliv (obrázek, text, barva,..) a jsem ráda, že se dětem placky líbily. Asi objednám další a možná i nějaké pro sebe. Sama bych si tam nechala udělat zvířátko nebo kytičku. Jako dárek nebo doplněk je to parádní.

monikamonca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.11.21 17:04

Ahoj, já budu letos příteli kupovat něco, co si přeje už poměrně dlouho. Moc tomu nerozumím, ale je to nějaké přeinstalování počítače od této firmy: https://www. jablotron. cloud/. Mluví o tom už dlouho, tak jsem si jistá, že mu to opravdu udělá radost. Samozřejmě mu seženu ještě nějaké drobnosti, jako nové ponožky, kosmetiku a tak podobně.

Milisska2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.21 23:23

Výběr dárku je hodně individuální záležitost a vždycky každému vybírám něco jiného. Podle mě neexistují univerzální dárky, které by byly vhodné pro každého. Třeba mám dvě kamarádky kdy jedna z nich miluje svíčky, takže té už druhým rokem na její přání kupuju balíčky od Veynera. Je fakt, že mají krásně voňavé svíčky a taky se mi líbí. Ta druhá by svíčky neocenila, tak té kupuju kosmetiku.

KatkaHron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.21 18:07

To mně se jako dárek osvědčily svíčky :) kupuju jako dárek fakt krásné a velké a pokaždé měl obdarovaný radost :)

EliškaHanáková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.1.22 22:48

Dobrou čokoládou nebo bonboniérou nemůže člověk nic zkazit ;)

KatkeřinaKudová
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.22 23:05

To já jsem příteli koupila jeho první erotickou hračku a měly jste vidět to nadšení! Takže doporučuju baby sáhnout po takových dárcích https://e-kondomy.cz/…k-lady-touch

VeroniX10
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 09:00
@EliškaHanáková píše:
Dobrou čokoládou nebo bonboniérou nemůže člověk nic zkazit ;)

Taky jsem za čokoládu, to podle mě miluje každý. Pokud jde teda o kvalitní pralinky z čokoládovny.

EvčaŠišková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.1.22 09:08

Myslím, že se nedá říct, že se jedná o dárek na míru ;)… dárek na míru je podle mě to, co dotyčný potřebuje :) jako třeba mamka potřebovala nové boty, tak jsem jí je na Vánoce koupila

Zdenuucha
207 příspěvků 6.1.22 11:29

Pro mě je dárek na míru, to co má ta dotyčná osoba ráda, takže když třeba udělám balíček s tím co ráda jí a pije :-)

SimonaMorova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.1.22 15:06
@KatkaHron píše:
To mně se jako dárek osvědčily svíčky :) kupuju jako dárek fakt krásné a velké a pokaždé měl obdarovaný radost :)

Kdo má naprosto bezkonkurenční svíčky, tak je veynero. Výběr mají neuvěřitelný, že člověk neí, kterou svíčku vybrat dřív.

AdelleHeavy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.22 15:23
@SimonaMorova píše:
Kdo má naprosto bezkonkurenční svíčky, tak je veynero. Výběr mají neuvěřitelný, že člověk neí, kterou svíčku vybrat dřív.

S jakým voskem pracují? Co vůně? Nejsou moc agresivní?

EliškaHanáková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.1.22 20:48
@VeroniX10 píše:
Taky jsem za čokoládu, to podle mě miluje každý. Pokud jde teda o kvalitní pralinky z čokoládovny.

V tomto jdu vždycky na jistotu a objednávám ať už čokoládu nebo věci z ní odsud www.cokoladovnajanek.cz

KatkaHron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.1.22 11:50

Dělají je ze sójového přírodního vosku, který je veganský a vůně teda mají velmi příjemné :). Před Vánocemi jsem si objednala tady tuto a řekla bych, že je to jedna z mých nejoblíbenějších https://www.veynero.cz/…dry-vecer-l/

AdelleHeavy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.2.22 14:00

Děkuju holky za doporučení, zmínila jsem se o nich před přítelem a dostala jsem od nich svíčky na Valentýna, třešňové. No vůně je to úžasná a vybírám další, protože mě zajímá jak voní ty jejich ostatní svíčky :)

PavlusBaumi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.3.22 15:27

S jakým pracují voskem? Já jsem kvůli tomu svíčky přestala kupovat, protože jsem se dočetla, že obsahují nebezpečnou látku, která škodí zdraví..

Leilka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.22 18:31

Koupil jste někdy někdo jako dárek kamarádce psí granule? Děti nemá ale pejsek je pro ní jako dítě, tak mě napadlo, že by ji to mohlo potěšit.. co myslíte?

sáááva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.22 18:36

Já dávám ráda nějaké olejíčky, případně eko kosmetiku.. docela mě oslovila stránka www.wereco.store.cz

Saminkaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.22 18:54

Já velmi ráda obdarovávám svíčkami. Především těma vyzkoušenýma.. takže třeba veynero.cz za mě je super

monikamonca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.22 19:11

Ahoj, tak to my si s manželem pořídili opravdu dárek na míru. Společně jsme si totiž pořídili krásné posuvné dveře, které máme mezi obývacím pokojem a prostornou chodbou. Je to pro nás lepší, protože máme miminko, které mezi obývákem a chodbou občas chodí (jezdí) v chodítku. :-) Doufám, že je moc brzy neotluče, jak do nich občas vráží! :D

VlacilovaJana81
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.3.22 23:36

Musím uznat, že sem dáváte vážně super tipy. :) Já už pomalu začínám přemýšlet co dám jako dárek ke dni matek. Určitě bych pro ni letos chtěla vymyslet nějaký originální dárek. Napadlo mě nechat jí udělat třeba nějaký pěkný šperk. Nedávno jsem narazila na toto: https://www.trzistestesti.cz/…mek-spojeni/ Jsou to takové náramky, které jsou právě vyráběné na míru podle znamení zvěrokruhu. Co si o tom myslíte? Bude to dobrý dárek?

Kitimiki
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.22 20:24
@sáááva píše:
Já dávám ráda nějaké olejíčky, případně eko kosmetiku.. docela mě oslovila stránka www.wereco.store.cz

co přesně tam prosím kupuješ?

Orguška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.3.22 20:48

A co ty svíčky? To mi přijde velmi fajn

Leeevandule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.22 10:48
@Orguška píše:
A co ty svíčky? To mi přijde velmi fajn

jo, taky je ráda kupuji. Koukám na veynero.cz a teď mají 20% slevu na svíčku měsíce - citronová tráva se zázvorem. Mám ji vyzkoušenou a to je fakt nádhera.

Prorunka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.3.22 11:38

Mně přijde, že je docela dobrý dárek to oblečení..já bych to rozhodně docenila..

Zdenka Pavelková
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.3.22 14:44
@Leeevandule píše:
jo, taky je ráda kupuji. Koukám na veynero.cz a teď mají 20% slevu na svíčku měsíce - citronová tráva se zázvorem. Mám ji vyzkoušenou a to je fakt nádhera.

to rozhodně potěšíš

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu