Čistička vzduchu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miska981  18.11.16 18:27
Čistička vzduchu

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost s čističkami vzduchu? Jsem silná alergička na prach a už jsem o tom slyšela z více stran. Věřím, že by tohle můj problém aspoň částečně vyřešilo. Popř. jaké značky jsou kvalitní? Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

Petla52  19.11.16 12:48
cisticka

Ahoj, vyborne cisticky vzduchu jsou od chytry-obchod. Tam si vyberes z velke nabidky a muzu potvrdit, jejich kvalitu. Jednu mame doma, protoze pritelkyne je taky alergicka na prach a od te doby se ji to o dost zlepsilo.

Miska981  20.11.16 13:21
čistička vzduchu

Koukala jsem se tam, ale moc se nevyznám v tom, která čistička je lepší a jak moc se čističky liší, pokud je tam např. vetší cenový skok. Mohl byste mi prosím poradit, pokud s tím máte nějakou větší zkušenost? Díky

Petla 52  26.11.16 15:57
cisticka

No treba my mame NK305 s wifi a nemuzeme si vubec stezovat. Je to tedka novinka a funguje skvele, takze pokud ti nevadi, utratit trosku vic penez do zdravi, tak urcite doporucuji tu. :)

Miska981  27.11.16 23:10
čistička vzduchu

A chci se ještě zeptat, jestli jste čističku kupoval přes internet? Pokud ano, nevíte, jestli se tam dá platit kartou? Děkuji za odpověď.

Lenka 6777  24.12.16 07:48

Já jsem koupila čističku Triton 6 značky Ionic care. Manžel trpí dlouhodobě kašlem, zejména v noci. A od první noci s touto čističkou ani nezakašlal. Přístroj jsem kupovala po internetu od ověřené firmy.

BjankaDr
38 příspěvků 10.01.17 13:14

Taky o ní přemýšlím..

Chappka
38 příspěvků 02.06.17 13:23

Zdravím, taky si plánuji ji pořídit, známa jednu má a nemůže si ji vynachválit, ale bohužel si nevzpomenu na značku :(

RůženkaRose
39 příspěvků 02.06.17 14:13

Také si chci pořídit :) bydlíme hned u hlavní silnice, takže by se nám určitě hodila :)

Iška 1311
134 příspěvků 06.06.17 09:21

Je to dobrá věc. Pořídili jsme před půl rokem. Výhoda je, že nemusíme kupovat drahé filtry, stačí jen osprchovat, nechat vyschnout a jede na novo. Chytá nejen prach, ale třeba i nepříjemné pachy, např. když někdo pod námi kouří.

TvojeKarma  09.07.17 23:52
Čističky vzduchu

Ahoj, s čističkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Syn je astmatik, ale co jsme mu pořídili čističku vzduchu, tak se mu astma hodně zlepšilo. Proti alergii by to mělo fungovat podobně, ale lepší bude podívat se po internetu po nějakých informacích. Zkus mrknout na tenhle článek o čističkách vzduchu**, třeba ti pomůže - je tam pěkně rozepsané k čemu je používat a jak mohou pomoct, možná ti řeknou víc než já ;-)

Edit admin - odstraněn odkaz

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama