Luxace ac tossy 3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vlastik4 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.16 14:08
Luxace ac tossy 3

Dobry den,

jsem tri tydny po operaci luxace ac. tossy 3 a tyden po vytazeni stehu z cca. 10 cm jizvy. A mam takovi problem ze me jeden drat jakoby leze ven a tlaci na kuzi zevnitr a vcelku to boli. A mam jit na dalsi kontrolu az za 14 dni kde mi budou delat rentgen. A chtel bych se prave zeptat kdy mi budou ty draty vytahovat? Protoze primar chir. oddeleni me rekl ze ty draty vytahnou po 6-ti tydnech od operace coz by melo byt po te kontrole s tim rentgenem. Jenze doktorka na chir. ambulanci kde mi vytahovaly ty stehy mi rekla ze draty se vytahuji az po rehabilitacich a to v radu 3 az 6 mesicu. Jde mi o to jak ten drat tlaci a boli to, tak to bych jeste tech 14 dni snad vydrzel, ale pokud to tam ma byt jeste nekolik mesicu to nevim jak bych to vydrzel, natuz jeste ty rehabilitace? A nebo jeste jit na chirurgii zrovna protoze ten drat by tam takhle nemel vylezat a melo se to nejak napravit. Doufam ze sem to napsal srozmitelne.

Predem dekuji za odpoved

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama