Zažívací problémy po jídle

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zoufáček
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.10 20:17
Chronická gastritida?

Ahoj,zhruba poslední měsíc se cejtim pořád najedená až přecpaná a to i když skoro nic nejim…A po jídle je mi často blbě,jako bych to nemohla strávit-říhám,je mi těžko,občas průjem…ale hlavně nemam vůbec chuť k jídlu i když cejtim,že bez jídla je mi blbě a nemam vůbec energii.Fakt mě to už dost štve,nemáte s tim někdo prosim zkušenost?

Reakce:
Bylinkářka
10 příspěvků 19.12.10 14:31
gastritida

Já mám zkušenosti s těmito problémy,ne na sobě,ale u manžela,dlouho měl potíže,které uvádíte,hubnul a odmítal jít k lékaři jako skoro každý mužský,po dlouhém přemlouvání šel a byl mu diagnostikován vřed.Proto neotálejte a navštivte vašeho lékaře,který vás pošle na vyšetření,nemusíte se ničeho bát,je to vyšetření nebolestivé.Bylinkářka

Berrusenka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.1.11 11:16

Dobrý den, i já jsem měla problémy se zažíváním, chodila na gastroskopie a na všemožný velice „příjemný“ věci. Pak jsem se ale rozhodla to zkusit jinak. Objevila jsem bylinkové přípravky a cca po dvou měsících užívání mám pokoj. Už mně nikdy žaludek ani střeva nebolely.
Hezký den
Jana

soffule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.2.11 19:42

mam uplne to samy ..............dokonce jsem i hrozn zhubla …a vcera jsem i zvracela jakmile neco snim jsem hned plna po dvou soustecha najednou citim hrozny teplo kolem bricha a uz je mi blbe a hrozne blbe

Bylinkářka
10 příspěvků 9.2.11 09:23
zažívací obtíže

Sofule,nepíšete zda jste navštívila lékaře a podstoupila nějaké vyšetření.Tyto potíže mohou znamenat různé poruchy zažívacího traktu,žaludek,podrážděný žlučník atd.Bylinky vám neublíží,ale v některých případech ani nepomohou,„nemám nic proti bylinkám“,ale v první řadě bych navštívila lékaře.Přeji brzské uzdravení.Bylinkářka

vlastafu
1 příspěvek 12.2.11 23:07
už žádný problém se zažíváním

;-)ahojky ty samé problémy měl můj syn.Ale vše se srovnalo po týdnu užívání přírodního produktu,který mě nabídla sousedka jsem ráda protože s tím dosti trpěl .Klidně napiš ráda poradím. Vlasta.Fucikova@seznam.cz :potlesk:

Vladimír13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.2.15 15:09

Zažívací potíže jsou způsobeny nedostatkem určitých minerálů a vitamínů v těle, často vyčerpaných stresem, bez nichž nefunguje dobře žaludeční protonová pumpa, která okyseluje obsah žaludku a tím umožňuje správné trávení. Používám přístroj, který změří jakých, pro zdraví důležitých minerálů a vitamínů, máte v těle nedostatek a poradím, jak si je doplnit. Existuje přímá souvislost mezi nedostatkem minerálů v těle a konkrétními nemocemi. U zažívacích potíží je tato souvislost naprosto zřejmá a prokazatelná. Kdo by měl zájem, může mne kontaktovat na čísle 608 155 338.

Antonín 12
8 příspěvků 8.2.21 10:04

Naprosto chápu, jak se cítíš, sám jsem měl poměrně silné trávicí problémy, i když trochu jiného charakteru, ale každý trávicí problém má jen jednu příčinu, jen se to jinak projevuje. Takže ti umím poradit a v podstatě i pomoct.

Když má někdo takovéto zažívací problémy, je to tím, že má znečištěné a toxické prostředí v těle. Hlavně a především se samozřejmě jedná o znečištěná střeva, slinivku nebo jiné trávicí orgány. V tomto prostředí se následně množí bakterie, viry, patogeny a další látky, které situaci ještě zhoršují.

Řešení není příliš složité, je prostě potřebné se očisti zevnitř. Vyčistit si střeva a i zbytek svého těla, protože celé lidské tělo je propojené.

Různých detoxikačních kůr je na trhu určitě hodně, nicméně já osobně jsem začal online podnikat ve firmě, která mi právě tento problém, právě tímto způsobem pomohla vyřešit. Takže pokud to chceš nějak řešit a chceš způsob, jak to udělat, můžeš se ozvat a spojíme se například na fb nebo přes email. Vím jaký je to pocit a je to teď součást mé práce, takže ti moc rád pomohu. :)

Esterrie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.2.21 19:27

To já mám dlouhodobě problém s nafouklým břichem a kde co mě prostě nadýmá. Nevím čím to může být, protože nikdy dříve jsem takové problémy neměla :/

Markulla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.2.21 19:56

Mně hodně pomohlo odlehčení jídelníčku, žádná těžká jídla, co by zatěžovala trávení a koupila jsem si na doporučení kúru, kterou jsem naradila jedno denní jídlo a potom se mi to dalo hezky dopořádku.

Esterrie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.2.21 20:15

Co to bylo prosím za kúru a co to obnáší?

Markulla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.2.21 19:48

Koupila jsem si kúru na 14 dní z eshopu dar z přírody, protože od nich mám i vitamíny a vzhledem k tomu, že jsem tam narazila na i tady na tu kúru, tak vzhledem k mým problémům jsem se rozhodla ji vyzkoušet a už po týdnu mi bylo mnohem lépe a břicho jsem neměla nafouklé :)

katulka125
43 příspěvků 29.4.21 21:24

My máme doma na zažívání tabletky quercetinu a bromelainu a taky to teda zabralo

Váš příspěvek