Bulka na stydkém pysku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Argorniea
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.8.19 00:08

Dobrý den, je mi třináct let. Chtěla bych se zeptat, je to už celkem dlouho co jsem nahmatal v jednom z pysků u vagíny takovou bulku. Je jakoby uvnitř vagíny, na té kostí nebo chrupavce co tam je. Mamce jsem to neřekla. Vlastne jsem to moc nepovažovala za divné. Možná to patří k tomu, nebo je to něco jiného, ale mám i světlý výtok, trošku smrdí. Předem děkuji za odpověď.

sdsdsd
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.3.20 02:46

Dobrý den, mám stejný problém jenomže mi je 13 let. co mohu udělat?

Ach ne
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.20 14:58

Zdravím, dnes jsem objevila na stydkém pysku bouli. Je větší, je pod kůží, ale dost velká a na dotek bolí. Zatím nechodím ke gynekolovi tak nevím kde hledat pomoc. Kdyby jste někdo věděl o co se jedná, byla bych moc ráda za cokoliv.

Dr.ex
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.20 05:53
Bulka

Promin ale plácaš nesmysli a zbytečně plašíš holky a ženy. Je to normální abces který je hormonálniho púvodu. Staćí zajít na chyrurgiji, ukázat jim to a ambulantne ri to odstrani. Pak máš napořád pokoj. Moki ženě se to často dělalo hlavně před menstruaci. Po malém bezbolestem zákroku má pokoj. Bež do… s těma bylinkama. Stačí se poradit ze svím lékařem a ne si ordinovat nesmysli, bylinkove.

lelisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.21 19:47
bulka na stydkém pysku

Zdravím, dnes večer jsem si po sprše nahmatala bulku na vnitřní straně stehna, mezi tříslem a stydkým pyskem. Zkusila jsem to vymáčknout, vytekl hnis a potom to začalo krvácet a je to celkem bolestivé. Když na to zmáčknu, připadá mi to jako uzlina ale v tom místě uzliny nejsou, nebolí a už vůbec nekrvácí a navíc se ta bulka objevila z ničeho nic… bojím se že by to mohl být zánět potní žlázy, nemá s tím někdo zkušenosti?

Majdulepajdule_123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.4.21 23:41
Bulka

Mohu se zeptat, je mi 13 a udělala se mi bulka v levém pisku a hrozně to bolí už se mi to stalo před tím ale teď to začalo bolet hodně a vůbec nevím co to je :( vypadá to jako vnitřní puchýř nebo něco takového :(

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek