Bulka na stydkém pysku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
někdo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.7.13 14:28

No to samé se mi stalo asi před 5 dny-hnis vyšel… ale bulka nezmizela.. po třech dnech jsem myslela, že hnis tam ještě bude, ale nebyl… bolí to teďka hodně… tak nevím jestli to nechat třeba tři dny v klidu a pak se uvidí.. jestli bulka nezmizí do tří dnů tak navštívím svého lékaře…

Jaroslava Ch.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.13 13:50
boulicka

Dobry den mam takovy vetsi problem. 1.7. jsem dostala menstruaci a hned prvni den se mi udelala boulicka hned vedle stytkeho pysku, da se rict hned na te kosti. nevim jak presne to nazvat.. Byla malinka a docela to bolelo, a dneska uz ji mam docela velikou a jak jsem zjistila tak se mi vic a vic zvetsuje a mam ji vetsi ze mi dosahuje az na 1 pulku zadnice. Ztrasne me to moc boli, nemuzu sedet sotva spim. Dneska rano 4.7. jsem se vzbudila a uz nemuzu ani chodit. Jenze k doktorovi nemuzu jit aby se mi na to podival kdyz mam tu menstruaci. Docela se i stydim tam zajit a ukazovat mu to. Prosim vas mohly by jste mi nejak poradit co to asi tak muze byt? Bolesti brecim a uz nevim co mam delat. Bedar to urcite neni, kdybych to chtela vymacknout tak bych bolesti zesilela. je to hrozna bolest uz kdyz si na to jen jemne sahnu.Kdyz si na to sahnu tak je to mekke a boli to. Dekuji moc Jarka…uz 2× se mi toto udelalo kdysi davno ale boulicka nebyla tak velika a po menstruaci hned zmizela. ale tohle se mi zvetsuje. Dekuji za odpovedi :,(

Airman.1472
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.7.13 14:15

Jarko, podle takového popisu si lze jen stěží udělat představu o co by mohlo jít. Možností je celá řada - od varixu, přes absces Bartholliniho žlázy, absces v Douglassově prostoru až po frakturu stydké kosti. Každopádně, mensturace není důvodem k tomu, abys nemohla navštívit svého gynekologa a nějaký stud už vůbec není na místě. Asi nejhorší, co můžeš udělat je nedělat nic a čekat na nějaké babské rady, jak vyléčit něco, co nedokážeš srozumitelně popsat. A věř tomu, že bez slušných znalostí lékařské terminologie a anatomie svůj stav prostě srozumitelně popsat nemůžeš. Jediná dobrá rada, kterou ti mohu nabídnout je, abys nelenila a vyrazila ke svému gynekologovi, eventuelně na pohotovost. Ujišťuji tě, že se na tebe nikdo neoboří a nikdo se ti nebude posmívat. Naopak, máloco naštve gynekologa víc, než zanedbaný zánět, který by se v časných stádiích dal velmi snadno léčit.

naty565687
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.7.13 20:15

Dobrý dne prosím poradte
před pár dny sem jela na kole a narazila se mezi nohami pozdeji jsem mezi pysky objevila menší bulku ctilivou na dotek. příjde mi že se zvětšuje a mám strach. před chvílí mi z bulky vytekl hnis ale pořád tam zustala bohužel jsme momentálně s kamarádkou na chatě a je mi pouze 15 a stydím se jim to říci

Airman.1472
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.13 19:54

Opět, diagnostikovat něco podle internetu je šarlatánství, ale podle té anamnézy by mohlo jít o poúrazový hematom. Vytvoří se taková kapsa plná krve a krev se v ní postupně přeměňuje rozpadem hemoglobinu na bilirubin a ten na biliverdin. Červená barva krve se tak postupně mění na zelenou a ta pak na žlutou, čímž by mohl vzniknout dojem toho hnisu. Obvykle se to řeší naříznutím tkáně a vymačkáním hematomu, v závislosti na množství krve v hematomu. Vše samozřejmě v anestezii. Dá se to řešit i neinvazivně například přípravkem Hirudoit Forte, ale to musí posoudit ošetřující lékař. Samozřejmě, taky může jít o něco úplně jiného, co s tím úrazem vůbec nesouvisí. Ale to je na základě takovéhoto zevrubného popisu lze jen stěží rozlišit. Jediné rozumné řešení by bylo dát ostych stranou a vydat se na vyšetření na gynekologii. Není zač se stydět, ostatně takováto vyšetření jsou denodenní rutinou personálu na gynekologii a kvůli tomu chodí do práce.

Helča 21
1 příspěvek 10.7.13 21:03
Bulky

Krásný večer přeji.

Milá Bábinko, jsem moc ráda že mne to zavedlo až k Vám. mám podobný problém jako spousta žen co vám zde píši. před pár lety se mi začaly dělat na zadnici tvrdé bulky které neskutečně bolely, silou jsem je vždy musela vymáčknout a vystřelil, doslova vystřelil hnis s krví. Dodnes se to v menší míře vrací a zůstaly mi jako by červené modřinky.
Poslední asi tři roky se mi dělají abscesy na různých místech pochvy. asi to bude znít masochisticky ale musím to vždy propíchnout aby hnis vytekl a mě se ulevilo. Dnes opět stejný problém. Stydka pysk 3× větší než druhý, bolest ani chodit ani sedět. Opět jsem propíchla a vytekla plná čajová lžička hnisu. hnedle úleva. Mám ted ale přítele a pomalu se schyluje k tomu krásnému :oops: :srdce: a já tohle musím v prvé řadě vyřešit. nejspíš mne odkážete k lékaři což udělám, ale moc by mne zajímala příčina a Vaše rada z alternativní medicíny.

Předem a z celého srdce Vám děkuji za čas a případnou radu.

S prožitím krásného harmonického večera Helena ;)

Terka777
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.13 21:47

Dobry den, je mi 15let a udelal se mi u vaginy bolavy ‚pupinek‘ vypada to jako bedar, kdyz jsem to vymackla nejdrive a toho tekl hnis pak krev a ted nejaka voda, strasne to boli, a pod tim ‚pupinkem‘ mam nejakou bouli..nevim.co to je:/ tak jestli by ste me nejak neporadily, dekuju:)

Milhouse
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.8.13 21:52
dotaz

Dobrý den, měla bych dotaz, nedávno sem byla u svého gynekologa na prohlídce z důvodu, že se mi v pochvě udělaly malé podkožní kuličky, které nejdou vymáčknout, ani sem se o to nepokoušela, protože místo je to velice citlivé a jakkoli to mačkat mi přijde nesmyslné, řekl mi, že jsou tukové, ale nic mi na to nedal, potřebovala bych poradit co s tím, některé jsou menší a některé naopak větší a je jich tam více, nevíte co by mohlo být původem těchto kuliček jestli tuk nebo něco jiného, popřípadě co by na to bylo vhodné, předem děkuji za radu a budu čekat na Vaši odpověď

Niiiky
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.13 11:26
Boulicka na vagine

Holky, mam stejny problem asi pred tydnem se mi objevila boulicka na vagine, je jako hrasek na zacatku jsem to vyackala a vytekl hnis, boulika se zmensila ale zacala bolet. Jsem na dovce u more, a nemuzu si dojit na gyndu az prijedu hned pujdu, ale budu doufat ze to prejde, mam s toho strach, aby to nebylo nic vazneho

Sárča5682
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.9.13 15:31
pomooc

Dobrý den, nedávno jsem si nahmatala na stydkém pysku bulku o velikosti hrášku a nebolel jenom když jsem to zmáčkla. Vymáčknout to nešlo tak jsem to tak nechala. po dvou dnech mě to ale začalo bolet a vymáčknout to pořád nešlo. Hrozně to bolí a ze vnitřní strany je to červené. za tři dny mám jet k moři takže se chci zbavit aspoň té bolesti. Je mně teprve 13 a mamce se to stydím říct. ještě zkusím tu horkou koupel jak jste tady psali ale nevim no :/ v ten den co jsem to našla jsem masturbovala sprchou, nemůže to být silným proudem? Předem děkuju za odpověď. :(

čijo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.13 14:01
bulka na pravem pysku pochvy

Ahoj mam bulu take moc boletive pri chuzi a pri sezeni, voda mi nepomaha, propichla jsem jsi to dost velkou bolestti cistou jehlou vytekla jen malinko krve, nini semito ani nezmensilo ani neuklidnilo bolesti porad to mam natekle a bolestive bulka se na chazi na pravem pysku pochvy pouzivam i cernou mast nepomahami nic moc se bojim jit k doktorovy prosim o radu

Airman.1472
2 příspěvky 13.10.13 14:27
@čijo píše:
Ahoj mam bulu…

Ahoj,
i u tebe se pravděpodobně může jednat o absces Bartholiniho žlázy. Má rada je jednoduchá. Buď A) V aseptickém prostředí proveď desinfekci labia, poševního vchodu a přilehlého okolí. Následně menším skalpelem proveď incisi v místě abscesu, vyevakuuj hnis proveď toiletu abscesu a asepticky zaveď do rány kamínek argentnitrátu. Ránu provizorně na několik dní uzavři jednoduchým chirurgickým stehem. Po cca třech dnech ránu opět otevři, vyevakuuj hnis, zbytky pouzdra a další nečistoty. Potom ránu opět zašij. To vše samozřejmě pod antibiotickým krytím. Pravidlem by mělo být mikrobiologické vyšetření, zahrnující kultivaci a případně i citlivost vykultivovaných bakterií na běžná antibiotika. Pokud se ti to zdá příliš složité, zvol variantu B)- zajdi ke svému gynekologovi či praktickému lékaři a nech ho dělat svoji práci. Zřejmě udělá totéž, co popisuju ve variantě A), ale dostane se ti přitom celkové anestezie. Jiné správné řešení tvého problému budeme jen velmi těžko hledat.

amarylka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.13 12:04
Nestraš, Bábino Kelišová

Pane Bože, já se z tebe dám snad na modlení… :cert: Bábino, nestraš Kelišová! :poblion: Tento problém o kterém děvčata píší, má poslední dobou hodně žen, původ od čeho je nevědí ani sami lékaři gynekologové. Je to klasický nežit, beďar, co musí uzrát a ten pak nejlépe do kulatého tamponu vymačkat. Je to směs hnisu s krví, nebojte se, i když to ještě bolí, jistá úleva je znát. U mě se osvědčilo při vymačkávání použití kulaté buničiny. Poté je vhodné ranku ošetřit krémem Canesten a nesouložit :hug: alespoň dva dny. Stydké pysky jsou hodně citlivá oblast a snadno může dojít k zanesení infekce od partnera nebo i při použití :oops: sex. hraček. Široké spektrum podpůrných prostředků k tomuto problému se dá sehnat na net. lékárnách a pak koupit osobně. Mám to několik let, kde jsem to „chytla“ fakt :nevim:, do koupališť jsem chodila jako dítě školou povinné :pankac: což je cca 35let zpět… :P
Chce to mít trpělivost, nenosit umělohmotné spodní prádlo a když plovárnu, tak s tamponem a pak se umýt obyč. neparfémovaným mýdlem :potlesk: :mavam: :kytka:

amarylka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.13 12:17
PROPÍCHNOUT BULKU JE BLBOST

Probůh, propichovat bulku jehlou? Kolik ti je let, že děláš takové hlouposti? 8o Pokud je bulka na vnitřní straně stydkého pysku, může ale i nemusí to být zde tolik omílaný zánět alias absces Bartholiniho žlázy.
Je-li to první výskyt tohoto problému, bude opravu nejlepší navštívit svého gynekologa. :mavam:

Robinso
3 příspěvky 23.10.13 17:52
Robinso

Dobri den chtela bych se zeptat uz dlouho mam na pravim pysku takovou boulicku kdiz nani sahnu tak je kulata neco takoveho mela jsem ji i na levem pysku skousela jsem to vimacknout slo stoho neco biliho a take mi stoho tece malo krve a pak naka pruhledna vodicka je mi 16 let kdiz jsem to rikala mamce ze mam bouli tak mi rekla ze to je podkozni tuk jak vidim tak asi ne jemi blbe rict ji ze mam bouli na pravim pysku skousela jsem si dat horkou koupel ale ta boulicka se mi trosku cvrkla nevim co stim a jeste jsem v zahranici prosim pomoctemi vidim ze to maji i dalsi zeny mislela jsem ze to mam jedina budu cekam na odpoved dekuji

amarylka
8 příspěvků 23.10.13 20:31
Co s tím ?

Milé děvče,
myslím, že vzhledem k tvému věku by bylo vhodné navštívit svého gynekologa a o tomto problému si s ním promluvit bez studu a strachu. Může i nemusí se jednat o banalitu, o které se tu diskutuje. Nežit na ohambí je celkem běžná komplikace ženské intimity, někdy pomůže horká koupel, jindy pomůže Tea tree olejíček, nebo zase Framykoin mastička, je třeba vyzkoušet co sedne a pomůže. V žádném případě ale nelze čekat zázrak, než nežit „uzraje“ trvá dva až pět dní. Tak držím palečky!

Robinso
3 příspěvky 23.10.13 20:51

Dobry vecer dekuji za odpoved ale chtela jsem se zeptat dosud jsem neměla pohlavní styk. Jestli bi jste bila hodna a jeste bi jste mi odpovedeli na tuto odpoved dekuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.13 21:06
od amarylky

Právě proto, že jsi ještě panna bych neodkládala návštěvu lékaře. Boulička, o které se tu bavíme nemá s pohlavní nemocí nic společného, tento problém je kožní záležitost, o to chouloustivější že se vyskytuje na hodně citlivém místě. Opatrně na veřejných koupalištích, neotírej se do cizích ručníků ani neber plavky jiných děvčat na sebe i kdyby byly sebekrásnější. Pro jistotu.
Přeji brzké uzdravení :)
Zdraví amarylka (už jsem se nepřihlásila nickem)

Robinso
3 příspěvky 24.10.13 17:27

Dobry den ano mela jsem po sestrenici plavki a druhej den se mi to objevilo tak to mam stoho a mamce jsem to uz rekla a take jsme si o tom promluvili moc vam zato dekuji neni to ostuda rict svim rodicum moc vam dekuji hodne stemi pomohla dekuji :mavam:

aaamar
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.13 19:09

Rádo se stalo, tak hlavně ať se brzy vše dá do pořádku a věř, že intimní věci nejsou mezi námi „děvčaty“ tabu. Není se zač stydět, raději o půl hodiny dříve než o pět minut později. Krásný večer přeje opět nepřihlášená 8o amarylka :kytka:

pupinky tam dole
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.13 17:04

Dobry den je mi 13 a na stydkych pyscich mam malinke,,bradvičky" opravdu nevim co to je je to nasazene jedno vedle druheho je to i na okrajich ve vnitr stydkich pyscich. vubec to neboli. prosim potrebuji nejakou radu na nejake samoleceni (doma).
Dekuji.

pupinky tam dole
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.13 17:09

Dobry den je mi 13 a na stydkych pyscich mam malinke,,bradvičky" opravdu nevim co to je je to nasazene jedno vedle druheho je to i na okrajich ve vnitr stydkich pyscich. vubec to neboli. prosim potrebuji nejakou radu na nejake samoleceni (doma).
Dekuji.

Airman.1472
2 příspěvky 12.12.13 08:11

Jak už jsem tady mnohokrát zmínil, léčit podle jakéhosi neurčitého popisu na internetu je šarlatánství, ale ta zmínka o bradavičkách mi evokuje, že by se mohlo jednat o virové onemocnění, které medicína zná jako Condyloma accuminatum. Také je to známé pod názvy genitální bradavice nebo fíčky. Je to onemocnění přenosné pohlavním stykem. Manifestuje se jako drobné keříčkové bradavičky s bělavým povlakem, později vytvářející rozsáhlé bradavičnaté útvary. Vyskytují se v místech vlhké zapářky, tedy v pochvě, na stydkých pyscích, v oblasti konečníku atd. U mužů pak kolem žaludu, pod předkožkou… Určitě to je k nalezení na netu po zadání do vyhledavače. O opět apeluji, neexistuje možnost nějaké samoléčby. Toto patří do rukou dermatovenerologa nebo gynekologa. Neznám nikoho, kdo by si sám dokázal v domácích podmínkách provést abrazi kondylomat, nemluvě o tom, že je lege artis postup, odeslat vzorky tkání na histologické vyšetření. Abraze se obvykle provádí v anestezii a zpravidla je nutno postup opakovat. Včasná léčba je poměrně snadná, v pozdějších stádiích velmi obtížná. Samo se to v žádném případě nevyléčí. Pokud léčbu zanedbáte, kromě toho, že se sama vystavujete riziku pozdějšího vzniku nádorového onemocnění, budete dál roznášet HPV virus na další partnery, čímž se mimo jiné vystavujete trestnímu stíhání pro šíření nakažlivé choroby. Tak tedy odložte zbytečný stud a vydejte se na gynekologii. Lepší možnost neexistuje. Držím vám palce a budeme společně doufat, že jde o nějakou banalitu.

markeeet156
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.13 20:49
piha nebo pupínek?

Ahoj chtěla bych se zeptat zdali může být v pochvě piha, mám tak malou tečku připomínající pihu ale není hmatatelná žádný výstupek ani výška jako flíček, mám jí tak od porodu špatně se určuje barva asi černá nebo hodně rudě červená…nebolestivé ale viditelné děkuji

Nikoletka3333
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.13 02:33

Dobrý den mám problém. Udělala se mi mezi velkým a malým pyskem velká boule tak 1,5-2,00(cca.) Strašně bolí nemůžu dát ani nohu přes nohu, už jí mám asi tejden ale myslela sem že je to jenom třeba bedar, ale strašně to bolelo když sem to chtela vymacknout prosim nevite co to je? :,(

kiki66
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.12.13 00:54
boulička

Zdravím, mám podobný problém. Na malých st. pyscích se mi občas dělají takové bouličky. trochu bolí a vypadají jako bubliny…po nějaké době zmizí a pak se někdy zase ukažou, třeba po sexu atp… neměla by některá z vás radu? :)

Katty15
1 příspěvek 6.1.14 20:08
bulka u vagíny

Dobrý den, mě se nedávno vytvořila u vagíny ne přesně ale blízko větší bulka a mám strach, aby to nebylo něco vážného. Co jsem se dívala po internetu. Ale jak čtu tady, tak mám to samé. Je to bolestivé na hmat, a myslím si, že by to mohl být i beďar. Nejsem ještě dospělá, tak bych chtěla nějakou radu. Skusím chvíli počkat, a poté sprchu:). Předem děkuji pokud mi budete vědět poradit.

Terka000
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.14 17:01
bulka na pisku

Dobrý den,
na stydkém pysku mám takovou bulku. Když jsem ju zmáčkla, vyteklo z toho něco bílýho a pak už krev. Mám ju tam do teďka, nevíte, co to je? :(

Majdalenak
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.1.14 20:35
BUlka

Dobrý večer. Již třetí den mám na pochvě u stydkého pysku bulku. Je tak centimetr velká na pohled není vidět ale nahmatá se hned. bolí docela dost a to i při chůzi. Máte s tím někdo zkušenost?? Děkuji

Terezka178
1 příspěvek 19.3.14 22:25

Dobrý den,
dneska se mi udělala na pravém stydkém pysku taková bulka. Je zarudlá a když na ní sáhnu, tak to bolí a svědí. Neporadíte mi prosím, co by to mohlo být a co na to pomáhá?? :( Zkouším používat mastičku Clotrimazol, ale moc to nepomáhá :( Poraďte mi prosím, bolí to a svědí to..

Averigi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.4.14 22:56

Dobrý den, na poševním vstupu se mi udělala malá bulka a kůže u ní vypadá jako nařízlá, bulka na dotek bolí. Nedávno jsem měla zánět pochvy, teď se svědění dostavilo znovu + se objevila ta bulka ihned jsem ji namazala Macmirorem.

Klárka CZ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.6.14 13:44

Dobrý den. Cetla jsem si Vaše příznaky. A moje bulka jim odpovídá akorát mě nebolí a je zatvrdlá. Může mi prosím někdo pomoci? Může být tato bulka zhoubná. Co mám dělat dál Předem moc děkuji.

NSDM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.7.14 11:47
opakovaná boule

Dobrý den. I já se rozdělím o své zkušenosti a poprosím o radu. Zhruba před dvouma rokama se mi na třísle udělala bulka zarudlá, bolestivá o velikosti desetikoruny. Zašla jsem si na gynekologii a moje doktorka mě poslala hned na chirurgii, kde mi to umrtvili ( nezabralo to ani malinko, z důvodu zanětu jak mi bylo řečeno), poté mi to rozřízli, vymačkali, a zadrenovali. Pak jsem každý den chodila na výmenu drenu. A zůstala mi velká jizva. Upozorňuji, že nic horšího jsem v životě nezažila než tento zákrok a byl to ABSCES. Jenže teď se mi ta boule po dvou letech udělala v pysku a mám ho velice nateklý, bolestivý na chůzi a obrovský tak 4 cm. Samozřejmě na gynekologii už se nedokážu odvážit jít strachy… Představa, že mě čeká to samé, už nikdy… Rozdíl je jen v tom, že tady se mi na kraji té obrovksé boule udělala čepička, tak čekám zda to nepraskne. Můžete ni někdo poradit, zda je ještě nějaká šance nebo se opět nevyhnu zákroku?

monikakrmaskova3575
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.8.14 17:05

Dobrý den, nedávno se mi objevila boule jako kdyby pod stydkýmy pysky. Gynekoložka řekla že neví co to je a předepsala mi mast, po které se mi boule výrazně zvětšila. Má cca 1,5 centimetru a velmi bolí. Nevíte někdo co by to mohlo být, popřípadě, co mi pomůže? Děkuji za odpověď. Monika

NSDM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.14 12:06
HNIS

Dobrý den, bude to nejspíš to co jsem měla nedávno já, nakonec jsem nevěděla kudy kam, tak jsem to napařovala ve vařící vaně a mazala framykoinem až se udělala jakoby ze strany malá boulička kterou jsem zmáčkla ( velká bolest) ale vyteklo hromady hnisu a do tří dnů potom boule sama zmizela…

filozof
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 17:12

Vazena zanechte tech vasich tupych bylinkarskych nesmyslu! podle popisu se jedna o zanet bartoliniho zlazy, ktery je nejvhodnější resit u gynekoliga a chirurgicky, jinak se bude opakivat donekonecna. Koupele pomohou jen k uleve pitizi. Pokud je tam zanet, krom chir. reseni je nutno nasadit antibiotickou lecbu. Vsechny postizene touto neprijemnou zalezitosti moc pozdravuji.

filozof
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 17:16
@NSDM píše:
Dobrý den. I já se rozdělím o své zkušenosti a poprosím o radu. Zhruba před dvouma rokama se mi na třísle udělala bulka zarudlá, bolestivá o velikosti desetikoruny. Zašla jsem si na gynekologii a moje doktorka mě poslala hned na chirurgii, kde mi to umrtvili ( nezabralo to ani malinko, z důvodu zanětu jak mi bylo řečeno), poté mi to rozřízli, vymačkali, a zadrenovali. Pak jsem každý den chodila na výmenu drenu. A zůstala mi velká jizva. Upozorňuji, že nic horšího jsem v životě nezažila než tento zákrok a byl to ABSCES. Jenže teď se mi ta boule po dvou letech udělala v pysku a mám ho velice nateklý, bolestivý na chůzi a obrovský tak 4 cm. Samozřejmě na gynekologii už se nedokážu odvážit jít strachy… Představa, že mě čeká to samé, už nikdy… Rozdíl je jen v tom, že tady se mi na kraji té obrovksé boule udělala čepička, tak čekám zda to nepraskne. Můžete ni někdo poradit, zda je ještě nějaká šance nebo se opět nevyhnu zákroku?

Nebojte se, jedna se o zanet bartoliniho zlazy, je nutna lecba, gynekolog vam to rizne v kraticke celkove anestezii!

Miki21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.6.15 19:53
Bulka

Dobrý den, ze dne na den se mi na stydkém pysku udělala tvrdá, výrazně bolestivá bulka, co s tím?

ta neznámá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.4.16 16:09

Ahoj…
je mi 14 let a mám na vagíně vlevo nějakou bulku..vypadá jako beďar..
vůbec nevím co to je..vůbec to nebolí
bojím se to říct mamce, protože nechci na gynekologii
poraďte mi prosím co s tím

Fed
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.16 23:12
Bulka

Dobrý den, je mi 15 a jsem pořád panna a udělala se mi taková maličká bulka ve vagíně, nevím co mám dělat, mámě to samozřejmě říkat nechci tak se chci zeptat zde.

HáNánjj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.7.16 00:04

Nedávno jsem měla podobný problém. Neskutečně mě bulka bolela a to i když jsem jen seděla. Nejdříve jsem na to zkusila heřmánkovou sedací koupel a nic. Poté jsem se rozhodla, že to zkusim malinko rozpíchat čistou jehlou, aby mi vytekl hnis poté to ale zmodralo a nadále velmi bolelo. Večer jsem si dala horkou vanu bez jakýchkoli bylinek a poseděla tam tak cca 20 min. Myslela jsem, že už mi snad nic nepomůže, ale vana opravdu pomohla. Asi tak 5 mim. po tom, co jsem z vany vylezla, mi bulka praskla a vyteklo spoustu velmi zapáchajícího hnisu´,poté už mi chvíli tekla jen krev a nic víc. 8)

Eliss2000
1 příspěvek 8.8.16 09:38
Bulka mezi st.pysky

Ahoj, před par dny se mi objevila červená bolestivá bulka mezi malými st. pysky, na dotek velmi bolí a při chůzi nepříjemně tlačí. Je celkem tvrdá a nejde vymáčknout, ostatně se na ní ani moc mačkat neda(bolí jako čert). Nevíte co by to molo být??
(Je mi 15let)
Děkuji za odpověď.

Míša 123123123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.17 22:23
Kulička na kraji pochvy

Ahojte,

Před dvěma týdny jsem si nahmatala na kraji pochvy pod sliznicí tuhou kuličku velikosti hrášku. Jednak jsem měla obavy, aby nešlo o něco vážného, jednak obavy z návštvy gynekologa ( jsem dost stydlivá ). Zodpovědnost zvítězila nad nápady řešení po domácku. Paní doktorka byla velmi milá, ujistila mě, že nejde o nic vážného a přesto jí nevadilo, že jsem přišla s banalitou. V mém případě se jedná zřejmě o ucpanou mazovou žlázku, těch prý je tam kupa, nebo možná fibrom. Zmiznout by mělo po týdnech či měsících samo. Za ten klid návštěva paní doktorky určitě stála. Oni ti doktoři koukají na tělo jako na zázrak, ne jako na něco trapného. Všem vám tedy doporučuji, běžte k lékaři co nejdřív, velmi pravděpodobně nepůjde o nic vážného a budete mít pomoc a pokoj.

Míša 123123123
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.1.17 22:23
Kulička na kraji pochvy

Ahojte,

Před dvěma týdny jsem si nahmatala na kraji pochvy pod sliznicí tuhou kuličku velikosti hrášku. Jednak jsem měla obavy, aby nešlo o něco vážného, jednak obavy z návštvy gynekologa ( jsem dost stydlivá ). Zodpovědnost zvítězila nad nápady řešení po domácku. Paní doktorka byla velmi milá, ujistila mě, že nejde o nic vážného a přesto jí nevadilo, že jsem přišla s banalitou. V mém případě se jedná zřejmě o ucpanou mazovou žlázku, těch prý je tam kupa, nebo možná fibrom. Zmiznout by mělo po týdnech či měsících samo. Za ten klid návštěva paní doktorky určitě stála. Oni ti doktoři koukají na tělo jako na zázrak, ne jako na něco trapného. Všem vám tedy doporučuji, běžte k lékaři co nejdřív, velmi pravděpodobně nepůjde o nic vážného a budete mít pomoc a pokoj.

Inkognito90
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.17 21:22

Tak to tu ctu a jestli boulicka, zmizi a zase se udela plus boli. Stejne skoncite u mudr.take se mi udelala. Mesic dobry pak dilena bolest, takze chirurgie a dren. Co cert nechtel, dnes se udelala znovu, tyden po vyndani drenu. Znovu chirurgie a dren plus antibiotika. Hruza a ta bolest je silena

Inkognito90
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.10.17 21:25

Jak jste tenkrat dopadla?

terezagsh
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.6.18 22:24

Zdravím, tuto bouličku už jsem jednou měla, jednalo se o zarostlý chloupek, nedávnos e mi objevila znovu, myslím si že to bude taky zarostlý chloupek, nejlepší je na ro ji buď vymáčknou a nebo si dát horkou vanu či sprchu

Barusiinkaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.6.18 09:29
Boule na stydkem pysku

Holky,měla jsem nejprve maličkou bouličku,dole pod stydkým pyskem..Nijak zvláště jsem to neřešila,pak se ale začal zvětšovat byla to boule jako třešeň,ale byla pod kůží.To už jsem začala řešit, zkoušela jsem to mačkat,ale nic tak jsem si dala horkou koupel,aby se to nahřálo a já to zkusila vymáčknout,ale zase nic.tak jsem to nechala a šla jsem spát.No a druhý den jsem se zhrozila,bylo to jak puchýř hodně velky, nateklý,bolestivý puchýř.Sla jsem s tím na gynekologii,kde mi řekli, že je to jen zarostlý chloupek a že se mi z toho udělal absces. Takže mi to pan doktor nařízl, zmáčkl a propláchnul. Sice to bolelo,ale ta úleva potom k nezaplacení..Teď mám antibiotika a jsem v pořádku :)

batorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.18 00:26
bulka

Milé dámy, proč se nepíše a neřekne, že tyto problémy jsou po sexu tudíž přenašeči jsou nevěrní muži? Tyto problémy jako holčičky jste určitě neměly i když jste se koupaly v bazenech. Choroby jsou od nevěrných mužů, ať je to bulka, zánět močových cest atd. Nikde vám to neřeknou na rovinu, mluvit o děvkařích je tabu a my si musíme opět poradit samy.

sara2317
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.18 23:23
Trubička pod kůží stydkych pysků

Dobrý den, mám takový problém a jelikož jsem ještě nezkušená a mladá tak mě vyděsila jedna věc. Nahmatala jsem si na pravém pysku pod kůží těleso ve tvaru trubičky. Když se snažím to rozmasírovat tak to bolí a v okolí pysku mě to svědí. Nevím co to je a dost mě to vyděsilo protože jsem tohle nikdy pod kůží tvrdé těleso v této oblasti neměla. Je to třeba zanicena uzlina? Opravdu nevím a stydím se jít ke gynekologovi :(. Prosím o pomoc. Děkuji za všechny případné rady

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek