Biomin zkušenost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janec.kaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.1.19 09:45
Biomin zkušenost

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda někdo máte zkušenost s vitamíny od firmy Biomin. Doktor mi je doporučil, ale přiznám se, že o té značce slyším poprvé. Něco jsem si našla na netu, ale radši bych byla za vaši osobní zkušenost. Předem díky.

Reakce:
RadimHor
3 příspěvky 15.1.19 08:56

Značku Biomin znám, pokud se nemýlím, je to slovenský výrobce přímo léčiv, takže si troufám tvrdit, že jako takový má i doplňky stravy, tedy vitamíny v deklarované kvalitě, tedy že obsahují skutečně to, co je v obsahu uvedeno. Sám užívám už několikátou zimní sezónu vitamín D3, konkrétně Extra, kde se užívá jen jedna tobolka za týden, což mi vyhovuje. Většinou začínám vždycky v listopadu, kdy už sluníčka moc není a končí na jaře, v dubnu/květnu. Za mne tedy spokojenost. Nevím pochopitelně, jaké konkrétní vitamíny doporučil lékař Vám, ale obecně si za touto značkou stojím, tedy mohu s klidným svědomím doporučit, ať už se jedná o déčko, káčko, vápník atd.

janec.kaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.1.19 10:03

@RadimHor Děkuji za Vaši reakci. Já mám doporučený konkrétně vitamín K2, tedy káčko jak píšete. Tak si ho asi pořídím, už jsem si zatím o něm něco pročetla na stránkách jsemstalekost.cz, jen zvažuji, jestli nebude lepší kombinace s vápníkem a déčkem, než samotné káčko. Nechám si ještě poradit v lékárně. Ale v každém případě ještě jednou díky za Váš názor :)

Jančakecalka
103 příspěvků 29.6.20 16:22
@janec.kaja píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda někdo máte zkušenost s vitamíny od firmy Biomin. Doktor mi je doporučil, ale přiznám se, že o té značce slyším poprvé. Něco jsem si našla na netu, ale radši bych byla za vaši osobní zkušenost. Předem díky.

Dobrý den,

mám zkušenosti již dlouhodobě a jsem maximálně spokojená. Já jsem kvůli imunitě začala brát od tohoto výrobce vitamín D3 a K2 a k tomu mám ještě ovovital. Vše je 100% přírodního původu, což mě oslovilo asi nejvíce. Od doby, co beru jsem na tom zdravotně mnohem lépe, výrazně se mi zlepšila imunita. Dávám i dceři. Bereme celoročně ne jen v zimním období. Opravdu se to vyplatí. Já jsem to dostala tehdy doporučeno také od doktora, a nelituji. Mám i více energie, zlepšil se mi krevní tlak. Opravdu za sebe mohu doporučit.

Sluníčko09
27 příspěvků 7.12.21 09:58

Ahoj, také se musím podělit o své zkušenosti s tímto výrobcem. Nebudu se dlouze rozepisovat, jsem moc spokojená, nejdříve jsem začala s déčkem, káčkem, zinkem, teď už beru Imuno Protect, dcera a muž též a jsme opravdu moc spokojení. Začla jsem to brát hlavně kvůli imunitě a kvůli kostem, kloubům, zubům. Teď v období covidu si myslím, že je to o to důležitější kvůli imunitě. Tobolky mají pro mě naprosto super složení a i pro dceru, že se nebojím zbytečné chemie. Mám problém s laktozou a ani ta v tom není, za což jsem vděčná. Za nás doporučuji.

Váš příspěvek