Jak posilovat imunitu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kimminka_kk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.18 20:11
Jak posilovat imunitu

Jak a čím posilujete imunitu? Po čem se ptát v lékárně?

Reakce:
Alča874
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 18:20

Nejlepší na imunitu je Sambucol, je to černý bez, který je speciálně upravený. Beru ho sama a dávám i děckám, navíc je přírodní. Pro děcka mám sirup a pro sebe pastilky.

Kimminka_kk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.18 18:38

Skvělý, děkuju, zítra se zastavím do lékárny.

Jančakecalka
75 příspěvků 22.7.19 14:33

Já tohle nedávno také řešila a zjistili mi nedostatek vitamínu D3 v krvi. Proto jsem byla často nemocná a měla i jiné zdravotní problémy s tím související. Nějaký čas beru D3 od Biominu, je to přímo výrobce léčiv, takže si kvalitu hlídají. Doktor mi právě řekl, že pakliže je málo tohoto vitamínu, téměř nemá cenu tělo dopovat všelijakými vitamíny na posílení imunity, protože D3 to celé ovlivńuje. Mimo to je skvělý na zdravé kosti a zuby+ na správné fungování svalů, což se mi hodí, protože dost sportuji.
Po tu dobu, co D3 beru jsem ještě neměla ani rýmu, takže u sebe to považuji za úspěch. Dávám ho teď i dceři, také mívá často virozu.

Hanka Gregorová
14 příspěvků 27.8.19 12:46

Doma používáme pro lepší imunitu konopná semínka, nejlepší nám přišly naturalis a muscovado..
Myslím, že se dají koupit v některých lékárnách ale jinak zkusit najít nějaký obchod s konopnými produkty nebo objednat přes internet, tady jsou když tak linky.

https://www.canatura.com/…nka-bio-250g?…
https://www.canatura.com/…covado-500-g?…

DenisaHradecka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.3.20 19:14
Imunita

Ahoj, jestli chceš něco opravdu účinného, tak si vyber doplněk stravy, který je bohatý na vitamín C. Ten je totiž pro posílení imunity nejdůležitější. Já už od podzimu užívám rakytník řešetlákový. Z https://www.herbavis.cz/…kt/rokivital jsem si objednala šťávu a každé ráno ji poctivě piji.

Lada345
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.3.20 23:58
Betulin mám vyzkoušený

My doma na imunitu bereme Betulin. Kombinuji jak imuno tak pure a přes zimu nás minuly chřipky. Dokonce i syn, který na nachlazení dost trpí a má zameškáno nejvíc ze třídy se držel. K tomu tedy ještě gs multivitamin doporučuji.
https://www.betulin.cz/…ktu/imunita/
Ale mám obavy z toho koronaviru. Betulin si dávám, ale nikdo neví a nic na to není. Mám fakt strach. Co používáte vy abyste se tomu ubranily? :(

katulka125
34 příspěvků 22.3.20 09:29

Ahoj, já už několik let pravidělně beru hořčík, začala jsem po dítěti, protože jsem byla unavená a od té doby jsem i více odolná na nemoci, takže věřím, že za to opravdu může hořčík a mému chlapovi ho doktorka předepsala, ale není potřeba k dr, můžeš si ho koupit kdekoliv

Lucík2B
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.20 14:30

Pestrá strava, to je základ. Dostatek pohybu a pobyt na čerstvém vzduchu. Pravda, to poslední v této době není úplně reálné pro všechny, ale snad bude brzy líp. Jinak z doplňků stravy osobně užívám jen vápník Ovovital a vitamin D3, oboje od Biominu, ale hlavně oboje na přírodní bázi. Třeba ten vápník je vyroben čistě jen z vaječných skořápek. Nic dalšího neberu, pouze pokud na mě něco náhodou leze, tak zvýším příjem céčka. Toť vše. Hodně zdraví všem!

Betyyy22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.3.20 17:50

My jsme spokojeni s https://www.altaherba.cz/…pky-tinktura. Dobře funguje.

verunaaa30
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.3.20 19:15

Určitě dobrý tip, vyzkoušíme, imunita je důležitá.

Símulaa12
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.3.20 17:57

No dáváte si ty kouzelné kapky celá rodina včetně dětí?

katulka125
34 příspěvků 6.4.20 21:56

To by mě taky zajímalo, jestli ty kapky k něčemu jsou, já teda nemám dobré zkušenosti a nejlepší jsou fakt uplně ty klasické a základní vitamíny, teda aspoň u mě

Betyyy22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.4.20 18:22

Užíváme je celá rodina poctivě, vůbec nejsme nemocní, děti mají maximálně lehkou rýmu. Takže fungují skvěle.

kaciiika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.4.20 19:31

A užíváte je prosím jak dlouho?

Betyyy22
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.20 18:44

Začali jsme v prosinci, takže v podstatě v období respiračních problémů a chřipek. U nás fungují.

Sašenaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.20 17:52

Zajímavé, teď jsme v pohodě, ale jakmile bude potřeba, tak dětem určitě sirup AltaHerba ze 14 bylin objednám.

katulka125
34 příspěvků 21.4.20 14:57

Tak uvidíte, nám stačilo magnesium, zinek a pár dalších doplňků

Linaaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.4.20 18:07

Na www.althaherba.cz je spousta přírodních přípravků, které stojí za to vyzkoušet.

anduskan
76 příspěvků 8.11.20 13:54

Máme o dnich dobrou zkušenost s kouzelnými kapkami.

nikica2
43 příspěvků 16.11.20 12:47

Už jsem na jejich stránky koukala, zaujalo mě, že mají produkty čistě přírodní. Dětem jsem objednala sirup AltaHerba ze 14 bylin a sobě čaj na posílení imunity.

asiSimona
3 příspěvky 18.11.20 16:10

Procházky na sluníčku, vitaminy, hodně zeleniny, sport :hug:

žanet22
53 příspěvků 21.11.20 21:24

Posilovat si imunitu přírodním přípravkem je pro mě důležité. Takže přípraky od Altaherby mě vyhovují.

Cannabisa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.20 15:41

Na posílení imnunity je nejlepší vitamin C a probiotika

Sabusi
29 příspěvků 23.11.20 14:08

Dívala jsem se na stránky www.rosenpharma.cz. Nabízí balíčky na posílení imunity. Určitě si vyberu.

Veruuu13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně dnes v 18:21

Který vás zaujal nebo který máte vyzkoušený?

Váš příspěvek