Práce v Mm reality

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tsz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.19 08:35
Práce v Mm reality

Ahoj chtěla jsem se zeptat, Je tu někdo kdo v nedávné době nastoupil do Mm reality? Jsem pozvána k pohovoru. Ale jak počítám zkušenosti, tak nevím jestli tam vůbec jít? Nevíte jak je to s fixnim platem co slibují hned od začátku? A co služební vůz? Je něco z toho vůbec pravda? :think:

Reakce:
baboroma
56 příspěvků 22.4.20 14:39

Kamarád u nich pracuje a je spokojený, sice je to prý občas časově náročná práce, ale s tím se v tomhle odvětví musí počítat. O platu jsem se s ním nebavila, ale pochybuju že by u nich byl kdyby si dobře nevydělal. A služební vůz má.

ema121
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.20 03:15

Osobní zkušenost teda také bohužel nemám, ale mám jednu známou, která u nich už pár let pracuje jako makléřka a podle toho, co říkala je spokojená. Jestli se nepletu, tak se jí tu práci povedlo najít přes tento pracovní portál Placená je prý dobře, jen je její práce prý občas dost časově náročná.

Andulínos
68 příspěvků 7.7.20 18:02

Můj partner u nich jednu dobu pracoval než odešel do rodinného podniku. A co si vybavuji tak to byla dobrá práce, služební vůz měl, ten mu teď docela chybí :D A plat měl dobrý, jaký měl na začátku to si úplně nepamatuji ale dokázal nás úplně v pohodě živit i během mateřský. Počítejte s tím že to chce hodně umět komunikovat a obrnit se i proti nepříjemným lidem, to si pamatuju že ho štvalo, ale jinak si na nic nestěžoval.

Palmia
32 příspěvků 14.8.20 10:37

Před dětmi jsem u nich pracovala. Práce je to dobrá, plat se odvíjí od toho jak člověk pracuje a to mi naprosto vyhovovalo. A na pobočce kde jsem fungovala byl strašně super kolektiv. Služební vůz jsem taky měla.

CilkaMacnarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.20 06:27
Práce

Jít na pohovor není nic závazného a pak budeš mít stejně 3 měsíce zkušební dobu a to můžeš kdykoliv odejít, tak to určitě zkus. Zase to bude nová zkušenost :-). Já jsem takhle vystřídala několik zaměstnání, než jsem našla to, které mě baví. Výhoda je, že je hodně pracovní nabídky , takže si můžeme vybírat a nemusíme vzít hned tu první, na kterou narazíme :-).

TamaraKrylova
121 příspěvků 10.9.20 15:47

Pohovor je nezávazná věc tak to běž zkusit, všechno od nich zjistíš a uvidíš jestli ti to bude sedět. Já jsem kdysi taky chtěla nastoupit to MM, ale nevyšlo mi to díky tomu že jsme zjistili že jsme v očekávání a musíme se přestěhovat, ale jako práce se mi to moc líbilo, říkám si že po rodičáku to zkusím zas.

Váš příspěvek