Práce v Mm reality

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tsz
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.19 08:35
Práce v Mm reality

Ahoj chtěla jsem se zeptat, Je tu někdo kdo v nedávné době nastoupil do Mm reality? Jsem pozvána k pohovoru. Ale jak počítám zkušenosti, tak nevím jestli tam vůbec jít? Nevíte jak je to s fixnim platem co slibují hned od začátku? A co služební vůz? Je něco z toho vůbec pravda? :think:

Reakce:
baboroma
72 příspěvků 22.4.20 14:39

Kamarád u nich pracuje a je spokojený, sice je to prý občas časově náročná práce, ale s tím se v tomhle odvětví musí počítat. O platu jsem se s ním nebavila, ale pochybuju že by u nich byl kdyby si dobře nevydělal. A služební vůz má.

ema121
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.20 03:15

Osobní zkušenost teda také bohužel nemám, ale mám jednu známou, která u nich už pár let pracuje jako makléřka a podle toho, co říkala je spokojená. Jestli se nepletu, tak se jí tu práci povedlo najít přes tento pracovní portál Placená je prý dobře, jen je její práce prý občas dost časově náročná.

Andulínos
72 příspěvků 7.7.20 18:02

Můj partner u nich jednu dobu pracoval než odešel do rodinného podniku. A co si vybavuji tak to byla dobrá práce, služební vůz měl, ten mu teď docela chybí :D A plat měl dobrý, jaký měl na začátku to si úplně nepamatuji ale dokázal nás úplně v pohodě živit i během mateřský. Počítejte s tím že to chce hodně umět komunikovat a obrnit se i proti nepříjemným lidem, to si pamatuju že ho štvalo, ale jinak si na nic nestěžoval.

Palmia
34 příspěvků 14.8.20 10:37

Před dětmi jsem u nich pracovala. Práce je to dobrá, plat se odvíjí od toho jak člověk pracuje a to mi naprosto vyhovovalo. A na pobočce kde jsem fungovala byl strašně super kolektiv. Služební vůz jsem taky měla.

CilkaMacnarova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.8.20 06:27
Práce

Jít na pohovor není nic závazného a pak budeš mít stejně 3 měsíce zkušební dobu a to můžeš kdykoliv odejít, tak to určitě zkus. Zase to bude nová zkušenost :-). Já jsem takhle vystřídala několik zaměstnání, než jsem našla to, které mě baví. Výhoda je, že je hodně pracovní nabídky , takže si můžeme vybírat a nemusíme vzít hned tu první, na kterou narazíme :-).

TamaraKrylova
121 příspěvků 10.9.20 15:47

Pohovor je nezávazná věc tak to běž zkusit, všechno od nich zjistíš a uvidíš jestli ti to bude sedět. Já jsem kdysi taky chtěla nastoupit to MM, ale nevyšlo mi to díky tomu že jsme zjistili že jsme v očekávání a musíme se přestěhovat, ale jako práce se mi to moc líbilo, říkám si že po rodičáku to zkusím zas.

KuKačička
78 příspěvků 15.10.20 11:21

Pracuji u nich už dlouho, a jako práce mi to naprosto vyhovuje, je to tedy na živnostenský list, s tím že člověk si většinu práce rozvrhuje sám, jede se samozřejmě na provize. Taky na pobočce ve které působím je super kolektiv, sedli jsme si hned na začátku.

Zuzi211
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.20 22:03

Myslím si, že to všechno vám řeknou na pohovoru. Nemám s tím zkušenost, ale podle mě to funguje na základě provizí - co prodáš, z toho vyděláš. Pokud vám něco takového nevyhovuje, tak bych se určitě dívala po jiných nabídkách práce :-) Za zkoušku ale určitě nic nedáte - živnost můžete vždycky pozastavit. :-)

Vodak
41 příspěvků 7.1.21 13:28

Myslím si taky že to funguje jak píše zuzi, jseš na provizích takže co prodáš, z toho máš nějaké procento ceny a MM Reality jsou na trhu docela dobrý si myslím tak by to u nich nemuselo být špatný. Jako na začátku než se do toho dostaneš tak to asi nebude jednoduchý, ale pak se tím dá asi velmi dobře vydělat když budeš vědět jak na to.

cizkova123
4 příspěvky 12.2.21 15:34
MM reality

Dobrý den s touto společností mám zkušenost z druhé strany. S manželem kupovali barák před pár lety a využili jsme k tomu služby MM reality. Koupili jsme si nezrekonstruovaný barák na okraji města, za velmi dobrou cenu. Na rekonstrukci jsme si pro jistotu také pozvali odborníky a to z této společnosti http://www.pwinterier.cz/ .S výsledkem jsem byla maximálně spokojená. :)

Leeniska
11 příspěvků 25.3.21 13:19

Ahoj, jen se přidám k výše uvedeným zkušenostem. Nepracuji v MM reality, ale nás známý je u nich realiták. Dělá tam dlouho a už toho má hodně na zodpovědnost. A teda když jsme od něj potřebovali pomoc skrze prodej bytu šlo vidět, že se v tom umí otáčet. Když člověk něco nezkusí, tak nikdy nebude vědět jaké by to mohlo být. To je asi tak moje rada.

Váš příspěvek