Beckmann Active AIR Flex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DitkaZ
42 příspěvků 7.7.21 21:12
Beckmann Active AIR Flex

Zdravím, nemáte někdo batoh Beckmann Active AIR Flex pro prvňáčka? Stojí za koupi a opravdu je tak dobrý?

Reakce:
Katunka99
58 příspěvků 9.7.21 23:39

Zdravím, my jsme ho nedávno dcerce do první třídy kupovali a fakt je výborný, propracovaný, se spoustou vychytávek a přizpůsobení. Vše je krásně polstrované, výborný je i ten samonafukovací polštářek a zvětšování o 5 litrů pomocí zipu. No je super, pokud by Vás ještě něco zajímalo, napište :)

DitkaZ
42 příspěvků 12.7.21 21:21

Na co je prosím dobrý ten samonafukovací polštářek a jak se dá využít? A ještě by mě zajímalo jak je batoh těžký/lehký? Děkuji moc :)

Katunka99
58 příspěvků 17.7.21 10:51

@DitkaZ Batoh je fakt lehoučký! Oproti jiným značkám, na které jsme se dívali je fakt o poznání lehčí. Samonafukovací polštářek poskytuje pohodlí při nošení a zajištuje lepší proudění vzduchu kolem batohu a zad dítěte. Navíc se přizpůsobí váze batohu i zádům dítěte. Mají to fakt dokonale vymyšlené.

Evča J.
99 příspěvků 24.7.21 18:29

Zdravím, taky batoh Beckmann - ten nové generace máme a je opravdu výborný. Budete s koupí určitě spokojená.

SaaraHory
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.8.21 11:43

Oběma dětem kupuju aktovky od značky baagl, viděla jsem je v reálu, měla jsem možnost je i potěžkat a bylo to přesně to, co jsem pro děti chtěla. Nic těžkého, hodně kapsiček, úložných prostorů plus spousta doplňků k tomu.

NathalieM
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.8.21 19:35

No tak já jsem se naprosto zamilovala tady do této sady a věřím, že se bude líbi i Karolínce https://www.baagl.cz/…go-koala-ii/

SimulleMale
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.8.21 21:26

Mají jak ty aktovky, tak i batohy ergonomické?

JarmilkaH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.9.21 21:30

Synovy jsem koupila set přes baagl a určitě doporučuju :) aktovky jsou lehoučké a moc hezky uzpůsobené všude dost kapsiček, fakt super :)

Denisska10
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně včera v 21:42

Kupovaly jste dětem i krabičky na svačiny?

Váš příspěvek