Kde si nechat udělat nová prsa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Leniska4s
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.7.21 19:50
Kde si nechat udělat nová prsa?

Holky, kde si mám nechat udělat nová prsa, abych to měla dobré? Máte některá udělaná prsa a jste spokojené?

Reakce:
Filipovahan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.7.21 08:01

Je to už dva roky co jsem si nechala dělat na klinice v Praze prsa a jsem pořád spokojená. Prsa mi pěkně drží a já mám zase sebevědomí a mohu si vzít na sebe cokoliv se mi líbí bez omezení na výstřih.

Leniska4s
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.21 01:28

Na které klinice jste si prsa nechala dělat? Byla jste tam spokojená i s péčí?

NovakovaLucie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.7.21 07:46

Hlavně je potřeba najít dobrého chirurga a podle mě nehledat nejlevnější možnost. Já mám prsa dělané čerstvě u doktora Mrni v Yes visage. Taky mi chvíli trvalo než jsem se rozhodla kam jít. Jsem z Kladna takže jsem to neměla daleko. Jinak jsem spokojena, na konečný výsledek si ještě počkám ale prsa už vypadají dobře. Jenom jsou trochu citlivé a někde mě to ještě pobolívá.

Filipovahan
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.7.21 00:06

Mám udělaná prsa na klinice https://www.perfectclinic.cz/…tseni-prsou/ , kde mají opravdu super perfektní přístup. Cítila jsem se tam celou dobu velmi dobře a s výsledkem jsem opravdu moc spokojená.

Leniiska
26 příspěvků 21.7.21 09:44

Ahoj, důležité si říct co vlastně chceš, jestli upravit, zvětšit nebo zmenšit. Pokud zvětšit tak s vhodným implantátem ti pomůže doktor a řekne i co by se k tvé postavě hodilo. Někdy holky chtějí velká prsa ale pak to nevypadá dobře a navíc z toho i bolí záda. Já mám přes kamarádku doporučenou https://www.medicomclinic.cz/plastika-prsou kde se mi libí, že tam mají i fotky realných holek, které to podstoupili. Co jsem se i dívala tak ten doktor CHristodoulou má i na jiných webech dobré hodnocení :)

Váš příspěvek