Nastavení počítače

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vagnerovaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.6.21 21:25
Nastavení počítače

Prosím na koho bych se mohla obrátit s nastavením počítače? Po dvou letech mi nějak přestal pracovat, a když bych to měla vysvětlit podle sebe, tak si dělá absolutně co chce. Nevím co s tím a absolutně nemám za kým si jít pro radu

Reakce:
Kuklovamarta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.6.21 07:49

Je to peklo, když třeba potřebujete pracovat, ale počítač nefunguje. Já to znám, musela jsem vždy s tím chodit za bratrem, který se mi pokaždé smál. Proto jsem si na to našla ajťáky, kteří radí na dálku. Takže jim to stačí podle sebe vysvětlit a oni to opraví. Nemusím se tak nikoho doprošovat a poslouchat, jak moc jsem neschopná.

Vagnerovaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.6.21 00:53

To je nějaká oficiální služba? Pro každého? Pokud by to šlo, tak bych to také vyzkoušela.

Kuklovamarta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.6.21 22:26

Určitě si myslím, že poradí každému, já jsem na to narazila náhodou na internetu https://www.marwin.help/ JE super, že problém stačí popsat jen pomocí vlastních slov a oni hned vědí co s tím.

novaklen13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.22 22:46

Tak o tom, že něco takového existuje jsem teda vůbec netušila. Musím zaklepat, ale se svým notebookem z Tera jsem zatím neměla ani jediný problém, ač se jedná o repasovaný stroj. Práci na počítači zvládám si myslím dobře, ale je pravda, že čas od času člověk prostě narazí na nějaký problém, se kterým si sám neporadí. Tu službu si tedy určitě někde uložím, myslím si, že do budoucna by něco takového mohlo přijít vhod.

Váš příspěvek